| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Tor Sep 14, 2010 00:24 Naslov sporočila: Top Audio Video Show Milano 2010 |
|
|
LP
Leto je naokoli...
Vabljeni med 16 in 19 septembrom v Milano !
Pri Audiophile Sound, sala Mizar bodo primerjali_predvajali "master trakove" Belafonte a Carnegie Hall s HD posnetki in LPji _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
zvocnik
Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12 Prispevkov: 790 Kraj: Piran
|
Objavljeno: Tor Sep 14, 2010 02:04 Naslov sporočila: |
|
|
Kakor sem dobil informacijo bi veljalo obiskati Milanski sejem ze samo zaradi tega:
...highend system from Audio Tekne. This will be the world's premier.
- Main speaker
- Turntable 8801
- Phono preamplifier TEA 9501
At the presentation will be present the constructor of Audio Tekne Mr. Imai.
The presentation will take place in Via Cavour 67, Calolziocorte (Lecco) from 16th till 19th of September in the dates of the Milan's Top audio show.
Lp _________________ Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !
FZ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 041 737 410 |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Čet Sep 16, 2010 01:26 Naslov sporočila: |
|
|
| zvocnik je napisal/a: | Kakor sem dobil informacijo bi veljalo obiskati Milanski sejem ze samo zaradi tega:
...highend system from Audio Tekne. This will be the world's premier.
- Main speaker
- Turntable 8801
- Phono preamplifier TEA 9501
At the presentation will be present the constructor of Audio Tekne Mr. Imai.
The presentation will take place in Via Cavour 67, Calolziocorte (Lecco) from 16th till 19th of September in the dates of the Milan's Top audio show.
Lp |
Približno v istem času lani, je taka predstavitev Audio Tekne potekala v najstarejšem italjanskem studiu, ki je tudi med najstarejšimi na svetu Hi-Fi Studio di Lorenzo Zen.Lastnika opravičeno "nagovarjajo" kar z Guru Audio Zen,ker je eden največjih svetovnih audio poznavalcev ...
Audio Tekne je "rokodelska delavnica" proč od modnih trendov...
Njihova "rdeča nit" je "grafit"...Gramofon,odjemne doze,ročke,zvočniki so narejeni iz tega materiala...Cene so temu primerne . _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Ned Sep 19, 2010 10:55 Naslov sporočila: |
|
|
LP
Sobota,"ladja" priplula z majhno zamudo v Milano cca ob 10:30 h !
Zaradi velikega obiska smo komaj zmogli vse sobe do 19h, tako, da so nas metali ven !
Ladja odplula s pripravljenimi "reševalnimi" čolni v SOS varianti !
Reportaža sledi ... _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Ned Sep 19, 2010 16:17 Naslov sporočila: Re: Top Audio Video Show Milano 2010 |
|
|
| ajka je napisal/a: | LP
Leto je naokoli...
Vabljeni med 16 in 19 septembrom v Milano !
Pri Audiophile Sound, sala Mizar bodo primerjali_predvajali "master trakove" Belafonte a Carnegie Hall s HD posnetki in LPji |
Tole je moralo biti zanimivo. Je kdo prisostvoval ali če ne drugega vsaj slišal kakšen je bil rezultat? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
Objavljeno: Sre Okt 27, 2010 20:00 Naslov sporočila: |
|
|
Evo, spravili smo tudi reportažo online.
POVEZAVA _________________ MUSIC IS THE KEY |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
janzi

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45 Prispevkov: 1021 Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Okt 27, 2010 21:56 Naslov sporočila: |
|
|
| trancedeejay je napisal/a: | Evo, spravili smo tudi reportažo online.
POVEZAVA |
Fino, lepa reportaža !
Vsaka čast Ajki in ''drugemu mnenju'' !  _________________ ''You can hear a lot by listening !!'' |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:07 Naslov sporočila: |
|
|
| Super reportaža, škoda le da so zaključki bolj slabi glede na cene sistemov. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:46 Naslov sporočila: |
|
|
Ajka vsa čast za vloženi trud in najlepša hvala za krasno reportažo.
Me pa iz prebranega zelo veseli, da je FOCAL naredil še en vrhunski zvočnik in jim je uspelo zaokrožiti Utopia linijo v smiselno celoto.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
hi_musica
Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17 Prispevkov: 912
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:53 Naslov sporočila: |
|
|
Zanimivo, kaj vse naredi naustrezna poslušalnica na zvočnik oz. sistem. Ko sem pred časom v Milanu na privatnem domu poslušal Megije sem padal dol od navdušenja. Možakar mi je rekel, da to ni nič v primerjavi s tem, kar lahko naredi SoundLab elektrostat. Tukaj pa vidim, da so bili SoundLabi po mnenju Ajke največje razočaranje sejma.
V. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:57 Naslov sporočila: |
|
|
LP
Oprostite, za "napake", ki so nam "ušle", malo zaradi časovne stiske, malo po principu ... kopiraj_prilepi . _________________ ~ ** ~
Nazadnje urejal/a ajka Čet Okt 28, 2010 20:13; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 12:34 Naslov sporočila: |
|
|
Super prispevek @ajka!  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vojko
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50 Prispevkov: 946 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 14:26 Naslov sporočila: |
|
|
Z užitkom sem prebral, dobro napisano.' '
Paše nekaj vedro sproščenega in informativnega.
Pa "drugo mnenje" je bomba. Daje draž reportaži, pa še kdaj! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mestn pu

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21 Prispevkov: 2635 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 14:53 Naslov sporočila: |
|
|
Bomba. Za sladkanje in telovadbo možganskih vijug.
Hvala. Lp.
PS.
Če pustimo ob strani grafit, full range v Teknah zelo spominja na res odličen full range driver na katerega zelo prisega Uroš iz Terne, troblja, domnevam, skrbi za supervisoke, postavitev obojega zagotavlja togo vpetje in zračnost zvoka, ker oboje "visi v luftu", bas je trdo vpet.
Izjemno purističen in na videz simpl, seveda pa je vanj vgrajeno toliko zakaj-zatojev avtorja, da bi brez "dešifiranja" le teh, groba DIY verzija bila samo poenostavljena in brezsporočilna kopija.
Nazadnje urejal/a mestn pu Čet Okt 28, 2010 15:04; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
stormsonic

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00 Prispevkov: 766 Kraj: MB
|
Objavljeno: Čet Okt 28, 2010 15:02 Naslov sporočila: |
|
|
Hvala za zanimiv prispevek.
Škoda, da se ni dalo slišati Momentum monobloka od D’Agostina. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|