Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Autocad pomoĆØ

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2012 23:57    Naslov sporočila: Autocad pomoĆØ Odgovori s citatom

Živjo!
Zanima me, ĆØe je kdo mojster v Autocadu, da bi mi pomagal pri modifikaciji obstojeĆØega naĆØrta. Pri Maliju bom namreĆØ naroĆØil eno ohiÅ”je, ki pa nima rež za zraĆØenje, zato bi bilo potrebno naĆØrt malo zmodificirati, da bi mi ga kar pri Maliju odrezali. Imam .dxf naĆØrt osnovnega ohiÅ”ja, sam pa sem v par .jpg fajlih toĆØno narisal kako naj zgleda. ƈe dam to Maliju za izrisat vem, da mi bodo najbrž kar dobro zakasirali, pa me zanima ĆØe mi bi kdo to izdelal za kakÅ”no bolj gorenjsko ceno Smile
Hvala in lp!
GaŔper
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 08:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Poiskusi pri mojem kolegu na tem telefonu 041938693 Jože.
Bratu je naredil veliko sprednjih stranic za njegove resiverje.
ƈe imaÅ” že vse v formatih ti verjetno nebo kaj veliko raĆØunal saj nima dela Å”e z tem,samo izreže in to je to Laughing

Je pa iz MengÅ”a torej že vleĆØe proti gorenski Laughing Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 08:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kolikor vem Mali itak vse skice preriŔe.. vsaj jaz sem si vedno dal dobit v predogled, kaj so naredili..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema!
MogoĆØe sem malo narobe povedal, nimam Å”e vse narejeno in potreben je preris iz skice v dxf. Bo zgleda kar najbolje dat Maliju za prerisat, ĆØeprav so mi nekaj komplicirali, ĆØeÅ” da bla bla...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zdaj se pa že ponavljam.. Mali ni veĆØ prijazen za nas sitne ribe.. se mi zdi, da sem po nekaj slabih izkuÅ”njah malo zakljuĆØil z njimi..

mam pa probleme tudi z alternativnim izdelovalcem ohiÅ”ja, tako da.. (mogoĆØe sem jaz problematiĆØen) Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66, ĆØe se ti zelo ne mudi (beri: 2 tedna Å”e zagotovo ne), ti lahko jaz zriÅ”em v acad.

ƈe je pa to dela za "5 minut" (bi rabil videti podloge in kaj toĆØno rabiÅ”), bi mogoĆØe uspel ĆØez vikend.

NaĆØeloma mi ni problem, ampak trenutno imam pa res hudo gužvo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gwb je napisal/a:
habo66, ĆØe se ti zelo ne mudi (beri: 2 tedna Å”e zagotovo ne), ti lahko jaz zriÅ”em v acad.

ƈe je pa to dela za "5 minut" (bi rabil videti podloge in kaj toĆØno rabiÅ”), bi mogoĆØe uspel ĆØez vikend.

NaĆØeloma mi ni problem, ampak trenutno imam pa res hudo gužvo...

Ja ĆØe bi blo za vikend fertik bi blo res dbest Smile
Ti poÅ”ljem originaln naĆØrt in skice, sam ĆØe mi na zs poÅ”ljeÅ” svoj mail.
Pa boÅ” pogledal kolk dejansko je dela.
Tenks!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2012 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... ĆØe ne bosta uspela prej, lahko naredim v sredo dopoldan - ĆØe le nisi prehudo zakompliciral. Ampak 2D bi moralo biti itak hitro narejeno.
Skico mi lahko poŔljeŔ na
matjaz.zorc@simetrija.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2012 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matjaž, najlepÅ”a hvala za ponujeno pomoĆØ,
je bil Gwb tako hiter, da je že zrihtano.
Bom pa verjetno Ŕe kdaj kaj rabil Smile
LP!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2012 21:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... ni problema, kadar koli : )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe