Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HIGH-END MUNCHEN 2013
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ReturnToForever



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:47
Prispevkov: 240
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
A ste na sejmu sploh zabeležili glavno atrakcijo, diamantne kupole od B&W


Zabeležili smo tale črni diamant:


Toda, pozor...kot v hajfaju je keč v podrobnostih njen smeh se je bleščal:


Se pa postavlja vprašanje, koliko stane začetna investicija in vzdrževanje tega modela?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je še najboljš od tega F....g sejma... Wink

Samo a ti je dala telefonsko...? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je dala telefonsko ampak od prodajalca Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ReturnToForever



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:47
Prispevkov: 240
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
kao i svugdje, ne hebu momci već novci, lova vrti svijet, tako je i u audiu; metodologija je sljedeća - utrpaš lopatu konzumnih kineskih dijelova, daš žutom da lemi, cijepa drva i vari; zatim uklepaš to u nekakvu kutiju na koju obavezno moraš zlatnim slovima napisati "signature", "exclusive", "selected", platiš reklame, neki audio recenzent napiše da zvuči dobro, i bunari gdje stigneš, svijet je pun
naivaca sa punim džepovima.ciklus zatvoren, lanac ishrane uspostavljen. oni koji nisu posjetili takve događaje nisu ništa izgubili...
Kako zanimivo Smile


Zuluf, tega, ki je to pisal sem zasačil na delu...

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja prav smešno kako so nekatere stvari nalezljive. recimo homemade 350 kg gramofona in šipe z par low cost basovci plus ribon od cca 2 tm. cena malo čez 100k eur
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

razmišljat koliko kaj košta je brezveze. Če nam je nekaj predrago, pač ne kupiš, in je.

Zdaj, ali je nekaj vredno 100k eur ali ne, in kdo to kupi?? Tisti ki ima 100 ali več za to, mu je vseeno, in verjetno to lažje pogreša kot jaz 1000 eur.

Mi, ki nimamo, gledamo na teh 100k drugače, kot tisti ki rukne v en sistem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ampak, un z gramofonom za 120k je pa vztrajen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1467
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 16:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A propos bejbe, ki ji Samo pravi črni diamant. Ni bila na sejmu službeno, temveč privatno s svojim tipom, tudi pravim lepotcem, pri katerem bi se tudi naše mačke fino oblizovale.
Je pa bejba res cukrček, nič domišljava, za slikanje je bila takoj. Njen dec se je pa samo prijazno nasmihal in si mislil svoje.
Ja še to, po fotošutingu smo sline (v glavnem Samotove) po tleh pobrisali s ta velko krpo.

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

temu jaz ne bi več rekel vztrajen ampak ..... malo samokritike marsikomu manjka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Dajmo biti resni, Leica je sicer dobra in jo imam iz leta 1939, ni pa niti približno podobna Nikonu z multicoatingom ali pravemu Zeissu iz Jene (25mm;2,5) Schneiderju na Rolleiflexu, Anginieux zoome na Leici ali Rodenstocku za profi uporabo iz poznejšega časa. A ste na sejmu sploh zabeležili glavno atrakcijo, diamantne kupole od B&W ali ste samo primerjali cene. Kje ste imeli ušesa? a ste jedli samo vime (hrenovke pečene s peteršiljem), stara nemška klasika s sejmov in pili Jelen pivo.


Diamanti so bili mislim da ene štiri leta nazaj. Cela serija 800 je bila predstavljena imam še sedaj v spominu. Reprezentacija klavirskega koncerta v živo na njih. Na dveh štandih so pa imeli predstavljeno vse živo kar so tisti hip premogli.
Potem jih nobeno leto nisem več zasledil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Brezplačen sejemski hi-res sampler
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mito11



Pridružen/-a: Sre Avg 2011 12:06
Prispevkov: 152
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 15, 2013 22:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@audiofil, hvala.
Si bom snel več vrst zapisov, da vidim, če sploh slišim razliko med mp3 in WAV 24 bit Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041955456
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 16, 2013 07:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom





Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 6267
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 16, 2013 09:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi end sejem Minhen dobro predstavlja kaj naj se pod hi end besedo skriva.

Ko sem bil tam pred nekaj leti, je najcenejši sistem, ki me je zvočno očaral, stal preko 12.000 ojrotov. Dynaudio C1 ll, Nad D klasa ojačevalec (takrat premiera) in njihov top CD player. Noben sistem podobnih dimenzij, neglede na ceno, ni tako dobro igral za moja ušesa. Niti Tidal, niti Gryphon, čeprav so bili zelo dobri. Ma ne tako.

Na koncu koncev pa tistih 12 jurjev za tak sound niti ni tako za se ubit. Polovico tega denarja rabiš če sploh hočeš kaj kolikor toliko uporabnega skupaj spraviti. Po dva jurja na komponento je res minimum, če govorimo o sistemu ki ga lahko poslušaš več ur skupaj. To pa je le bilo tisto konkretno nekaj več. Stereo slika res velika v vseh smereh in konkretni zvoki.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 16, 2013 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Ja žal je ta prireditev presegla svoj prvoten namen.
Sedaj je to samo en velik "Bazar" kjer tekmuje blišč, blišč in še enkrat blišč.
Vedno več je audiofilskih imen, ki se umikajo s tega bazarja v svoje manj mega prireditve, ki imajo bolj pristen, bolj intimen audio kontakt ...





Še najbolj se smeji prirediteljem, ki pospravijo v žep zajetno vsoto...
Kot zanimivost je ta prireditev v primerjavi z Milansko večja, debela razlika pa je, da se pobira vstopnina, Milanska je gratis (razen P) zanimivo pa, da je "Top audio" v povprečju bolj obiskan ...













Malo ali nič omenjeni Zellaton, CH, Stenheim, Estelon, Leonardo so si pri audio poznavalcih samo v nekaj "sezonah" pridobili visok ugled še prav posebaj "švicarski" CH in "estonski" Estelon, nihče po "sindikalnih" cenah ...
Ima kdo o njih kakšen zvočni vtis Shocked Shocked
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe