Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Manger msw+Scanspeak MC by me
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 11:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hej bravo,
že sedaj zgleda super, držim pesti še za finiš.


Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

matjaz z je napisal/a:

Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf.

Ja , sam mene tudi čudi , ampak vedno , ko pridem k ličarju pogledat kako napreduje, je cviček prisoten kot kontrola... Very Happy
Vse naredim samo, da bo ok..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Off topic sicer, ampak, ko ste ravno pri vinu: edino vino, ki ga maram je refošk, lahko je tudi teran. Cool Pa tudi nisem primorec, kot lahko vidite. Zatorej se ne čudim, če štajerc pije cviček, čeprav me kar zmrazi ob njegovi omembi. Saj nimam nič proti, le pravim, da okusi so različni in niso vezani na regijo v kateri živimo.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S cvičkom se v tej vročini razredči kakšno pravo štajersko vino (Radenska te kvori).
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 672
Kraj: 01

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

matjaz z je napisal/a:

Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf.

Temu se reče prilagodljivost. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
matjaz z je napisal/a:

Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf.

Temu se reče prilagodljivost. Very Happy

Ali pa @gerchy , ki se vozi s Audijem in posluša Schneider stereo(hifi je prehuda oznaka hehe) Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 672
Kraj: 01

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 14:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko bi napisal vsaj alfo. Twisted Evil Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 14:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hotel sem podati res pravi primer prilagodljivosti... Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 02, 2010 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp

No pa še nekaj o vinu ...
Dober cviček ni "kisel" kot, mu nekateri slabšalno pripisujejo te lastnosti ...
Res ima več kislin in manj alkohola zato v okusu to zaznavamo ...
Ravno zaradi teh specifičnih lastnosti je cviček osvežilno piten...Ravno prav alkohola naše telo zbudi k potenju(kar nas ob tej vročini prijetno hladi) a nas ob delu ne opijani toliko,da nam zmanjša kontrolo,zbudi pa v nas ostrino in kreativnost kar ravno prav pride "mojstrom" pri delu ... Ob obilnih "štajerskih" malicah pa še spodbuja ugodno prebavo ...
Pa na zdravje !
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 07, 2010 13:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem si prisegel, da bom dal naslednje slike gor šele ko bo vse gotovo. A ko sem videl ohišja v lakirni komori sem na to pozabil... Wink Resnično je dolgo trajalo , da jih je pobarval a mi ni niti za eno sekundo čakanja žal....Izdelek izgleda vrhunsko lakiran..Je pa rekel ličar , da verjetno nikomur več ne bo lakiral mdf ohišja... Laughing ..




Nazadnje urejal/a berni Pon Avg 09, 2010 10:41; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 07, 2010 22:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma dol padeš... Ampak brez šale... Da nekdo naredi doma tole...

Čestitke!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TIGER9292



Pridružen/-a: Sob Jan 2010 20:01
Prispevkov: 37
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 07, 2010 23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Profesionalno, ni kaj za pripomnit Smile Te je pa ličar verjetno preklel za celo življenje Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 09:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vou. Vsaka ti čast. Res pa ne bi rad bil v ličarjevi koži, ko je tole delal Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vedno je bil bolj mrki..., ko je pa končal pa je bil zeloo vesel.. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 08, 2010 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Superca. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 4 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe