Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si"
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
Drugaèe pa nekateri najbogatejši Slovenci ne znajo uživat v glasbi ker samo o delanju denarja razmišljajo ... Na lestvici 100 bogatih Slovencev ne vem èe jih je 10 ,ki so tudi ljubitelji glasbe in ,da imajo sploh kakšen sistem...


To je miselnost današnje družbe "nek se vidi raskoš" vsi dobr vemo da èe bi se dalo vozit na zvoènikih bi danes videl v mestu kar nekaj Avangard-ov in Jm Lab-ov parkiranih pred Bachusom... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
Za lovit "pupe" pa ta avto ni !!!


Kateri pa po tvojem mnenju je? Rolling Eyes

Mogoèe tale Trabi? Twisted Evil

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 16:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JEREMIJA je napisal/a:
ajka je napisal/a:
Drugaèe pa nekateri najbogatejši Slovenci ne znajo uživat v glasbi ker samo o delanju denarja razmišljajo ... Na lestvici 100 bogatih Slovencev ne vem èe jih je 10 ,ki so tudi ljubitelji glasbe in ,da imajo sploh kakšen sistem...


To je miselnost današnje družbe "nek se vidi raskoš" vsi dobr vemo da èe bi se dalo vozit na zvoènikih bi danes videl v mestu kar nekaj Avangard-ov in Jm Lab-ov parkiranih pred Bachusom... Laughing


Ahahaha ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 17:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
JEREMIJA je napisal/a:
ajka je napisal/a:
Drugaèe pa nekateri najbogatejši Slovenci ne znajo uživat v glasbi ker samo o delanju denarja razmišljajo ... Na lestvici 100 bogatih Slovencev ne vem èe jih je 10 ,ki so tudi ljubitelji glasbe in ,da imajo sploh kakšen sistem...


To je miselnost današnje družbe "nek se vidi raskoš" vsi dobr vemo da èe bi se dalo vozit na zvoènikih bi danes videl v mestu kar nekaj Avangard-ov in Jm Lab-ov parkiranih pred Bachusom... Laughing


Ahahaha ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ti se smejiš ampak resnica je taka da se èlovek udari po èelu ko vidi in sliši stvari ki so recimo zame nedoumljive... Ti dam dva primera za katera vem;na videz poznam èloveka ki vozi Mercedes SL 63 AMG http://www.najdi.si/avtomobili/avtopodatki.jsp?znamka=MERCEDES-BENZ&modeltip=SL63++AMG hkrati pa živi v eno in pol sobnem(54m2) stanovanju katero si deli še z štirimi èlani družine,in drugi primer so povsem ubrisani starši ki so dvo in pol sobno stanovanje prodali in kupili manjše stanovanje z razliko pa mulcu kupili novi Mercedes C... Kaj lahko sploh èlovek poreèe na tak absurd ki se dogaja.

Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 17:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@mestni; malo ga serješ, sam si lastim isti avto, malo novejši, z usnjem! Laughing Oèitno se še nisi peljal z avtom ki se drži ceste, s to kravo se pa res ne da hitro vozit. Pa nekaj imaš narobe s porabo, meni žre dobrih 5l po mestu. Smile Za gonit pa dizel ni prava mašina, gre isto kokr èe ga ne, le porabi potem 7,5 kot praviš.

Drugaèe pa zadovoljuje potrebe mlade družine in hkrati ne obremenjuje preveè denarnice na èrpalki. Mi je pa kratko malo vseeno za avto, ta bo pri hiši najmanj nekih 7 let. Redno servisiranje pa èimmanj stroškov, pa raznih dodatkov na njega.

Kupila sva paè kar je bilo takrat ugodno in kjer sva dobila najveè za denar pa seveda od poznanega preprodajalca, nov avto je pa itak najveèja traparija kupit. Znamka nepomembna.

Sanje Dodge Charger 1973 ali 1968, mogoèe tudi kak drug letnik, mogoèe v penziji èe bo še kaj bencina ostalo takrat Laughing

Aja, vrednost proti hi-fiju, 3-4x dražji žal, vseeno veèja potreba kot hi-fi, bi pa raje videl da je obratno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 17:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
ajka je napisal/a:
Za lovit "pupe" pa ta avto ni !!!


Kateri pa po tvojem mnenju je? Rolling Eyes

Mogoèe tale Trabi? Twisted Evil



LP

Moja hèi "pada" na Audi R8 ...


Svoje èase smo pupe lovili na tega...Jih je šlo vsaj "4" noter ...Za piknik si dal vse stole ven lepo za sedet...Notri pa za spat ...

_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
bojan10



Pridružen/-a: Pet Jun 2008 7:35
Prispevkov: 25
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 18:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje sanje so zaenkrat BMW X6



Trenutno pa me od toèke A do toèke B pripelje Renault Espace IV .
_________________
...


Nazadnje urejal/a bojan10 Ned Jul 24, 2011 20:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 18:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da pove veliko o meni že to, èe omenim, da sem vedno v prtljažnikih svojih avtomobilov vozil iz trgovin Hi-Fi naprave, ki so presegale njihovo vrednost. No, treba je tudi povedati, da je šlo za avte, ki so bili kupljeni že rabljeni. Prvih 13 let sem vozil oranžno Zastavo 101, nato èrnega Renault Clia 1,4 RT naslednjih 5 let. Zame je avto vedno bil le nepogrešljivo prevozno sredstvo in niè drugega. Tudi si nisem predstavljal, da bi kdaj kupil nov avto. Škoda denarja. Tako sem mislil vse do takrat, ko me je kar naenkrat obsedel nek vrag, in sem si vtepel v glavo, da kupim nov avto. Sploh ne vem kaj je bil povod za to. Kot strela z jasnega.

No in tako sem sedaj Ĺľe od aprila 2007 ponosni lastnik tega lepotca:




Ford Focus - 85kW, 115kM, motor 1.6-VCT (novejša, moènejša razlièica motorja z 1600 ccm prostornine), oprema TREND.

Naj povem še, da sem od tega nakupa naprej mnogo bolj dovzeten za avtomobile, ki jih sreèam na cesti. Opazujem razliène znamke, modele in te stvari. Vèasih pa sploh nisem bil pozoren na to kakšen avto pelje mimo. Kot da bi se spremenil v "pravega moškega". Saj veste kaj mislim s tem – stereotip. Najbrž je za to kriva kriza srednjih let – kdo bi vedel.

Pa saj ni tako hudo. Se že vraèam na stara (prava) pota. Spet si ogledujem in kupujem audio naprave. Je pa takrat zaradi avta odpadel nakup Kuzminega gramofona Stabi S – Stogi S, ki pa verjetno spet pride na vrsto. Sicer pa upam, da bom nekoè v prtljažniku tudi tega avtomobila, vozil komponente dražje od avta samega.

Torej, da zakljuèim:

Vedno, res vedno sem maksimum denarja trošil za ta svoj edini hobi, skoraj preveè, bi rekli moji prijatelji, sorodniki in znanci. Za obutev in oblaèila je bilo vedno škoda denarja, prav tako za avto. Torej sem po definiciji pravi audiofil. Saj kot si jaz predstavljam ta pojem, audiofil ni tisti, ki kupi najdražje od najdražjega, pa je to še vedno le drobtinica njegovega premoženja (zanj je to, poleg avta seveda, le statusni simbol o katerem nima pojma), ampak tisti, ki ljubi ta hobi in si tudi z omejenimi finanènimi sredstvi, sestavi optimalni sistem, ki ga seveda, kasneje tudi nadgrajuje (ker je pravi audiofil).

Mislim, da je ProJet želel, da iz tega zornega kota predstavimo naša videnja te "problematike" in ne zgolj suhoparnega navajanja kaj vozimo.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Ĺ kofija loka

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gume vredne veè kot avto. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 19:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JEREMIJA je napisal/a:
ProJet je napisal/a:
JEREMIJA je napisal/a:
ajka je napisal/a:
Drugaèe pa nekateri najbogatejši Slovenci ne znajo uživat v glasbi ker samo o delanju denarja razmišljajo ... Na lestvici 100 bogatih Slovencev ne vem èe jih je 10 ,ki so tudi ljubitelji glasbe in ,da imajo sploh kakšen sistem...


To je miselnost današnje družbe "nek se vidi raskoš" vsi dobr vemo da èe bi se dalo vozit na zvoènikih bi danes videl v mestu kar nekaj Avangard-ov in Jm Lab-ov parkiranih pred Bachusom... Laughing


Ahahaha ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ti se smejiš ampak resnica je taka da se èlovek udari po èelu ko vidi in sliši stvari ki so recimo zame nedoumljive... Ti dam dva primera za katera vem;na videz poznam èloveka ki vozi Mercedes SL 63 AMG http://www.najdi.si/avtomobili/avtopodatki.jsp?znamka=MERCEDES-BENZ&modeltip=SL63++AMG hkrati pa živi v eno in pol sobnem(54m2) stanovanju katero si deli še z štirimi èlani družine,in drugi primer so povsem ubrisani starši ki so dvo in pol sobno stanovanje prodali in kupili manjše stanovanje z razliko pa mulcu kupili novi Mercedes C... Kaj lahko sploh èlovek poreèe na tak absurd ki se dogaja.

Rolling Eyes


Jeremija, si sluèajno iz Savskega naselja? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Mislim, da je ProJet želel, da iz tega zornega kota predstavimo naša videnja te "problematike" in ne zgolj suhoparnega navajanja kaj vozimo.


Before tvoj opis je vzorèen, v šoli bi rekli +5, hvala za iskreno mnenje in res ti še naprej želim, da bi bile transportirane audio komponente vselej dražje od avta. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 20:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JEREMIJA je napisal/a:
Ti se smejiš ampak resnica je taka da se èlovek udari po èelu ko vidi in sliši stvari ki so recimo zame nedoumljive... Ti dam dva primera za katera vem;na videz poznam èloveka ki vozi Mercedes SL 63 AMG http://www.najdi.si/avtomobili/avtopodatki.jsp?znamka=MERCEDES-BENZ&modeltip=SL63++AMG hkrati pa živi v eno in pol sobnem(54m2) stanovanju katero si deli še z štirimi èlani družine,in drugi primer so povsem ubrisani starši ki so dvo in pol sobno stanovanje prodali in kupili manjše stanovanje z razliko pa mulcu kupili novi Mercedes C... Kaj lahko sploh èlovek poreèe na tak absurd ki se dogaja.

Rolling Eyes


Ne morš da verjameš, ampak eni primerki kot tale tvoj, so pa še bolj fanatièni na avte kot mi na Hi-Fi. Shocked

Jazzz je rekel, da bo kmalu audio sistem pri kakšnem dražji od stanovanja, vikenda, hiše ... malo verjetno, ampak pri avtih je pa to kar pogost pojav, predvsem v SLO. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 22:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole skoraj bolj spada na kakšen avtomobilski forum Twisted Evil
Bencin vs. diesel in ena znamka vs. druga znamka so zelo hvaleĹľne debate Laughing
Aja, skoraj sem pozabil na debate o porabi Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domĹľale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 22:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
@mestni; malo ga serješ, sam si lastim isti avto, malo novejši, z usnjem! Laughing Oèitno se še nisi peljal z avtom ki se drži ceste, s to kravo se pa res ne da hitro vozit. Pa nekaj imaš narobe s porabo, meni žre dobrih 5l po mestu. Smile Za gonit pa dizel ni prava mašina, gre isto kokr èe ga ne, le porabi potem 7,5 kot praviš.

Drugaèe pa zadovoljuje potrebe mlade družine in hkrati ne obremenjuje preveè denarnice na èrpalki. Mi je pa kratko malo vseeno za avto, ta bo pri hiši najmanj nekih 7 let. Redno servisiranje pa èimmanj stroškov, pa raznih dodatkov na njega.

Kupila sva paè kar je bilo takrat ugodno in kjer sva dobila najveè za denar pa seveda od poznanega preprodajalca, nov avto je pa itak najveèja traparija kupit. Znamka nepomembna.

Sanje Dodge Charger 1973 ali 1968, mogoèe tudi kak drug letnik, mogoèe v penziji èe bo še kaj bencina ostalo takrat Laughing

Aja, vrednost proti hi-fiju, 3-4x dražji žal, vseeno veèja potreba kot hi-fi, bi pa raje videl da je obratno.

Mazda MX3, malo porihtana, je nekaj èasa strašila pred hišo. Wink
Gor sem rastel na Mini Cooperju in Abarthu, ki je imel fizlnovo kišto in na motociklih..
Tole kravo brez treme spusti v ovinek in ne muèi bremz, ker gre po traènicah, èeprav nima nastavljive višine podvozja, k ni Audi.
Za gonit je turbodizel èis prava mašina, sam šalti pri 2000 in ne višje in te bo še pri 160 do 180 malo na zic limalo.
7,5l je nekje gornja meja, pod 6 še nisem prišel..

Men je Mondeo èisto QL in si ne želim kakega drugega avta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domĹľale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 22:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
@mestni; malo ga serješ, sam si lastim isti avto, malo novejši, z usnjem! Laughing Oèitno se še nisi peljal z avtom ki se drži ceste, s to kravo se pa res ne da hitro vozit. Pa nekaj imaš narobe s porabo, meni žre dobrih 5l po mestu. Smile Za gonit pa dizel ni prava mašina, gre isto kokr èe ga ne, le porabi potem 7,5 kot praviš.

Drugaèe pa zadovoljuje potrebe mlade družine in hkrati ne obremenjuje preveè denarnice na èrpalki. Mi je pa kratko malo vseeno za avto, ta bo pri hiši najmanj nekih 7 let. Redno servisiranje pa èimmanj stroškov, pa raznih dodatkov na njega.

Kupila sva paè kar je bilo takrat ugodno in kjer sva dobila najveè za denar pa seveda od poznanega preprodajalca, nov avto je pa itak najveèja traparija kupit. Znamka nepomembna.

Sanje Dodge Charger 1973 ali 1968, mogoèe tudi kak drug letnik, mogoèe v penziji èe bo še kaj bencina ostalo takrat Laughing

Aja, vrednost proti hi-fiju, 3-4x dražji žal, vseeno veèja potreba kot hi-fi, bi pa raje videl da je obratno.

Mazda MX3, malo porihtana je nekaj èasa strašila pred hišo, pa BMW5, Honda CRV. Wink
Gor sem rastel na Mini Cooperju in Abarthu, ki je imel fizlnovo kišto in na motociklih..
Sin pa se je uèil fijakat na Aprilii RS.
Tole kravo brez treme spusti v ovinek in ne muèi bremz, ker gre po traènicah, èeprav nima nastavljive višine podvozja, ker ni Audi.
Za gonit je turbodizel èis prava mašina, sam šalti pri 2000 in ne višje in te bo še pri 160 do 180 malo na zic limalo.

7,5l je nekje gornja meja, pod 6 še nisem prišel..
Tudi moj Mondeo je rabljen in si trenutno ne Ĺľelim kakega drugega avta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Naslednja
Stran 3 od 71

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe