Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prva galerija je Ĺľe online
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 08:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj samo omenim, da je zazeljeno, da je cimvec galerij online. Predstavite se uporabnikom, ki bodo vaso galerijo lahko videli online kar na sejmu. Poslikate sistem, napisete stvari v sistemu in pa seveda spremni tekst.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 18:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dragi èlani portala Audio Kontakt. V teh mesecih ste mnogi zaèetniki kupili svoj prvi HI-FI, nekateri pa imate novitete v vaših sistemih. Prikažite vaš sistem v Galeriji.
Lp
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Dragi èlani portala Audio Kontakt. V teh mesecih ste mnogi zaèetniki kupili svoj prvi HI-FI, nekateri pa imate novitete v vaših sistemih. Prikažite vaš sistem v Galeriji.
Lp
Admin

Done that Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 14:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvalno, upam, da bo sedaj veè galerij online, ko se bodo èlani šli kdo ima bolj pospravljeno Laughing
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 15:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Potem pa sem Ĺľe izgubil. Hm.

Se bom pretvarjal da veè šare bolj demfa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ĺ e en update galerije z moje strani, ker je nekaj sprememb ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 18:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi_musica to si pa res dobro naredil. Estetsko se mi soba zelo dopade. Še posebej so mi všeè kamnite stenske obloge, katere služijo kot difuzorji. Velikost sobe mi ne zgleda, da bi bila majhna. Glede na izbiro komponent verjamem, da sistem igra odlièno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 20:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kamnite obloge so res noro dobra pridobitev. Sprva sem se bal, da bo zvok preveè klinièen, a izkazalo se je ravno nasprotno. DeRyck obloge sem pred leti opazil pri kolegu (ki je tudi audiofil) in zadeva me je tako moèno navdušila, da sem do sedaj sanjal o temu (v resnici izgleda še bolj simpatièno kot na fotografijah).

Sem pa razmišljal, da bi iz kakega gradbenega odpada pobral stare zidake, jih ustrezno oblikoval, položil, zafugiral in nato samo prebarval v želeno barvo - jupol z dodatkom niansirne barve. To bi bila precej cenejša varianta - nekaj podobnega je opaziti na spodnji (opsasa) fotografiji (v osnovi namenjeni moški populaciji, ter zaradi njene narave neprimerne za objavo na tem forumu - fotografijo sem malce obrezal, da ne bo pomote).



Pa lepe praznike,
Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdej ko si omenil stare zidake, sem se spomnil, na eno fotografijo ko sem zbiral fotografije sob. Vèasih se prav presenetim, kaj lahko narediš iz starega materijala. Seveda je vse stvar okusa in verjetno se bo našel kakšen kateremu ne bo všeè.


Ĺ e par slik, katere so odstopale po mojem okusu.





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 04:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobro folk,kako da je tolk mal sistemov predstavljenih v galeriji...???

Gremo si mal èasa vzet pa mal predstavt kar mate doma,pa mal ''pofotkat''...
A je res tak problem?Predvsem od ljudi, ki veliko pišete na forumu bi prièakoval da bo kaj...
650 registriranih,v galeriji pa niti dvajset predstavitev...Gremo mal volje pokazat,pa veselja...


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEĹ 

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bom poslikal nove Klipsche,èakam da dobim še nov center.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 18, 2010 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po pol leta posodobil galerijo.

K predstavitvi sistema/posodobitvi obstojeèe galerije vabljeni tudi ostali.

Lep poletni pozdrav!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2015 01:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
Po kompleksnem problemu dodajanja slik v galerijo (galerije uporabnikov), smo v decembru napako odpravili, zato pozivam vse tiste, ki ste imeli težave, da preverijo, èe vse deluje kot mora.

Hvala za razumevanje

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe