| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
glasba
Pridružen/-a: Tor Dec 2009 12:30 Prispevkov: 62 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Sre Jan 13, 2010 23:41 Naslov sporočila: |
|
|
ni AV resiver  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Čet Jan 14, 2010 09:10 Naslov sporočila: |
|
|
musa ali arbour
odgovor ti lahko da samo poslušanje, ki pa žal ni možno ker v slo ni zastopnika
glede na to, da je musa višji model ima verjetno bolj kvaliteten zvok
verjetno pa tudi arbour niso slabi
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
glasba
Pridružen/-a: Tor Dec 2009 12:30 Prispevkov: 62 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Čet Jan 14, 2010 11:39 Naslov sporočila: |
|
|
| saj to je shit, kje naj kaj slisim v Mariboru, ce pa nic nimajo, pismo, za vsak kabel pa se ne bom vozil na Dunaj poslusat, grr. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|