| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Sob Dec 03, 2011 19:08 Naslov sporočila: Deset Hi-Fi zapovedi |
|
|
1.VERUJ LE V EN HI-FI SISTEM.
2.NE SKRUNI DRUGIH HI-FI SISTEMOV.
3.ODPUŠČAJ ZVOK SLABIH HI-FI SISTEMOV.
4.SPOŠTUJ OSTALE HI-FI SISTEME.
5.NE IZKLAPLJAJ.
6.NE MEŠAJ SLABIH IN DOBRIH APARATUR.
7.NE JEMLJI VSAKE HI-FI IDEJE RESNO.
8.NE VERJEMI VSEMU,KAR SLIŠIŠ.
9.NE ŽELI SVOJEGA BLIŽNJEGA PLOŠČ.
10.NE ŽELI SVOJEGA BLIŽNJEGA APARATUR. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
krokar
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45 Prispevkov: 1454 Kraj: Štajerska
|
Objavljeno: Sob Dec 03, 2011 19:33 Naslov sporočila: |
|
|
Zanimivo...
Si to ti sestavljal? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Sob Dec 03, 2011 21:36 Naslov sporočila: |
|
|
Prepisal sem iz stare revije,ker je zelo zanimivo prebrat.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
UserName

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 21:46 Prispevkov: 106 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Tor Dec 06, 2011 02:19 Naslov sporočila: |
|
|
| Citiram: | | NE VERJEMI VSEMU,KAR SLIŠIŠ. |
Se bom pri naslednji poslušalni seansi vprašal, če verjamem kar slišim iz zvočnikov.. ..kaj veš mogoč se lažejo
Ah ja se nisem mogel upreti.
No bi bilo lepo če se bi kakšna točka obdržala pri audio forumih. Recimo 4. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Tor Dec 06, 2011 07:50 Naslov sporočila: |
|
|
| UserName je napisal/a: | | Citiram: | | NE VERJEMI VSEMU,KAR SLIŠIŠ. |
Se bom pri naslednji poslušalni seansi vprašal, če verjamem kar slišim iz zvočnikov.. ..kaj veš mogoč se lažejo
Ah ja se nisem mogel upreti.
No bi bilo lepo če se bi kakšna točka obdržala pri audio forumih. Recimo 4. |
Tisti, ki nam bo odslej lagal iz zvočnikov zagotovo ne bo spoštoval točke 4! To je arogantno vnaprej napovedal.  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
matej

Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07 Prispevkov: 588 Kraj: laško
|
Objavljeno: Tor Dec 06, 2011 09:22 Naslov sporočila: |
|
|
| krokar je napisal/a: | Zanimivo...
Si to ti sestavljal? |
| longplay je napisal/a: | Prepisal sem iz stare revije,ker je zelo zanimivo prebrat.  |
Fantje, dajte se še malce potrudit in napišite kdo je avtor omenjenih desetih zapovedi.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mestn pu

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21 Prispevkov: 2635 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Tor Dec 06, 2011 10:23 Naslov sporočila: |
|
|
| longplay je napisal/a: | Prepisal sem iz stare revije,ker je zelo zanimivo prebrat.  | Hvala.
Vseh zapovedi se držim kot pijan plota, verjetno zato, ker sem "stara šola". _________________ Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
pasuljaris

Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13 Prispevkov: 1526 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Tor Dec 06, 2011 10:28 Naslov sporočila: |
|
|
| matej je napisal/a: | | krokar je napisal/a: | Zanimivo...
Si to ti sestavljal? |
| longplay je napisal/a: | Prepisal sem iz stare revije,ker je zelo zanimivo prebrat.  |
Fantje, dajte se še malce potrudit in napišite kdo je avtor omenjenih desetih zapovedi.  |
 _________________ Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|