Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojaĆØevalnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce je preko Ebaya si relativno varen, vso komunikacijo opravljas preko njih. Glede na njegovo reputacijo pa se pol pac odlocis, ali je prodajalec vreden zaupanja. Sicer pa jaz vedno zahtevam podatke, ker recem, da je za uspesno nakazilo denarja potreben ime priimek, tocen naslov, stevilka racuna in ime banke (IBAN, BIC). Vse to sem ze prakticiral, tudi v mojem primeru ko sem prav tako iz Avstrije nabavljal MF A308. Ko mi da naslov se ponavadi se z Google Earthom mal okrog njegove bajte sprehodim, pol pa se pac odlocim. Zaenkrat se nimam slabih izkusenj.

No sicer pa imas se tisto ponudbo z Belgije, po ceni, ki je zelo privlacna ze sofort kaufen.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 16:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

madox, to kar si opisal za prodajalca je res sumljivo. Avstrija sicer ni tako daleĆØ in ĆØe ne drugega ga vsaj prosi, ĆØe lahko proti recimo nekajā‚¬ posluÅ”aÅ” na njegovem sistemu. ƈe pa sploh noĆØe dat podatkov o sebi potem pa samo stran od njega.

DrugaĆØe pa jaz nebi dvomim v kvaliteto viÅ”jega ranga MF. Seveda pa obstajajo tudi druge opcije. ƈe se le da prej preizkusi na tvojih boksih, saj se mora to ujeti. ƈe se si zmagal. Kaj pa kakÅ”en DIY direktno samo za bas?
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 16:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar se tice agresivnosti MF je to bolj mit in je odvisno od ostalih komponent v sistemu, kako ti bo zaigralo. Sam imam MF A308 in CDP MF Nuvista, ki ju posedujem sedaj ze nekaj mesecev. Lahko recem, da je dalec od kaksne agresivnosti, rezkosti ali kislosti. Prej bi rekel, da je ravno nasprotno. Zvok je na topli strani, verjetno zaradi CDPja, ki ima izhod na Nuvistor lampice. S sinergijo med njima sem sedaj zelo zadovoljen. S prejsnjim cenenim CDPjem pa sem poslusal zrnatost, ki je dala tisto agresivnost in rahlo ureznost. Ornk CDP pa je to skuliral in mi dal izjemno zvocno sliko, fluidnost, da se da uzivat v glasbi po ure in ure. Veliko je torej odvisno od CDPja, veliko pa je odvisno tudi od kablov in zvocnikov kam gravitirajo. Sam imam Canton Vento z alu/mangan membrancami in naj bi bili poudarki na visokih, torej bolj analiticnem, pa vendar ni tako, da bi kaj sikalo ali rezalo. Dodaten plus v skuliranosti in muzikalicnosti sem dosegel s tvikom, ki se ga vsaj na A308 izjemno splaca naredit - boljsi napajalni kabel. Tu sem nabavil DIY Tempoelectric in nanj obesil dobre konektorje. Zamenjal sem tudi stensko vticnico. S tema dvema zadevama pa se dinamika se poveca, ozadje se se bolj umiri, muzika postane se bolj zmohtig, z duso, prijetna, neutrujojoca, 3D prezenca je enkratna. No sicer pa tako se dopolnim review, ko dobim se shukote za CDP, ko bo sistem bolj kot ne kompleten.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:


DrugaĆØe pa :
Zakaj ne bi Ŕel 550 na JMLAB?
To je ultra stabilni amp! Mislim,da je edini odgovor,da se sproba.
Prosim ne govorit na pamet kar v tri dni...


Ali imaÅ” ti ta ojaĆØevalec oziroma si ga dobro sliÅ”al,da NE govoriÅ” na PAMET


Nimam in ga tudi nisem nikoli sliŔal....sem samo prebral in tudi zato ne dajem komentarjev,da ne gre na JMLAB oz.da je KW enak hiŔnemu zvoku recimo A3.Kot sem rekel je zadevo za take $$$ potrebno sprobat.

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 23:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfincek je napisal/a:
Kar se tice agresivnosti MF je to bolj mit in je odvisno od ostalih komponent v sistemu, kako ti bo zaigralo. Sam imam MF A308 in CDP MF Nuvista, ki ju posedujem sedaj ze nekaj mesecev. Lahko recem, da je dalec od kaksne agresivnosti, rezkosti ali kislosti. Prej bi rekel, da je ravno nasprotno. Zvok je na topli strani, verjetno zaradi CDPja, ki ima izhod na Nuvistor lampice. S sinergijo med njima sem sedaj zelo zadovoljen. S prejsnjim cenenim CDPjem pa sem poslusal zrnatost, ki je dala tisto agresivnost in rahlo ureznost. Ornk CDP pa je to skuliral in mi dal izjemno zvocno sliko, fluidnost, da se da uzivat v glasbi po ure in ure. Veliko je torej odvisno od CDPja, veliko pa je odvisno tudi od kablov in zvocnikov kam gravitirajo. Sam imam Canton Vento z alu/mangan membrancami in naj bi bili poudarki na visokih, torej bolj analiticnem, pa vendar ni tako, da bi kaj sikalo ali rezalo. Dodaten plus v skuliranosti in muzikalicnosti sem dosegel s tvikom, ki se ga vsaj na A308 izjemno splaca naredit - boljsi napajalni kabel. Tu sem nabavil DIY Tempoelectric in nanj obesil dobre konektorje. Zamenjal sem tudi stensko vticnico. S tema dvema zadevama pa se dinamika se poveca, ozadje se se bolj umiri, muzika postane se bolj zmohtig, z duso, prijetna, neutrujojoca, 3D prezenca je enkratna. No sicer pa tako se dopolnim review, ko dobim se shukote za CDP, ko bo sistem bolj kot ne kompleten.

lp, d.


Delfincek, a si zadovoljen z reprodukcijo vseh zvrsti glasbe ali posluŔaŔ pretežno bolj "nežno" glasbo?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iiiiiiii kako lep sistem. Ajka a mislÅ”, da zna tole igrat? Laughing

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 23:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dolar: poslusam vse zvrsti glasbe od elektronike, jazza, klasike, filmske, rocka, popa, razne etno, audiofilske... Zadeva je ta, da prej, ko sem se poslusal vse skupaj na receiverju sem poslusal samo izbrane dobro posnete CDje. Kake starejse U2 ipd si sploh nisem upal gor dajal, ker je blo bol ubogo in brez ustrezne energije in duse. Sedaj pa so postali tudi slabo posneti CDji znatno boljsi za poslusanje. Ravno prej sem poslusal en povprecno posnet CD od Pat Matheny Group in Concert. CD je res bol tako, tako posnet, se se sum od vetra se slisi v mikrofonu, pa enga ptica, ki se dere v ozadju. No prej tega CDja nisem mogel poslusat, ko sem imel star CDP, sedaj pa je zadeva skulirana. Tut kak 70s in 80s pop ala David Bowie je prej zvenel bol tako, tako MF A308 pa Nuvista CDP pa ga je naredila uzitnega. Kljub vsemu pa povem, da Canton Vento zvocniki niso divjaski rock&rolla zvocniki ala bas, da te zatolce, tako da za kak metal in rock bi vsekakor bili primernejsi kateri drugi zvocniki. A kljub temu so dovolj dobri za divjasko elektroniko, bas dovolj kvaliteten in globok (se prevec za blok) Smile.
lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 00:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, ĆØe bo moje mnenje kej pomagalo: Musical Fidelity kW550 je zakon od frÅ”terkrja! Twisted Evil

delfiĆØek, ĆØe si se namenil skuriti potrebno koliĆØino denarja, ne razmiÅ”ljaj niĆØ veĆØ, KUPI in uživaj. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 00:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet, ti pa res ne moreŔ iz svoje kože, kajne? Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 01:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem imel priliko posluÅ”at kW550 in to kar nekaj ĆØasa. Cool

Tule na forumu ga ni junaka, ki bi imel bolŔi frŔterkr od kW550. Twisted Evil

igor0203 vsaka ĆØast, da ti uspe iz svoje kože, jaz sicer niti nimam namena preizkusiti kaj tako bizarnega ... Mr. Green
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 02:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
Iiiiiiii kako lep sistem. Ajka a mislÅ”, da zna tole igrat? Laughing



LP

Ma ni treba ,da igra ... samo vklopiÅ” in gledaÅ” napis Accuphase,ki odseva od zvoĆØnika Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet: Hehe, ne me spodbujat, ker sem sele dobro kupil frsterker. No, pravzaprav ojacevalec kupuje madox, jaz samo mal svetujem tule. Sam zaenkrat nimam misije kupit ojacevalec. Bom ostal na MF A308 dokler se ne dezintegrira pomoje, mi zlo odgovarja. Bi pa sicer z veseljem mel tudi KW550 seveda, ampak v drugih pogojih, da bi mel en ekstra plac samo za forsterkeraj. KW550 je prevelik za moje potrebe, tako dimenzijsko, s tezo in pa po watazi, ampak preprican pa sem da je to ena izmed spic MFja in da spila perfetamente.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Stran 19 od 19

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe