Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Stereo ojaĆØevalec do 80W pri 8 Ohm
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dalenc



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 20:25
Prispevkov: 5
Kraj: Malkovec

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 20:47    Naslov sporočila: Stereo ojaĆØevalec do 80W pri 8 Ohm Odgovori s citatom

Pozdravljeni, kupujem stereo ojaĆØevalec in me zanima kakÅ”na je najcenejÅ”a varianta stereo ojaĆØevalca do 80w RMS na kanal pri 8ohm? imam zvoĆØnike Sony ss-b1000, seveda v poÅ”tev pride tudi rabljen ojaĆØevalec, zato sprejemam ponudbe lahko tudi na zasebno sporoĆØilo. Ker zvoĆØniki niso nekega visokega ranga iÅ”ĆØem tudi temu primeren ojaĆØevalec. Obstaja mogoĆØe kakÅ”nen nov ojaĆØevalec primeren za te zvoĆØnike do 100eur?
V mislih imam nekaj takega, vendar cenejŔo varianto: http://www.mimovrste.com/artikel/1190015926/ojacevalnik-pioneer-a-209r#tech
LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 11:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kak Nad ali Rotel iz Bolhe za 100ā‚¬. Ali kak vintage Reciver za isto ali Å”e nižjo ceno. En Hitachi se prodaja za 75, malo si preberi o njem, mogoĆØe je ĆØisto ok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalenc



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 20:25
Prispevkov: 5
Kraj: Malkovec

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2011 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NaÅ”el sem dokaj ugoden ojaĆØevalnik X4 Tech A-1000, za zgoraj omenjene zvoĆØnike ima kdo izkuÅ”nje s to znamko?
Povezava: http://www.conrad.si/HiFi-ojacevalnik-A-1000.htm?websale7=conrad-slowenien&pi=350830&ci=SHOP_AREA_17462_1310030
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 22, 2011 23:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To kar ti je Numb povedal bo mnogo bolje, kot Cinrad varijnta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 03:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sony ss-b1000 so zvoĆØniki ranga do 50ā‚¬.
ƈe si res tako hudo na tesnem z denarjem in iÅ”ĆØeÅ” nov ojaĆØevalec do 100ā‚¬, potem poglej na Ebay za T-ampi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.ebay.com/itm/MUSE-M20-EX2-TA2020-2-20W-T-AMP-Class-T-Integrated-Headphone-Power-Amplifier-/220904658205?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336ef1951d



sem Ŕel gledat malo, res so sexy majhne Ŕkatlice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalenc



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 20:25
Prispevkov: 5
Kraj: Malkovec

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Problem je z rabljenimi ojaĆØevalci ker nikoli ne veÅ” kaj kupiÅ”, imam s tem kar slabe izkuÅ”nje, bom verjetno Å”e malo poĆØakal na kakÅ”nen soliden rabljen ojaĆØevalec, drugaĆØe me pa denar prou niĆØ ne tiÅ”ĆØi Very Happy samo zvoĆØniki mi doma stojijo in bi jih rad spravil v pogon, vsem hvala za info.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 14:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem vse kupil rabljeno, in vse sem dobil res ohranjeno,delalo je brez težav.
Verjamem pa, da je težko dobiti poceni zadevo, in dobro ohranjeno. To se moraŔ malo potrudit da najdeŔ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dalenc je napisal/a:
Problem je z rabljenimi ojaĆØevalci ker nikoli ne veÅ” kaj kupiÅ”, imam s tem kar slabe izkuÅ”nje, bom verjetno Å”e malo poĆØakal na kakÅ”nen soliden rabljen ojaĆØevalec, drugaĆØe me pa denar prou niĆØ ne tiÅ”ĆØi Very Happy samo zvoĆØniki mi doma stojijo in bi jih rad spravil v pogon, vsem hvala za info.


ĆØe kupujeÅ” rabljen ojaĆØevalec za 100 eur ..naj te denar Å”e tiÅ”ĆØi nekaj ĆØasa...
vsaj do 400-500 eur..

80 wat na 8 om solidno za 100 eur..pozabi...
zvoĆØniki bodo poĆØakali...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah, ĆØe ima zvoĆØnike najnižjega ranga, zakaj bi zapravljal toliko denarja za ojaĆØevalec? Na Bolhi je do 200ā‚¬ ogromnno zadev ki bi bile veĆØ kot dovolj. Sam sem prodal nekega starega Denona, ki je igral odliĆØno, moĆØi ĆØez glavo za 100ā‚¬.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Ah, ĆØe ima zvoĆØnike najnižjega ranga, zakaj bi zapravljal toliko denarja za ojaĆØevalec? Na Bolhi je do 200ā‚¬ ogromnno zadev ki bi bile veĆØ kot dovolj. Sam sem prodal nekega starega Denona, ki je igral odliĆØno, moĆØi ĆØez glavo za 100ā‚¬.

ni vse v moĆØi(nizkocenovni)...zakaj bi kasneje spet kupoval drug ojaĆØevalec?
no ja ..kakor hoĆØe... Rolling Eyes
paĆØ moje razmiÅ”lanje.....nizkocenovnih denonov nisem maral....nimam nobenega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ni bil nizkocenoven, bil je top model, nekoĆØ... igral je v Å”tric z Sony 5ES. Malo bolj teĆØen na visokih, kar je bil tudi razlog prodaje, ampak srednji in basi odliĆØni. PaĆØ za ta denar.
Tako da se da zvohat marsikaj dandanes na Ebayu, tudi na Bolhi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Saj ni bil nizkocenoven, bil je top model, nekoĆØ... igral je v Å”tric z Sony 5ES. Malo bolj teĆØen na visokih, kar je bil tudi razlog prodaje, ampak srednji in basi odliĆØni. PaĆØ za ta denar.
Tako da se da zvohat marsikaj dandanes na Ebayu, tudi na Bolhi.


teĆØen na visokih....da...denon (moj ) ..sony es niso bili vsaj tisti,ki so bili v moji lasti.... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalenc



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 20:25
Prispevkov: 5
Kraj: Malkovec

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2012 16:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem naÅ”el soliden in ohranjen ojaĆØevalec Technics SU - V300 pod 100 eur, kakÅ”no je mnenje o teh ojaĆØevalcih ima kdo takÅ”nega v lasti?
Neprekinjena moĆØ: 2 Ɨ 30 W / 8 Ω ali 2 Ɨ 100 W / 4 Ω RMS (20 Hz - 20 kHz) se splaĆØa nakup koliko je to sploh Å”e vredno je pa 15 let staro?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2012 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dalenc je napisal/a:
Sem naÅ”el soliden in ohranjen ojaĆØevalec Technics SU - V300 pod 100 eur, kakÅ”no je mnenje o teh ojaĆØevalcih ima kdo takÅ”nega v lasti?
Neprekinjena moĆØ: 2 Ɨ 30 W / 8 Ω ali 2 Ɨ 100 W / 4 Ω RMS (20 Hz - 20 kHz) se splaĆØa nakup koliko je to sploh Å”e vredno je pa 15 let staro?


karkoli drugega bo najbrž boljŔe...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe