| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
kaljetko
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:14 Prispevkov: 106 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pon Okt 12, 2009 16:33 Naslov sporočila: HD RECEIVER 7X60 w |
|
|
..Hi..sam sem pred kratkim nabavil - NAD 747 HD Receiver 7x60 w - 8 ohm
z najnovejšimi zvoč. dekoderji - DTS MASTER AVDIO - TRUE HD ....POGLEJ V PCGIGA....ali Digitalijo.. ...
NAD 765...MALO VIŠJI CEN. RANG..JE PA ZVOKOVNO..SUPER..
lp.kaljetko _________________ kaljetko |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tigson
Pridružen/-a: Ned Nov 2009 21:00 Prispevkov: 1
|
Objavljeno: Sre Nov 25, 2009 20:02 Naslov sporočila: |
|
|
K zvočnikom B&W 684+686 iščem primeren AV Receiver za topel in mehak, dober........zelo dober ne pa vrhunski zvok.
Naj bi imel tud čim več novotarij..... da bi nekaj let trajalo.
Po preletu foruma vidim, da vas je kar nekaj ki imate te zvočnike............pa bi bil hvaležen za vaše izkušnje. lp. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
td01
Pridružen/-a: Pon Sep 2009 14:51 Prispevkov: 5 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Dec 29, 2009 10:16 Naslov sporočila: |
|
|
no, sistem je skoraj sestavljen. igrali bodo B&W XT2, zraven pa naj bi bil HK AVR 255. previjo, da bi naj ta kombinacija prav lepo špilala.
ampak sem pa bil nekoliko nepozoren. namreč, iz praktičnih razlogov bi želel še direkten stik receiverja in iPoda in zdaj vidim da 255 nima možnosti priključka za HK Bridge.
moje vprašanje: se splača stegnit za AVR 355, kjer je bridge že zraven? ali je kakšen eleganten način kako združiti iPod in 255?
za hitre nasvete bom hvaležen, ker želim, da sistem zašpila še v 2009  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
frodo
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29 Prispevkov: 206 Kraj: Miklavž na dr. polju
|
Objavljeno: Tor Dec 29, 2009 22:22 Naslov sporočila: |
|
|
AVR 355 ima že Bridge že poleg, ampak ne vsak - pa v slo ga težje dobiš. Zunaj pa je že nov model AVR 360, pri katerem lahko dokupiš popolnoma nov The Bridge III, ki ima kao boljšo podporo za novejše iPode/phone in omogoča tudi ogled HD filmov do 720p iz kompatibilnih iPodov in iPhonov.
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
MitjaF
Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56 Prispevkov: 414 Kraj: KRANJ
|
Objavljeno: Sre Dec 30, 2009 04:09 Naslov sporočila: |
|
|
HermanKardon ni konkurenčen Yamahi, Denonu in Onkyu v AV reciverjih.Pa še precej serijskih napak itd.Raje izberi enega od teh treh.
Po moje naj. izbor bi bil Yamaha RXV765 za 530eur v TM.(V BB stane 750eur.)Če pa bi ceneje pa morda Denon. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kelly
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:50 Prispevkov: 13 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Dec 30, 2009 23:17 Naslov sporočila: |
|
|
Pozdravljen,..
Sam si lastim yamaha 765 in sem zelo zadovoljen !
Predhodno pa sem imel yamaha dsp592 ki mi je odlično služil 11 let,.. tudi sedaj dela več kot odlično, - predvsem pa brezhibno !
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
frodo
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29 Prispevkov: 206 Kraj: Miklavž na dr. polju
|
Objavljeno: Čet Dec 31, 2009 00:27 Naslov sporočila: |
|
|
| Yamaha 765 ne stane 750€ v BB ampak 549€ |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
MitjaF
Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56 Prispevkov: 414 Kraj: KRANJ
|
Objavljeno: Čet Dec 31, 2009 02:49 Naslov sporočila: |
|
|
| Možno da sem narobe videl, pa tud dober mesec je preteklo, tako da imaš gotovo prav. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|