Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audio Tekne premierno v VKLOPu!
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2011 13:15    Naslov sporočila: Audio Tekne premierno v VKLOPu! Odgovori s citatom

V sredo 9. novembra bo zanimiva premierna slovenska predstavitev, ki se bo dogajala od 17h dalje v trgovini VKLOP na Parmovi v Ljubljani.

Premierno bomo lahko poslušali in si ogledali proizvode AUDIO TEKNE, ki jih do sedaj ni bilo zaslediti na našem tržišču. Predstavitve se bosta udeležila tudi g. Paolo Giacchi (evropski distributer Audio Tekne) in g. Imai, konstruktor in lastnik Audio Tekne.

Predstavljeni bodo sledeči proizvodi Audio Tekne:

Predojačevalec 8695
Phono predojačevalec 8695
Mono končne stopnje 8801

Ne zamudite še enega od zanimivih dogodkov in se pridružite veseli družbi in uživajte v glasbi.


Vabljeni!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
Njegoš



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2011 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na, katerih zvočnikih?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2011 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avantgarde Duo
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Njegoš



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2011 13:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://twogoodears.blogspot.com/2009/10/wjaas-italian-tour-for-imai-san-audio.html

Lp Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2011 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gramofon bo Clearaudio Ovation
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Njegoš



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bistvo 'AUDIO TEKNE' je njihov gramofon in zvočniki (nič modernega, kot nekateri opisujejo multi čudo, ki le narejeno iz grafita), če bo vse to začinjeno še z 'nordost' kabli bo od verne glasbe bore malo ostalo.

Lp Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vsi kabli so made by Audio Tekne
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 18:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvi vtisi???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2799
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 19:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
Prvi vtisi???


Kot veš, en kanal ni delal in sta oba japonca popravljala-iskala napako(mislim, da je bila v gramofonu), mi pa smo videli v fonotovo drobovje - enkratno. Vklop je bili okoli desete ure in moj vtis je, da bi Avantgarde Duo v primernejšem prostoru s tako elektroniko lahko igral tudi klasiko. Hendrix pa je bil itak špica. S tem da se fono ogreva vsaj dve uri- ki jih kranjčani nismo dočakali...

Obisk je bil zelo slab, sploh če pomislim, da sta bila na obisku konstruktor in njegov sin. Iz daljne Japonske.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 01:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
tromba je napisal/a:
Prvi vtisi???


Kot veš, en kanal ni delal in sta oba japonca popravljala-iskala napako(mislim, da je bila v gramofonu), mi pa smo videli v fonotovo drobovje - enkratno. Vklop je bili okoli desete ure in moj vtis je, da bi Avantgarde Duo v primernejšem prostoru s tako elektroniko lahko igral tudi klasiko. Hendrix pa je bil itak špica. S tem da se fono ogreva vsaj dve uri- ki jih kranjčani nismo dočakali...

Obisk je bil zelo slab, sploh če pomislim, da sta bila na obisku konstruktor in njegov sin. Iz daljne Japonske.


ne štekam o čem pišeš....phono je bil priklopljen cel dan...dokler sem bil prisoten je vse delalo...a je velika modrost zamenjat kable pri gramofonu da vidiš če ne dela en kanal ???...za to ne rabiš dva konstruktorja...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Njegoš



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 09:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.avguide.com/blog/high-end-audio-japan-part-two-tubes-and-horns-audio-tekne
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2799
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
ne štekam o čem pišeš....phono je bil priklopljen cel dan...dokler sem bil prisoten je vse delalo...a je velika modrost zamenjat kable pri gramofonu da vidiš če ne dela en kanal ???...za to ne rabiš dva konstruktorja...

od osme ure naprej, ko smo prišli, en kanal ni delal-a ti to štekaš ali ne, tvoj problem. Če si bil tam, bi ti lahko svetoval konstruktorjem-jaz sem se med tem raje pogovarjal s prijatelji. Laughing
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2799
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 02:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom










_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 946
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 08:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.youtube.com/watch?v=Cv3ixNNgZpU





'Razz'
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1028
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za slike, notranjost Audio tekne je prava pasa za oci, univerza za konstrukcijo tube-ampov.
Sicer pa se mi zdi zalostno, bolje receno smesno, da konstruktor s takim imenom na predstavitev prinese nedelujoce vec desettisoc Evrov vredne naprave.... Shocked Shocked Laughing

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe