Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox tema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 139, 140, 141  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
cink



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 23:51
Prispevkov: 164
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 27, 2015 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sid je napisal/a:
Je sedaj na trgu sploh kaka alternativa squeezu, ki bi predvajala hi-res file, notranjega DAC-a ne potrebujem, prav tako ne diska. Torej streamer, ki bi za ne preveĆØ visoko ceno predvajal datoteke, ki so shranjene na mrežnem disku.


http://www.teufelaudio.com/raumfeld-audio-streaming/raumfeld-connector-p9527.html

(ga nimam, imam Sonos, ki pa ni hi-res)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2015 15:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.pimusicbox.com/index.html
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 14, 2015 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo ve kje imajo pravi vtic za napajanje skviz touch. Nekako po dimenzijah zgledajo da bojo pasali, pol je pa luknja preozka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 16, 2015 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
Kdo ve kje imajo pravi vtic za napajanje skviz touch. Nekako po dimenzijah zgledajo da bojo pasali, pol je pa luknja preozka.


DC konektor (jack) 5.5*2.5*11 [mm].

LP,
AleÅ”
_________________
Moj Ebay
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 17, 2015 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor.
http://si.farnell.com/friwo/1812754/plug-coaxial-2-5x5-5x11mm/dp/1176595

A tegale mislis. Touchev notranjosti sicer nima cele kot je tu na sliki, ampak verjetno si jih ze par narocil... Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 18, 2015 17:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
Hvala za odgovor.
http://si.farnell.com/friwo/1812754/plug-coaxial-2-5x5-5x11mm/dp/1176595

A tegale mislis. Touchev notranjosti sicer nima cele kot je tu na sliki, ampak verjetno si jih ze par narocil... Very Happy


Bo pravi. Samo ta ni najbolj primerren za lotanje, razen ĆØe ga misliÅ” uporabit za adapter.

Lp,
AleÅ”
_________________
Moj Ebay
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 18, 2015 20:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

katerga pa priporoĆØaÅ”? rabim ga za zunanji napajalnik. a ga majo kje pri nas? sem sicer vzel že 2, ic elektronika pa delko mislim da in noben ni pasal videt st bla ista samo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 19, 2015 06:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz jih imam nekaj kosov viÅ”ka, ĆØe kdo rabi Very Happy
_________________
My DMM will go only to 10, maybe your DMM can go to 11?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 20, 2015 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A poŔiljaŔ, al je treba v MB?
ƈe poÅ”ljeÅ” sem interesent.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 20, 2015 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda ti bom poslal, pokliĆØi me ali poÅ”lji ZS, naslova se ne spomnim veĆØ Very Happy
_________________
My DMM will go only to 10, maybe your DMM can go to 11?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpi



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Prispevkov: 46
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2015 19:13    Naslov sporočila: Squeezeserver in TIDAL Odgovori s citatom

Po testnem obdobju na TIDAL-u mi ni dalo miru kako to spraviti preko squeeza na glavni sistem? Po nekaj surfanja je zadeva dokaj enostavna in rezultat je tu.

Knjižnica na dlani, playliste in vse kar nudi Tidal....





Navodila:

http://wiki.ickstream.com/index.php/Open_Beta_Squeezebox_Installation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2015 20:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In v ĆØem je to boljÅ”e,kot original ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2015 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In v ĆØem je to boljÅ”e,kot original ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpi



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Prispevkov: 46
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2015 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V mojem primeru ne gre za to ali je boljŔe. Vse je odvisno kako imaŔ sestavljen sistem. Za posluŔanje na tablici je res vseeno.

Moja osnova je win server preko Wi Fi na squezeboxclassic in BNC na zunanji dac , upravljanje preko tablice. ( enako kot pri veĆØini pristaÅ”ev squeeza ).
Ker jo to moj edini izvor streamanja me je zelo zanimala kvaliteta Tidala na velikem sistemu. Glede na obstojeĆØo knjižnico FLACev mi je enotno upravljanje precej pomembno in to je paĆØ ustrezna reÅ”itev.
Mimogrede nad USB priklopom iz win sistema na DAC sem obupal.

Opažanja: squeezeserver 7.8 je bolj odziven in na prvo žogo se ovitki albumov hitreje odpirajo kot na 7.4.4.

Hmm, zvok Tidala mi po urici hitega posluÅ”anja Å”e ni sedel v uho. Je atraktiven, resolutiven vendar za moje pojme nabrit in zelo digitalen. Trd bas , manj izvena na basih, malce analitiĆØno. Za bolj relevantno oceno moram primerjati iste skladbe. No sedaj lahko vsaj playlisto sestavim iz razliĆØnih izvorov.
Napram zvoku FLACa iz diska, ki je bolj mehak s 3d sliko , recimo "podoben" analogiji z neko težo, gre vse v prid slednjemu.

Enako opažam na sluŔalkah pri posluŔanju na tablici.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 31, 2015 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stormsonic je napisal/a:
seveda ti bom poslal, pokliĆØi me ali poÅ”lji ZS, naslova se ne spomnim veĆØ Very Happy


Hvala za konektor. Je že priŔel. Dolžan že 10 pirov po ta malem Very Happy

Je kdo mogoĆØe že meril koliko elektrike po navadi kuri touch, ĆØe nima prikuplanega diska... samo predvajanje pa ekran kolikor paĆØ porabi?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 139, 140, 141  Naslednja
Stran 134 od 141

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe