| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Sre Feb 17, 2010 09:52 Naslov sporočila: |
|
|
moj glas bi bil za teufel
ali pa indiana line musa |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Feb 18, 2010 08:49 Naslov sporočila: |
|
|
Sem se odločil da malo počakam in si kupim Ultimo 7, vse kar je cenejšega mi je kar velik kompromis. Mogoče si kupim kake Mission rabljene za ta čas. Baje gredo tudi dobro z mojim ojačevalcem.
Hvala vsem za ogromno predlogov.
Če se kdo spozna na Mission kakšna je razlika med MV serijo in 3x1? Cena je tu blizu za oba modela.
Recimo:
MV8 so kljub zelo nizki ceni zelo zelo všeč, skoraj takoj za Ultimo, skrbi me le stabilnost. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Tadej

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02 Prispevkov: 52
|
Objavljeno: Čet Feb 18, 2010 10:17 Naslov sporočila: |
|
|
Meni osebno eni izmed najlepših zvočnikov v tem cenovnem razredu: MA Silver RX6... klasične oblike, lepe enote...
So pa precej dražji v black gloss finišu in to za več kot 200€. 200 evrov za lak?  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:25 Naslov sporočila: |
|
|
ups... spregledal razpoložljivi budget....  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Čet Feb 18, 2010 15:59 Naslov sporočila: |
|
|
LP
Evo še ena resna nemška produkcija zvočnikov PHONAR
http://www.phonar.de/
Na testih pobirajo same pohvale predvsem jih odlikuje "naravni timber",so natančno izdelani in ne predragi ...Pod 1000€ pa do cca 5000€ ...
In še blagovna znamka,ki spada pod isto hišo ... MUSIC HALL
Elektronika in gramofoni za malo denarja dosti "muzike"
 _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
sound

Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21 Prispevkov: 238 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Pet Feb 19, 2010 08:43 Naslov sporočila: |
|
|
kje, cena?
hvala
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Tor Mar 02, 2010 10:46 Naslov sporočila: |
|
|
Kaj pa ti ni všeč na zvočnikih? Meni pa so prav simpatični  _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 02, 2010 11:27 Naslov sporočila: |
|
|
| Saj so mi ful všeč, le igrajo bolj žalostno. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:04 Naslov sporočila: |
|
|
| Numb je napisal/a: | | Saj so mi ful všeč, le igrajo bolj žalostno. |
No, saj na zvok sem ciljal..
Nekega basa res ni za pricakovat, kaj pa poleg tega? _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:12 Naslov sporočila: |
|
|
Praktično ničesar ni , vse je bolj medlo, sem hotel Jbl prodat, ampak ko sem to slišal, no way. Sem poslušal pri kolegu Wharfedale 9.2, ni primerjave. So tisti veliko boljši. Kot sem že v galeriji napisal so bili recimo tannoy Mx3 veliko boljši.
Vzel sem pa te ker so bili relativno poceni, spodaj imajo mivko, in so na ravnih nogicah, kar je fajn, ker če se obesiš nanj se podrsa in ne pade, tako da so precej varni kot floorstanderji. najbrž malo trpi bas zaradi tega ampak mi ni pomembno. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:54 Naslov sporočila: |
|
|
Hmm, zanimivo:) Jaz pa sem imel manjsega brata teh zvocnikov.. pa so mi bili bolj vsec kot 9.2 (oboje z rotelom).
Oh ja, razlicni okusi:) _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|