Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

FM oddajnik in USB polnilec

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Potepuhh



Pridružen/-a: Pet Feb 2023 16:02
Prispevkov: 1
Kraj: Miren

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 19:37    Naslov sporočila: FM oddajnik in USB polnilec Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Nabavil sem FM oddajnik in USB polnilec G32 za avto. Sicer dela v redu le predvajanje glasbe iz USB kljuèa ne. Blootooth povezava med telefonom in oddajnikom dela, USB kljuèa pa ne zazna. Zakaj?? Mi lahko kdo pomaga? Hvala in lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 20:04    Naslov sporočila: Re: FM oddajnik in USB polnilec Odgovori s citatom

Potepuhh je napisal/a:
Pozdravljeni!
Nabavil sem FM oddajnik in USB polnilec G32 za avto. Sicer dela v redu le predvajanje glasbe iz USB kljuèa ne. Blootooth povezava med telefonom in oddajnikom dela, USB kljuèa pa ne zazna. Zakaj?? Mi lahko kdo pomaga? Hvala in lp.


Preverite v navodilih od FM oddajnika kaj sploh podpira kakšen format in kapaciteto usb kljuèa.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe