Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

YG Acoustics

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 15:06    Naslov sporočila: YG Acoustics Odgovori s citatom

Ambasador kakšen se ti pa sicer zdi YG Acoustics Kipod? Jaz sem ga slišal v Zagrebu, mislim da na spectralih in je bilo (sicer na omejenem repertorju) super. Samo to košta menda cca 40 jurjev samo kište. Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 830
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

daljsi hod membrane, vecja distorzija...zato tudi veliko firm uporablja bass reflex ohisja ker je hod membrane pri tuning frekvence najmanjsi in ga lahko iz tega naslova tudi se bolj obremenimo z mocjo in zakljucimo z nizjo distorzijo kot pri kompresiji.....so pa seveda tudi minusi....

V car audiu se uporabljajo subwooferji namenjeni predvsem SpL-u ki imajo med 35 in 45 mm hoda v eno stran, zaradi mehanskih poskodb spiderjev so zaceli delat veliko vecje spiderje (vec spiderjev na enem driverju, kaksni driverji so zaradi tega tako trdi, da mislis da je spula zasvasana in res rabis 5+kW da te zverinice premaknes), kar pa za seboj potegne tudi bolj nestabilno spulo in bolj neodziven driver....
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 07, 2014 12:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ambasador kakšen se ti pa sicer zdi YG Acoustics Kipod? Jaz sem ga slišal v Zagrebu, mislim da na spectralih in je bilo (sicer na omejenem repertorju) super. Samo to košta menda cca 40 jurjev samo kište. Crying or Very sad
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

YG sem poslušal samo 2x dosedaj. Glede na slišano, bi jih takoj posvojil. Imajo tiste lastnosti v zvoku, ki mi tako lepo sedejo.. Poleg tega ne maram med uživanjem v glasbi pred seboj gledati enormne panele ali skulpture ali viktorijanske omare. Še posebej ne, ker za dobro poslušanje morajo zvoèniki biti skoraj sredi sobe, èe ta ni velika.

ps: Stružene membrane so natanène, centriène skoraj v stotinko milimetra. Lepljena klasika je veliko bolj krompiroidnih oblik in za dve klasi manj natanèno narejena. Koliko to prinese ali odnese pri zvoku, je drugo vprašanje.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe