| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
ReturnToForever

Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:47 Prispevkov: 240 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:08 Naslov sporočila: |
|
|
| joztom je napisal/a: | | A ste na sejmu sploh zabeležili glavno atrakcijo, diamantne kupole od B&W |
Zabeležili smo tale črni diamant:
Toda, pozor...kot v hajfaju je keč v podrobnostih njen smeh se je bleščal:
Se pa postavlja vprašanje, koliko stane začetna investicija in vzdrževanje tega modela? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jacoby
Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23 Prispevkov: 1111
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:12 Naslov sporočila: |
|
|
To je še najboljš od tega F....g sejma...
Samo a ti je dala telefonsko...?  |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 051383384 |
|
 |
diyfreak
Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29 Prispevkov: 489 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:26 Naslov sporočila: |
|
|
Je dala telefonsko ampak od prodajalca  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ReturnToForever

Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:47 Prispevkov: 240 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:32 Naslov sporočila: |
|
|
| Zuluf je napisal/a: | kao i svugdje, ne hebu momci već novci, lova vrti svijet, tako je i u audiu; metodologija je sljedeća - utrpaš lopatu konzumnih kineskih dijelova, daš žutom da lemi, cijepa drva i vari; zatim uklepaš to u nekakvu kutiju na koju obavezno moraš zlatnim slovima napisati "signature", "exclusive", "selected", platiš reklame, neki audio recenzent napiše da zvuči dobro, i bunari gdje stigneš, svijet je pun
naivaca sa punim džepovima.ciklus zatvoren, lanac ishrane uspostavljen. oni koji nisu posjetili takve događaje nisu ništa izgubili...
Kako zanimivo  |
Zuluf, tega, ki je to pisal sem zasačil na delu...
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofrik
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19 Prispevkov: 1503 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:42 Naslov sporočila: |
|
|
| ja prav smešno kako so nekatere stvari nalezljive. recimo homemade 350 kg gramofona in šipe z par low cost basovci plus ribon od cca 2 tm. cena malo čez 100k eur |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:55 Naslov sporočila: |
|
|
razmišljat koliko kaj košta je brezveze. Če nam je nekaj predrago, pač ne kupiš, in je.
Zdaj, ali je nekaj vredno 100k eur ali ne, in kdo to kupi?? Tisti ki ima 100 ali več za to, mu je vseeno, in verjetno to lažje pogreša kot jaz 1000 eur.
Mi, ki nimamo, gledamo na teh 100k drugače, kot tisti ki rukne v en sistem. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 15:56 Naslov sporočila: |
|
|
| ampak, un z gramofonom za 120k je pa vztrajen. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
bogomir 4051
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42 Prispevkov: 1467 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 16:14 Naslov sporočila: |
|
|
A propos bejbe, ki ji Samo pravi črni diamant. Ni bila na sejmu službeno, temveč privatno s svojim tipom, tudi pravim lepotcem, pri katerem bi se tudi naše mačke fino oblizovale.
Je pa bejba res cukrček, nič domišljava, za slikanje je bila takoj. Njen dec se je pa samo prijazno nasmihal in si mislil svoje.
Ja še to, po fotošutingu smo sline (v glavnem Samotove) po tleh pobrisali s ta velko krpo.
LpM. _________________ miro |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 031361550 |
|
 |
audiofrik
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19 Prispevkov: 1503 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 16:32 Naslov sporočila: |
|
|
| temu jaz ne bi več rekel vztrajen ampak ..... malo samokritike marsikomu manjka |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 17:51 Naslov sporočila: |
|
|
| joztom je napisal/a: | | Dajmo biti resni, Leica je sicer dobra in jo imam iz leta 1939, ni pa niti približno podobna Nikonu z multicoatingom ali pravemu Zeissu iz Jene (25mm;2,5) Schneiderju na Rolleiflexu, Anginieux zoome na Leici ali Rodenstocku za profi uporabo iz poznejšega časa. A ste na sejmu sploh zabeležili glavno atrakcijo, diamantne kupole od B&W ali ste samo primerjali cene. Kje ste imeli ušesa? a ste jedli samo vime (hrenovke pečene s peteršiljem), stara nemška klasika s sejmov in pili Jelen pivo. |
Diamanti so bili mislim da ene štiri leta nazaj. Cela serija 800 je bila predstavljena imam še sedaj v spominu. Reprezentacija klavirskega koncerta v živo na njih. Na dveh štandih so pa imeli predstavljeno vse živo kar so tisti hip premogli.
Potem jih nobeno leto nisem več zasledil. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mito11
Pridružen/-a: Sre Avg 2011 12:06 Prispevkov: 152 Kraj: Postojna
|
Objavljeno: Sre Maj 15, 2013 22:50 Naslov sporočila: |
|
|
@audiofil, hvala.
Si bom snel več vrst zapisov, da vidim, če sploh slišim razliko med mp3 in WAV 24 bit  |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 041955456 |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Čet Maj 16, 2013 07:22 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambasador
Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52 Prispevkov: 6267 Kraj: Izola
|
Objavljeno: Čet Maj 16, 2013 09:09 Naslov sporočila: |
|
|
Hi end sejem Minhen dobro predstavlja kaj naj se pod hi end besedo skriva.
Ko sem bil tam pred nekaj leti, je najcenejši sistem, ki me je zvočno očaral, stal preko 12.000 ojrotov. Dynaudio C1 ll, Nad D klasa ojačevalec (takrat premiera) in njihov top CD player. Noben sistem podobnih dimenzij, neglede na ceno, ni tako dobro igral za moja ušesa. Niti Tidal, niti Gryphon, čeprav so bili zelo dobri. Ma ne tako.
Na koncu koncev pa tistih 12 jurjev za tak sound niti ni tako za se ubit. Polovico tega denarja rabiš če sploh hočeš kaj kolikor toliko uporabnega skupaj spraviti. Po dva jurja na komponento je res minimum, če govorimo o sistemu ki ga lahko poslušaš več ur skupaj. To pa je le bilo tisto konkretno nekaj več. Stereo slika res velika v vseh smereh in konkretni zvoki. _________________ Carpe Diem |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Čet Maj 16, 2013 10:19 Naslov sporočila: |
|
|
LP
Ja žal je ta prireditev presegla svoj prvoten namen.
Sedaj je to samo en velik "Bazar" kjer tekmuje blišč, blišč in še enkrat blišč.
Vedno več je audiofilskih imen, ki se umikajo s tega bazarja v svoje manj mega prireditve, ki imajo bolj pristen, bolj intimen audio kontakt ...
Še najbolj se smeji prirediteljem, ki pospravijo v žep zajetno vsoto...
Kot zanimivost je ta prireditev v primerjavi z Milansko večja, debela razlika pa je, da se pobira vstopnina, Milanska je gratis (razen P) zanimivo pa, da je "Top audio" v povprečju bolj obiskan ...
Malo ali nič omenjeni Zellaton, CH, Stenheim, Estelon, Leonardo so si pri audio poznavalcih samo v nekaj "sezonah" pridobili visok ugled še prav posebaj "švicarski" CH in "estonski" Estelon, nihče po "sindikalnih" cenah ...
Ima kdo o njih kakšen zvočni vtis  _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|