Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Stylish zvočniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 17, 2010 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

moj glas bi bil za teufel





ali pa indiana line musa
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem se odločil da malo počakam in si kupim Ultimo 7, vse kar je cenejšega mi je kar velik kompromis. Mogoče si kupim kake Mission rabljene za ta čas. Baje gredo tudi dobro z mojim ojačevalcem.
Hvala vsem za ogromno predlogov.

Če se kdo spozna na Mission kakšna je razlika med MV serijo in 3x1? Cena je tu blizu za oba modela.

Recimo:





MV8 so kljub zelo nizki ceni zelo zelo všeč, skoraj takoj za Ultimo, skrbi me le stabilnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej



Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni osebno eni izmed najlepših zvočnikov v tem cenovnem razredu: MA Silver RX6... klasične oblike, lepe enote... Cool



So pa precej dražji v black gloss finišu in to za več kot 200€. 200 evrov za lak? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 13:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še en predlog Very Happy

http://www.energy-speakers.com/na-en/products/rc-50-overview/



dobavljivi so bili v tehnomarketu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa kaj takega? altura
http://www.cabasse.com/fr/gamme/idea/alturamc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ups... spregledal razpoložljivi budget.... Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Evo še ena resna nemška produkcija zvočnikov PHONAR

http://www.phonar.de/

Na testih pobirajo same pohvale predvsem jih odlikuje "naravni timber",so natančno izdelani in ne predragi ...Pod 1000€ pa do cca 5000€ ...



In še blagovna znamka,ki spada pod isto hišo ... MUSIC HALL
Elektronika in gramofoni za malo denarja dosti "muzike"


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2010 05:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi SYSTEM AUDIO SA1550 pa še ugodno se jih da dobiti.

http://www.system-audio.com/_en-GB/products/floor%20standing%20speakers/SA1550/SA1550
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2010 08:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kje, cena?
hvala
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole sem vzel za prvo silo.

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_gal&id_up=52
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa ti ni všeč na zvočnikih? Meni pa so prav simpatični Smile
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj so mi ful všeč, le igrajo bolj žalostno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Saj so mi ful všeč, le igrajo bolj žalostno.

No, saj na zvok sem ciljal..

Nekega basa res ni za pricakovat, kaj pa poleg tega?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Praktično ničesar ni Laughing , vse je bolj medlo, sem hotel Jbl prodat, ampak ko sem to slišal, no way. Sem poslušal pri kolegu Wharfedale 9.2, ni primerjave. So tisti veliko boljši. Kot sem že v galeriji napisal so bili recimo tannoy Mx3 veliko boljši.

Vzel sem pa te ker so bili relativno poceni, spodaj imajo mivko, in so na ravnih nogicah, kar je fajn, ker če se obesiš nanj se podrsa in ne pade, tako da so precej varni kot floorstanderji. najbrž malo trpi bas zaradi tega ampak mi ni pomembno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm, zanimivo:) Jaz pa sem imel manjsega brata teh zvocnikov.. pa so mi bili bolj vsec kot 9.2 (oboje z rotelom).

Oh ja, razlicni okusi:)
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe