Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pear Audio - predstavitev ESP zvočnikov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2282
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 02, 2015 19:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se pa že kar malo ponavljamo oz. dupliramo.
O amplifikaciji pa nič. Pa sta že @ajka in @jacoby vrgla kostko. In kje so sedaj soforumaši registrirani "za eno noč.
_________________
Lep je dan


Nazadnje urejal/a nek_do Pet Jan 02, 2015 19:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Njegoš



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 02, 2015 19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avokado! Razz


Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1467
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 16, 2015 14:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne oziraje se na številne, precej kritične pripombe v tej temi, glede gramofonov PearAudio gospoda Petra Mezka, so v Aprilski številki revije Sterophile, v njihovi rang lestvici "Recommendet Components" , ki izide dvakrat letno, uvrstili gramofon "Pear Audio Blue - Kid Thomas" z njihovo ročico "Cornet", v nadvse cenjeni razred "Class A".

Iskrene čestitke !

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2282
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 17, 2015 16:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom





_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2282
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2015 23:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ponovno zelo pozitivno tokrat za "nemško govoreče."

Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 508
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2015 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pear Audio Blue Kid Howard + Cornet 2 tudi v zadnjem Stereophile-u (July 2015)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 6266
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2015 13:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gwb je napisal/a:
Pear Audio Blue Kid Howard + Cornet 2 tudi v zadnjem Stereophile-u (July 2015)

http://www.stereophile.com/content/pear-audio-blue-kid-howard-turntable-cornet-2-tonearm
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 17, 2015 22:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hihihi, hahaha, hehehe,.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1467
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 14, 2015 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na California Audio Show-u so gramofoni Pear Audio in njihovi lastni phono stage-i igrali vkar 4 sobah. Zopet so dobili laskavi naslov Best sound of the show.

Najnovejša novica pa je ta, da bo firma KR Audio na vseh prihajajočih sejmih po svetu, demonstrirala svoje ojačevalce s Pear Audio gramofoni.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2282
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2015 12:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In pozabil si napisat:

bogomir 4051 je napisal/a:
Kdor to zna (in si upa), naj objavi na forumu.
lpm


Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2015 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Na California Audio Show-u so gramofoni Pear Audio in njihovi lastni phono stage-i igrali vkar 4 sobah. Zopet so dobili laskavi naslov Best sound of the show.

Najnovejša novica pa je ta, da bo firma KR Audio na vseh prihajajočih sejmih po svetu, demonstrirala svoje ojačevalce s Pear Audio gramofoni.

A to pomeni, da si jih lastijo, ali morda to, da so plod Pear Audio razvojnega oddelka?
No, kakorkoli, predstavljeno je bilo kot Slovensko znanje, to šteje!
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1467
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2015 13:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na njih pač piše " PearAudio ". Če te zanima več, pa pokliči G. Mezka in ga vprašaj.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 6266
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 16, 2015 10:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne verjamem, da si kdo na AK misli, da je naprimer g.Peter postal čez noč vrhunski elektronik. Pač organizira in uspešno promovira skupino izdelkov.
Saj pa tudi Mark Levinson in podobni imajo svoj team in sodelavce lahko tudi na drugem kontinentu, ki delajo zanj.
Kuzma tudi ni osebno načrtoval motorske kontrole, pa piše njegov priimek na njem. Ne vem kaj je tu spornega.

Če je sicer vsem znani domači izdelovalec phono stage-ov pristal na to, da je na njegovih izdelkih Pear značka, mora tudi nam biti prav. Glede zaslug pa menim, da je ravno tako pomembno promovirati in prodajati, kot je pomembno znati narediti.

A ni krasno, kako se audio scena razvija pri nas in smo prepoznavni že tudi v tujini?
ps:
kolikor vem, obstajajo načrtovalske skupine za elektroniko, ki po naročilu to naredijo za znane audio firme tudi visoke klase. Na drugi strani naprimer Quad, ki je v rokah bratov Chang je pri Paraviciniju naročil načrtovanje višjih modelov lampaških ojačevalcev, pri čemer se je moral izvajalec držati zahtev po 'family soundu' in videzu, ki je moral dajati videz upgrade osnovnega mono ojačevalca Quad ll.
Če je včasih firma temeljila na genialcu, ki je vse sam naredil, je bila prehodna faza da so imeli svoj razvoj, je danes vse bolj pogosto, da se investitor odloči za ta korak, delajo pa specialisti - najete firme ali posamezniki.
Tak je danes svet.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 16, 2015 14:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Tak je danes svet.

Ja res je, tako je danes - na balkanu...
Ali pa recimo prodaš diplomsko delo - svojega študenta DARS-u za 25K€... Laughing
Ima toga...
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 16, 2015 15:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
ambasador je napisal/a:
Tak je danes svet.

Ja res je, tako je danes - na balkanu...
Ali pa recimo prodaš diplomsko delo - svojega študenta DARS-u za 25K€... Laughing
Ima toga...


Koliko slovenskega znanja se pa prodaja pod tujimi blagovnimi znamkami?

Zlest ven iz tehnološkega razmišljanja, danes svet žal gonijo tržna kolesa in je čist vseen drek, ali so čokolado izumili švicariji ali pa milka, američani jo prodajo daleč največ...

Kopiranje diplom pa ni le "naša" posebnost, tudi "zahodni" svet ni imun na omenjeno "balkanizirano" posebnost, kako je pa na jugu in daljnem vzhodu pa itak nihče ne ve in nikogar (še) ne briga..

Vsekakor čestitke Pear Audiu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe