Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

2.1 Sistem in reciever
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bullet



Pridružen/-a: Tor Okt 2012 0:49
Prispevkov: 30
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 06, 2015 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

samo da odgovorim...
soba ni primerna za soundbar....
hiŔni kino sem imel in ne pride v poŔtev...
kaj kupiti? ne vem...
vsi ampak vsi pravijo pojdi posluŔat...tudi ponudniki...
ampak kam naj grem posluŔat?
bil povsod....obljubljajo in prodajajo mi vsi praktiĆØno vse...a, da bi lahko sliÅ”al kombinacijo recieverja in zvoĆØnikov (željenih, v mojem približnem cenovnem rangu)...tega pa do sedaj v Slo nisem Å”e naÅ”el...ĆØe so pa zvoĆØniki prikljuĆØeni na reciever za 5kā‚¬, pa verjamem (sem sliÅ”al )da je dober zvok...kajne Wink
kako naj potem sliÅ”im kaj? na žalost ne gre...bom poĆØakal Å”e, se mi ne mudi in poskuÅ”al najti trgovce v tujini, kjer se "željene" zadeve dejansko lahko preizkusi...
hvala za nasvete in info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JJAB



Pridružen/-a: Sob Apr 2014 0:05
Prispevkov: 197
Kraj: Moon

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 06, 2015 12:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje najdete receiverje za 5kā‚¬ (pri nas ali vsaj v EU) in kateri bi to bili? Me res zanima.

Najdražji Denoni, Marantzi, Onkyi in podobno niso veĆØ kot 2-3kā‚¬.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bullet



Pridružen/-a: Tor Okt 2012 0:49
Prispevkov: 30
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 06, 2015 13:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oprosti...
to sem namenoma pretiraval, da poudarim da je daleĆØ od mojega budgeta...mislim da je bil res okoli 2kā‚¬-
no pri zvoĆØnikih pa je hitro tako....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jože



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 18:30
Prispevkov: 318
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 06, 2015 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JJAB je napisal/a:
Kje najdete receiverje za 5kā‚¬ (pri nas ali vsaj v EU) in kateri bi to bili? Me res zanima.

Najdražji Denoni, Marantzi, Onkyi in podobno niso veĆØ kot 2-3kā‚¬.


ƈe te res zanima, so tudi taki ki gredo preko 5kā‚¬
eden za 5k http://www.hifi-regler.de/shop/arcam/arcam_avr750-100005795-sw.php
in za veĆØ kot 5k http://www.hifi-regler.de/shop/arcam/arcam_av950-100006481-sw.php

l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 07, 2015 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bullet je napisal/a:
samo da odgovorim...
.....
vsi ampak vsi pravijo pojdi posluŔat...tudi ponudniki...
ampak kam naj grem posluŔat?
bil povsod....obljubljajo in prodajajo mi vsi praktiĆØno vse...a, da bi lahko sliÅ”al kombinacijo recieverja in zvoĆØnikov (željenih, v mojem približnem cenovnem rangu)...tega pa do sedaj v Slo nisem Å”e naÅ”el...
...

Kolikor imam izkuÅ”enj, ĆØe imajo pri roki, bodo na željo kupca priklopili za preskus. Tudi ĆØe ni pri roki (npr v drugem skladiÅ”ĆØu), se potrudijo in to naredijo po dogovoru magari en drugi dan.
Res pa Å”ele po pogovoru s stranko, ki pokaže ali je to samo zguba ĆØasa ali resna oseba.

Bodi faca, naroĆØi kavo iz sosednjega bara za vse osebje v trgovini, ali pa prinesi flaÅ”o viskija, potem se zapleti v pogovor. Vse ti bodo ustregli in povedali tudi po netrgovski resnici. 'Investicija' bo ultra majhna napram servisu. Najprej vpraÅ”aÅ” za nasvet, nato pa naj ti to prikažejo. Pri tem ni zaželjeno nakladati.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe