| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Jan 02, 2015 19:15 Naslov sporočila: |
|
|
Se pa že kar malo ponavljamo oz. dupliramo.
O amplifikaciji pa nič. Pa sta že @ajka in @jacoby vrgla kostko. In kje so sedaj soforumaši registrirani "za eno noč. _________________ Lep je dan
Nazadnje urejal/a nek_do Pet Jan 02, 2015 19:20; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Njegoš
Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31 Prispevkov: 331 Kraj: LUBLJANA
|
Objavljeno: Pet Jan 02, 2015 19:19 Naslov sporočila: |
|
|
Avokado!
Lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
bogomir 4051
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42 Prispevkov: 1467 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Pon Mar 16, 2015 14:25 Naslov sporočila: |
|
|
Ne oziraje se na številne, precej kritične pripombe v tej temi, glede gramofonov PearAudio gospoda Petra Mezka, so v Aprilski številki revije Sterophile, v njihovi rang lestvici "Recommendet Components" , ki izide dvakrat letno, uvrstili gramofon "Pear Audio Blue - Kid Thomas" z njihovo ročico "Cornet", v nadvse cenjeni razred "Class A".
Iskrene čestitke !
lpm. _________________ miro |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 031361550 |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 17, 2015 16:16 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Apr 07, 2015 23:02 Naslov sporočila: |
|
|
Ponovno zelo pozitivno tokrat za "nemško govoreče."
Klik
_________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Jun 28, 2015 09:13 Naslov sporočila: |
|
|
| Pear Audio Blue Kid Howard + Cornet 2 tudi v zadnjem Stereophile-u (July 2015) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambasador
Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52 Prispevkov: 6267 Kraj: Izola
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
CASTOR
Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18 Prispevkov: 1087 Kraj: KOZINA
|
Objavljeno: Pet Jul 17, 2015 22:48 Naslov sporočila: |
|
|
| Hihihi, hahaha, hehehe,. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
bogomir 4051
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42 Prispevkov: 1467 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Sre Okt 14, 2015 15:26 Naslov sporočila: |
|
|
Na California Audio Show-u so gramofoni Pear Audio in njihovi lastni phono stage-i igrali vkar 4 sobah. Zopet so dobili laskavi naslov Best sound of the show.
Najnovejša novica pa je ta, da bo firma KR Audio na vseh prihajajočih sejmih po svetu, demonstrirala svoje ojačevalce s Pear Audio gramofoni.
lpm _________________ miro |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 031361550 |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Okt 15, 2015 12:19 Naslov sporočila: |
|
|
In pozabil si napisat:
| bogomir 4051 je napisal/a: | Kdor to zna (in si upa), naj objavi na forumu.
lpm |
Klik
_________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jacoby
Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23 Prispevkov: 1111
|
Objavljeno: Čet Okt 15, 2015 13:19 Naslov sporočila: |
|
|
| bogomir 4051 je napisal/a: | Na California Audio Show-u so gramofoni Pear Audio in njihovi lastni phono stage-i igrali vkar 4 sobah. Zopet so dobili laskavi naslov Best sound of the show.
Najnovejša novica pa je ta, da bo firma KR Audio na vseh prihajajočih sejmih po svetu, demonstrirala svoje ojačevalce s Pear Audio gramofoni.
|
A to pomeni, da si jih lastijo, ali morda to, da so plod Pear Audio razvojnega oddelka?
No, kakorkoli, predstavljeno je bilo kot Slovensko znanje, to šteje! _________________ The only way to do great work is to love what you do |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 051383384 |
|
 |
bogomir 4051
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42 Prispevkov: 1467 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Čet Okt 15, 2015 13:39 Naslov sporočila: |
|
|
Na njih pač piše " PearAudio ". Če te zanima več, pa pokliči G. Mezka in ga vprašaj.
lpm _________________ miro |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 031361550 |
|
 |
ambasador
Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52 Prispevkov: 6267 Kraj: Izola
|
Objavljeno: Pet Okt 16, 2015 10:45 Naslov sporočila: |
|
|
Ne verjamem, da si kdo na AK misli, da je naprimer g.Peter postal čez noč vrhunski elektronik. Pač organizira in uspešno promovira skupino izdelkov.
Saj pa tudi Mark Levinson in podobni imajo svoj team in sodelavce lahko tudi na drugem kontinentu, ki delajo zanj.
Kuzma tudi ni osebno načrtoval motorske kontrole, pa piše njegov priimek na njem. Ne vem kaj je tu spornega.
Če je sicer vsem znani domači izdelovalec phono stage-ov pristal na to, da je na njegovih izdelkih Pear značka, mora tudi nam biti prav. Glede zaslug pa menim, da je ravno tako pomembno promovirati in prodajati, kot je pomembno znati narediti.
A ni krasno, kako se audio scena razvija pri nas in smo prepoznavni že tudi v tujini?
ps:
kolikor vem, obstajajo načrtovalske skupine za elektroniko, ki po naročilu to naredijo za znane audio firme tudi visoke klase. Na drugi strani naprimer Quad, ki je v rokah bratov Chang je pri Paraviciniju naročil načrtovanje višjih modelov lampaških ojačevalcev, pri čemer se je moral izvajalec držati zahtev po 'family soundu' in videzu, ki je moral dajati videz upgrade osnovnega mono ojačevalca Quad ll.
Če je včasih firma temeljila na genialcu, ki je vse sam naredil, je bila prehodna faza da so imeli svoj razvoj, je danes vse bolj pogosto, da se investitor odloči za ta korak, delajo pa specialisti - najete firme ali posamezniki.
Tak je danes svet. _________________ Carpe Diem |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jacoby
Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23 Prispevkov: 1111
|
Objavljeno: Pet Okt 16, 2015 14:05 Naslov sporočila: |
|
|
| ambasador je napisal/a: | | Tak je danes svet. |
Ja res je, tako je danes - na balkanu...
Ali pa recimo prodaš diplomsko delo - svojega študenta DARS-u za 25K€...
Ima toga... _________________ The only way to do great work is to love what you do |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 051383384 |
|
 |
NCC2000
Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28 Prispevkov: 591 Kraj: Slovenia
|
Objavljeno: Pet Okt 16, 2015 15:05 Naslov sporočila: |
|
|
| jacoby je napisal/a: | | ambasador je napisal/a: | | Tak je danes svet. |
Ja res je, tako je danes - na balkanu...
Ali pa recimo prodaš diplomsko delo - svojega študenta DARS-u za 25K€...
Ima toga... |
Koliko slovenskega znanja se pa prodaja pod tujimi blagovnimi znamkami?
Zlest ven iz tehnološkega razmišljanja, danes svet žal gonijo tržna kolesa in je čist vseen drek, ali so čokolado izumili švicariji ali pa milka, američani jo prodajo daleč največ...
Kopiranje diplom pa ni le "naša" posebnost, tudi "zahodni" svet ni imun na omenjeno "balkanizirano" posebnost, kako je pa na jugu in daljnem vzhodu pa itak nihče ne ve in nikogar (še) ne briga..
Vsekakor čestitke Pear Audiu! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|