Sponzorji

Sound by Hari

ALS

Sonus Art

AV-Planet

Potrebujete omogočen flash.

ADOZ

Primaline

Galerija
Galerija uporabnika sound
Uporabnik ne obstaja ali pa še nima svoje galerije!

Nazaj

Komentarji
Urban25   15.01.2011 - 10:24
Ziher lepo zveni...je pa tudi lep ambient.Tudi jaz uživam v tvojem starem Marantzu...e, zdaj bom tudi jaz slike naložil.:)
ambro   14.01.2011 - 08:51
Odličen sistem in lepa zbirka Cd-jev.

lp, Branko
sound   13.01.2011 - 12:22
soba je majhna cca 18m2, zato večji zvočniki odpadejo-sem jih kar nekaj sprobal! Auditor je v basu odličen, definiran, hiter tudi pri disco glasbi, včasih se vprašam kako je mogoče, da tak malček gre tako globoko....res pa je, da ti malčki potrebujejo zelo veliko prave moči, da je to to.....skratka sem zelo zadovoljen.
audiomaniac   13.01.2011 - 10:59
Uf, ornk nadgradnja ! Bravo ! :-))
Zanima pa me koliko je soba velika ?
Pa tudi kako SONUS FABER Cremona Auditor M reproducirajo base glede na glazbo ki jo poslušaš ... rock, disco, ... !?:-((
before   09.01.2011 - 11:06
Opa! To je pa gromozanski preskok. Ko sem sam kupoval predojačevalec, sem imel v ožjem izboru tudi Electrocompaniet 4.7, ki je nekje v kvalitativnem rangu tega, kar sem kasneje kupil. EC 4.8 pa je še občutno boljša zadeva (seveda temu primerno tudi dražja). Domnevam, da boš še lep čas prilepljen na sedežu nasproti zvočnikom, kolikor ti bo le čas dopuščal. V zvoku sistema je sedaj gotovo veliko novega in kar predstavljam si, da boš "pod nujno" preposlušal velik del glasbe, ki jo poznaš takorekoč na pamet, oziroma jo imaš "zapečeno" v spominu. In mnogo tega bo morda zvenelo precej drugače, kot doslej. Veliko užitka v tem "trpljenju" ti želim...
gerchy   09.01.2011 - 10:32
Vidim, da je čas ... ;)
sound   09.01.2011 - 06:22
GoldProf imaš čisto prav. Prostor mi ne dopušča, da zvočniki bili dalj od stene. Zdaj si pomagam, da postavim na okno posebno blazino. TV bom pa v kratkem privijačil na steno.
GoldProf   09.01.2011 - 06:06
Moti me postavitev. Levi zvočnik je v vogalu in preveč blizu steni oz oknu. Pri nekoliko glasnejšem poslušanju je zagotovo zvokovna slika popačena, posebej pri nižjih frekvencah. Prav tako TV bi lahko bil simetrično postavljen, med levim in desnim zvočnikom, ojačevalnik  na desni, CDP na levi, oz. obratno.
Mojo kritiko razumi dobronamerno.
LP,
Jože
 
gerchy   13.04.2010 - 09:04
Krasno, pridem testirat v kratkem! :)
sound   18.08.2009 - 03:34
Živjo,

muzika je različna-Rock, Pop, Italo Disco, Canadian Disco.....pa tudi kakšno progresivo in jazz glasbo rad prheftam. Imam tudi nekaj tako imenovanih prvinskih posnetih CD-jev, ki so posnetki mojih vinilk.



audiomaniac   18.08.2009 - 02:23
@ Numb

prvinski; pomeni original CD, ne ''pečenka'' ! :-))
audiomaniac   18.08.2009 - 01:11
vidim, da imaš tudi SONY XA50ES ? ali si mu slučajno že zamenjal chip-e ?!
Numb   18.08.2009 - 11:22
Odlično. Kaj pomeni prvinski cd? To sem zadnjič hotel že na forumu vprašat.
Lepa številka, kaj pa prevladuje, katera zvrst?

Lp
alenvprekršku   18.08.2009 - 07:54
@sound,

se mi je zdelo da si to estetsko in barvno zelo uskladil.
Tudi moja pohvala za zbirko CD-jev. Rad bi jo pregledal in si naredil kako kopijo :)

Lp Alen
sound   18.08.2009 - 07:14

Goran,


meni je bilo tudi čudno, ker od te firme še nisem zasledil njihovih kablov. Te kable mi je prodal Miran (Vklop) in zatrdil, da so to neki izven serijski..........drugače so pa špica in se ujamejo s sonusi in marantzom.

lp

sound   18.08.2009 - 07:01
Alen hvala, sedežna je v črni barvi.
gorko1   17.08.2009 - 08:33
Hm,nisem vedel,da je Audio Research kdaj delal kable. Drugače simpatično in zavidljiva zbirka cdjev.

LP,
Goran
alenvprekršku   17.08.2009 - 03:55

Sound,

lepo si to sestavil u črno-beli kombinaciji. Všeč so mi tvoje komponente. Še najbolj SF-ja.

Rad bi pohvalil še izbrani, klavir lak finiš, pohištva. Minimalistično in pospravljeno. Škoda da se ne vidi še sedežna. Domnevam da je črna ali bela :)

Veliko užitkov še naprej.

Alen