Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Top Audio Video Show Milano 2010
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2010 00:24    Naslov sporočila: Top Audio Video Show Milano 2010 Odgovori s citatom

LP

Leto je naokoli...
Vabljeni med 16 in 19 septembrom v Milano !

Pri Audiophile Sound, sala Mizar bodo primerjali_predvajali "master trakove" Belafonte a Carnegie Hall s HD posnetki in LPji
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 790
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2010 02:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakor sem dobil informacijo bi veljalo obiskati Milanski sejem ze samo zaradi tega:

...highend system from Audio Tekne. This will be the world's premier.

- Main speaker
- Turntable 8801
- Phono preamplifier TEA 9501

At the presentation will be present the constructor of Audio Tekne Mr. Imai.

The presentation will take place in Via Cavour 67, Calolziocorte (Lecco) from 16th till 19th of September in the dates of the Milan's Top audio show.


Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 16, 2010 01:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zvocnik je napisal/a:
Kakor sem dobil informacijo bi veljalo obiskati Milanski sejem ze samo zaradi tega:

...highend system from Audio Tekne. This will be the world's premier.

- Main speaker
- Turntable 8801
- Phono preamplifier TEA 9501

At the presentation will be present the constructor of Audio Tekne Mr. Imai.

The presentation will take place in Via Cavour 67, Calolziocorte (Lecco) from 16th till 19th of September in the dates of the Milan's Top audio show.


Lp


Približno v istem času lani, je taka predstavitev Audio Tekne potekala v najstarejšem italjanskem studiu, ki je tudi med najstarejšimi na svetu Hi-Fi Studio di Lorenzo Zen.Lastnika opravičeno "nagovarjajo" kar z Guru Audio Zen,ker je eden največjih svetovnih audio poznavalcev ...




Audio Tekne je "rokodelska delavnica" proč od modnih trendov...
Njihova "rdeča nit" je "grafit"...Gramofon,odjemne doze,ročke,zvočniki so narejeni iz tega materiala...Cene so temu primerne Shocked .
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 10:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Sobota,"ladja" priplula z majhno zamudo v Milano cca ob 10:30 h !
Zaradi velikega obiska smo komaj zmogli vse sobe do 19h, tako, da so nas metali ven !
Ladja odplula s pripravljenimi "reševalnimi" čolni v SOS varianti !

Reportaža sledi ...
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 16:17    Naslov sporočila: Re: Top Audio Video Show Milano 2010 Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
LP

Leto je naokoli...
Vabljeni med 16 in 19 septembrom v Milano !

Pri Audiophile Sound, sala Mizar bodo primerjali_predvajali "master trakove" Belafonte a Carnegie Hall s HD posnetki in LPji


Tole je moralo biti zanimivo. Razz Je kdo prisostvoval ali če ne drugega vsaj slišal kakšen je bil rezultat?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1381
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2010 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, spravili smo tudi reportažo online.
POVEZAVA
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2010 21:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Evo, spravili smo tudi reportažo online.
POVEZAVA


Fino, lepa reportaža !
Vsaka čast Ajki in ''drugemu mnenju'' ! Smile
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super reportaža, škoda le da so zaključki bolj slabi glede na cene sistemov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ajka vsa čast za vloženi trud in najlepša hvala za krasno reportažo. Wink

Me pa iz prebranega zelo veseli, da je FOCAL naredil še en vrhunski zvočnik in jim je uspelo zaokrožiti Utopia linijo v smiselno celoto. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivo, kaj vse naredi naustrezna poslušalnica na zvočnik oz. sistem. Ko sem pred časom v Milanu na privatnem domu poslušal Megije sem padal dol od navdušenja. Možakar mi je rekel, da to ni nič v primerjavi s tem, kar lahko naredi SoundLab elektrostat. Tukaj pa vidim, da so bili SoundLabi po mnenju Ajke največje razočaranje sejma.
V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Oprostite, za "napake", ki so nam "ušle", malo zaradi časovne stiske, malo po principu ... kopiraj_prilepi Embarassed.
_________________
~ ** ~


Nazadnje urejal/a ajka Čet Okt 28, 2010 20:13; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super prispevek @ajka! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 946
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z užitkom sem prebral, dobro napisano.'Laughing'

Paše nekaj vedro sproščenega in informativnega.

Pa "drugo mnenje" je bomba. Daje draž reportaži, pa še kdaj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bomba. Za sladkanje in telovadbo možganskih vijug.
Hvala. Lp. Very Happy

PS.
Če pustimo ob strani grafit, full range v Teknah zelo spominja na res odličen full range driver na katerega zelo prisega Uroš iz Terne, troblja, domnevam, skrbi za supervisoke, postavitev obojega zagotavlja togo vpetje in zračnost zvoka, ker oboje "visi v luftu", bas je trdo vpet.
Izjemno purističen in na videz simpl, seveda pa je vanj vgrajeno toliko zakaj-zatojev avtorja, da bi brez "dešifiranja" le teh, groba DIY verzija bila samo poenostavljena in brezsporočilna kopija.


Nazadnje urejal/a mestn pu Čet Okt 28, 2010 15:04; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 766
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2010 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za zanimiv prispevek.
Škoda, da se ni dalo slišati Momentum monobloka od D’Agostina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe