Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sorodniki ali prijatelji v Nemèiji

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kalimero



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 21:25
Prispevkov: 286
Kraj: Ĺ martno pri Litiji

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 09:52    Naslov sporočila: Sorodniki ali prijatelji v Nemèiji Odgovori s citatom

Na Ebay.de sem zbidal neko zadevo, sedaj pa mi jo prodajalec noèe poslati v Slovenijo. Obraèam se na vse vas soforumaše, èe ima kdo kakšne sorodnike ali prijatelje v Nemèiji, da paket preusmerim k njim, oni pa mi to pošljejo v SLO. Plaèam stroške, pa še kakšno pivo zraven.
Moj kontakt: 040 758875 - Matej
_________________
www.marsaudio.eu - zastopnik za Jantzen Audio in Fountek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040758875
ReturnToForever



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:47
Prispevkov: 240
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj pošlje poštno ležeèe v Celovec: POSTLAGERND 9020 Klagenfurt Österreich.
Preizkušeno deluje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ĺ pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 10:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

potrjujem.. tele poštno ležeèe zadeve nekam tik za mejo ponavadi funkcionirajo, se mi pa zdi, da ne z vsemi dostavnimi službami..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 11:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam kolega v Frankfurtu, a bi ga moral prej seveda vprašati !? Wink
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

èe ne drugo ima Interevropa in veè podobnih prevoznikov zbirnik za pakete, z kombiji pobirajo pakete kjerkoli po evropi in jih dostavljajo do central... zvoènike tako ponavadi dobiš ceneje kot manjše stvari, tak velik uvoznik bi to lahko poznal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kalimero



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 21:25
Prispevkov: 286
Kraj: Ĺ martno pri Litiji

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 30, 2013 08:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vsem, ki ste mi ponudili pomoè. Vas je bilo kar nekaj (po telefonu in mailu). Vesel sem, da to pri nas še funkcionira. Na koncu sem se uspel s prodajalcem dogovoriti, da mi bo poslal opremo direktno v Slovenijo.
_________________
www.marsaudio.eu - zastopnik za Jantzen Audio in Fountek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040758875
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 07, 2014 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima ali ima kdo nemški ebay acount ,ker mi slovenski ne dela in bi potreboval uslugo.l.p
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M71



Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21
Prispevkov: 40
Kraj: DomĹľale

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 08, 2014 00:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

galop je napisal/a:
Mene pa zanima ali ima kdo nemški ebay acount ,ker mi slovenski ne dela in bi potreboval uslugo.l.p



Ima, kaj rabiš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 08, 2014 09:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za pomoè, problem je bil da nisem mogel oddati ponudbe,
nato pa sem spremenil naslov in je delovalo.
l.p
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe