Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HIgh End Munchen 2009
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 09:32    Naslov sporočila: HIgh End Munchen 2009 Odgovori s citatom

Verjetno se bomo letos odpravili na najveĆØji HI-FI "sejem" v Evropi, ki poteka od 21-24.5.2009 v Munchnu. Za nas je najbolj interesantna sobota 23.5., ko nekateri nimamo službe. Koliko vas je interesentov, da bi Å”li?

Link

LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY


Nazadnje urejal/a trancedeejay Čet Maj 07, 2009 15:25; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 14:46    Naslov sporočila: Re: HIgh End Munchen 2009 Odgovori s citatom

Se zna dogoditi, da se sreĆØamo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.highendsociety.de/english/highend/highend_aktiv.php
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trance lahko malo opiÅ”eÅ” kakÅ”nem bo program pa ceno prevoza ter vstopnine. Zaenkrat ne obljubim niĆØ, ker zidamo stanovanje ter sem lahko dežuren v službi, se pa zna zgodit da grem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 17:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Vstopnina je 10 EUR, potem glede ostalih stroÅ”kov je pa odvisno koliko se bo folka nabralo. Treba je kupit avstrijsko vinjeto, tja in nazaj se plaĆØa tunel, kar je cca 20 eur, pa možno, da bo parkirplac za plaĆØat. Recimo ene 30 eur bi priÅ”lo na osebo. To je na prbližno, potem bi bilo pa Å”e fajn nekam it jest. Program = lutanje po sejmu, nabiranje katalogov...Å”ta ti srce poželi:)
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cena je v redu, sem mislil, da bo veĆØ glede na to, kaj bo predstavljeno na sejmu. Avtobus Å”tarta iz Ljubljane? Kdaj naj bi bil odhod in prihod?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 19:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vidim, da ti ni ĆØisto jasno. Ma kakÅ”en avtobus, privat avto, BTW to sem na oko zraĆØunal, ĆØe jih je 5 v avtu. To ni varianta Madonna Very Happy
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2009 23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ups sem ga polomil. Sem mislil, da glede na to da gre za zelo hud sejem ter konkretnega Ŕtevila uporabnikov na forumu, da se bo zbralo za mali avtobus. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 08, 2009 14:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz si bom privoscil malo daljse potepanje po Minhnu in High-eng Showu...pivo. hrenovke in dober zvok!!!

LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 09, 2009 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Jaz si bom privoscil ...pivo. hrenovke in dober zvok!!!


Mislim, da hrenovke pa ja ne spadajo med high end... Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 16, 2009 10:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
kraljmatjaz je napisal/a:
Jaz si bom privoscil ...pivo. hrenovke in dober zvok!!!


Mislim, da hrenovke pa ja ne spadajo med high end... Laughing Laughing Laughing


Bom pa se kaksno kraco pospravil....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 16, 2009 10:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Paralelno z highend show-om poteka se en manjsi, zato pa nic manj zanimiv demo v hotelu FLEMING informacije tule:

http://www.independent-audio.de/

LP
Miran

PS: se splaca kako urico zapravit tudi tu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 13:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Kako je zdej z oganizacijo za vsaj en avto. ƈe se nas bo dovolj nabralo lahko jaz peljem.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni žal ne bo zneslo, z oĆØetom sva si ta teden vzela dopust in smo cel dan v spodnjem stanovanje, kjer se dela na veliko. ƈez dobra dva meseca bom dal slike v galerijo ko bo delo zakluĆØeno.
PS: Malo sem vam fouŔ, ker si res želim vsaj enkrat v življenju sliŔat hi-end sisteme v rangu Avantgarde, Mbl...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Goran_82



Pridružen/-a: Pet Jul 2008 21:35
Prispevkov: 79
Kraj: Ŕtajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 22:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi pa gremo v soboto. Edino med razstavljalci nisem zasledil Focal - ker mi je res želja videt in sliŔat Grande Utopia ''EM''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe