| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
matjaz z
Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50 Prispevkov: 236 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 11:56 Naslov sporočila: |
|
|
Hej bravo,
že sedaj zgleda super, držim pesti še za finiš.
Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 12:58 Naslov sporočila: |
|
|
| matjaz z je napisal/a: |
Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf. |
Ja , sam mene tudi čudi , ampak vedno , ko pridem k ličarju pogledat kako napreduje, je cviček prisoten kot kontrola...
Vse naredim samo, da bo ok.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:07 Naslov sporočila: |
|
|
Off topic sicer, ampak, ko ste ravno pri vinu: edino vino, ki ga maram je refošk, lahko je tudi teran. Pa tudi nisem primorec, kot lahko vidite. Zatorej se ne čudim, če štajerc pije cviček, čeprav me kar zmrazi ob njegovi omembi. Saj nimam nič proti, le pravim, da okusi so različni in niso vezani na regijo v kateri živimo. _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
pasuljaris

Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13 Prispevkov: 1526 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:09 Naslov sporočila: |
|
|
S cvičkom se v tej vročini razredči kakšno pravo štajersko vino (Radenska te kvori). _________________ Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gerchy

Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43 Prispevkov: 672 Kraj: 01
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:22 Naslov sporočila: |
|
|
| matjaz z je napisal/a: |
Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf. |
Temu se reče prilagodljivost.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 13:29 Naslov sporočila: |
|
|
| gerchy je napisal/a: | | matjaz z je napisal/a: |
Štajerci pa cviček?
To je nakaj takega kot belec ki rappa in črnec ki zmaguje golf. |
Temu se reče prilagodljivost.  |
Ali pa @gerchy , ki se vozi s Audijem in posluša Schneider stereo(hifi je prehuda oznaka hehe)  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gerchy

Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43 Prispevkov: 672 Kraj: 01
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 14:11 Naslov sporočila: |
|
|
Ko bi napisal vsaj alfo.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 14:31 Naslov sporočila: |
|
|
Hotel sem podati res pravi primer prilagodljivosti...  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Pet Jul 02, 2010 21:15 Naslov sporočila: |
|
|
Lp
No pa še nekaj o vinu ...
Dober cviček ni "kisel" kot, mu nekateri slabšalno pripisujejo te lastnosti ...
Res ima več kislin in manj alkohola zato v okusu to zaznavamo ...
Ravno zaradi teh specifičnih lastnosti je cviček osvežilno piten...Ravno prav alkohola naše telo zbudi k potenju(kar nas ob tej vročini prijetno hladi) a nas ob delu ne opijani toliko,da nam zmanjša kontrolo,zbudi pa v nas ostrino in kreativnost kar ravno prav pride "mojstrom" pri delu ... Ob obilnih "štajerskih" malicah pa še spodbuja ugodno prebavo ...
Pa na zdravje ! _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Sob Avg 07, 2010 13:20 Naslov sporočila: |
|
|
Sem si prisegel, da bom dal naslednje slike gor šele ko bo vse gotovo. A ko sem videl ohišja v lakirni komori sem na to pozabil... Resnično je dolgo trajalo , da jih je pobarval a mi ni niti za eno sekundo čakanja žal....Izdelek izgleda vrhunsko lakiran..Je pa rekel ličar , da verjetno nikomur več ne bo lakiral mdf ohišja... ..

Nazadnje urejal/a berni Pon Avg 09, 2010 10:41; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Avg 07, 2010 22:23 Naslov sporočila: |
|
|
Ma dol padeš... Ampak brez šale... Da nekdo naredi doma tole...
Čestitke!!! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
TIGER9292

Pridružen/-a: Sob Jan 2010 20:01 Prispevkov: 37 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Avg 07, 2010 23:03 Naslov sporočila: |
|
|
Profesionalno, ni kaj za pripomnit Te je pa ličar verjetno preklel za celo življenje  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
SCHalko
Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49 Prispevkov: 166 Kraj: Velenje
|
Objavljeno: Ned Avg 08, 2010 09:19 Naslov sporočila: |
|
|
Vou. Vsaka ti čast. Res pa ne bi rad bil v ličarjevi koži, ko je tole delal  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Ned Avg 08, 2010 09:28 Naslov sporočila: |
|
|
Vedno je bil bolj mrki..., ko je pa končal pa je bil zeloo vesel..  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mestn pu

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21 Prispevkov: 2635 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Ned Avg 08, 2010 10:13 Naslov sporočila: |
|
|
Superca.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|