Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PS 3 in stereo zvok

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2009 23:08    Naslov sporočila: PS 3 in stereo zvok Odgovori s citatom

Ima kdo izkuÅ”nje kako spravit sztereo zvok na hi-fi, razen paĆØ s televizije preko ĆØinĆØa na ojaĆØevalec, imam tako in mi dela samo en kanal Confused

Obstaja kak adapter ali kaj podobnega, ker ima ps3 samo digitalen izhod.

Hvala, lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 00:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ImaÅ” mono televizor? ƈe je starejÅ”i, je ĆØisto možno.
Za izhod pretvorbo iz dig. v analog signal pa boÅ” rabil DAC, kar pa je relativno drago.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 07:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni mono, plazma stara 2-3 leta, razen ĆØe imam v nastavitvah tv-ja kar zbrkljano, bom pogledal, tega pa nisem preveril, ali pa ĆØe je ĆØinĆØ fuĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NimaÅ” cinch izhoda na PS3?
ƈe imaÅ”, lahko greÅ” preko ĆØinĆØev na ojaĆØevalec, pa potem iz ojaĆØevalca iz pre-out ali iz tape/line-out na televizor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 09:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PS3 ima kabel, kjer je na drugi strani chinc, tako da bi to moralo delati. Poglej pod nastavitvami za zvok, ĆØe nimaÅ” kaj zbrkljano.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo ta kabel in izhod je že ponucan za na plazmo, ker plazma ni HD, niti ready...

ƈinĆØ izhoda PS nima.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jenx



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 17:43
Prispevkov: 24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 18:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da lahko imaÅ” na PS3 ali HDMI izhod ali že prej omenjeni A/V Multi kabel (3 ĆØinĆØi, video + 2 x audio). Ko sem probal na svojem priklopit preko obeh, mi je delal samo HDMI (ker sem imel prej tako nastavljeno), pa tudi v nastavitvah ne moreÅ” izbrati dveh izhodov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 20:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na PS3 imaÅ” optiĆØni izhod. Tega uporabi pa bo ok...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Optiko na ĆØinĆØe?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 22:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ups soory. Sem spregledal da bi ded rad spravil zvok na ĆØinĆØe (nima opt. vhoda). Se posipam s pepelom...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
jenx



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 17:43
Prispevkov: 24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2009 22:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo sem bral po foumih in baje da gre, ĆØe lahko imaÅ” HDMI na TV, Å”e dodaten A/V Multi out, preko katerega gre samo zvok (naÅ”timaÅ” bojda v sound settingih).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 12, 2009 00:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jenx je napisal/a:
Malo sem bral po foumih in baje da gre, ĆØe lahko imaÅ” HDMI na TV, Å”e dodaten A/V Multi out, preko katerega gre samo zvok (naÅ”timaÅ” bojda v sound settingih).

Ne razumem tega najbolje, moj tv nima HDMI-ja. OĆØitno bo kar problem.
Ker sedaj ko prižgem tv, mi kar sam preklopi na "vcr" Confused , potem ko dam na digitalnem sprejemniku zvok na nulo, tv Ŕe vedno igra, recimo meni dvd-ja je veliko veliko bolj naglas kot potem film.
SvaŔta.

Bom Å”e enkrat vse prevezal, ĆØeprav ne vem kaj bi lahko narobe naredil.

Hvala zaenkrat vsem za pomoĆØ.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 12, 2009 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na rec out sem priklopil... Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe