| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
tris
Pridružen/-a: Pet Dec 2011 22:51 Prispevkov: 1 Kraj: GO
|
Objavljeno: Pet Dec 09, 2011 23:02 Naslov sporočila: Micro Hi-Fi iz VB |
|
|
namen imam nabavit micro hi-fi.....verjento kar tole:
http://www.audiblefidelity.co.uk/product_p/dm38_zensor1.htm
o katerem berem same pohvale.
verjetno kar iz omenjene povezave ker je dosti ceneje kot pri nas(oz. za približno isto ceno dobim bistveno boljše zvočnike).
Ima kdo kake izkušnje z zgoraj omenjenim ...?
Če kdo ve: ali zna biti kak problem glede napajanja(kolikor vem imajo v VB isto napetost 230V/50Hz)....sprašujem, da bom 100% pred naročilom. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|