| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Jan 06, 2011 11:04 Naslov sporočila: |
|
|
| Numb je napisal/a: | Pospravljam in mi je škoda vreči stran.
Film Buena Vista in Matrica.
Utp kabel nekih 10 metrov.
Sega game Gear z dvema igricama, mislim da ne dela, kakemu zbiratelju.
Prevzem pri meni. | Oddano. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
0844Ales
Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09 Prispevkov: 98 Kraj: Kamnik
|
Objavljeno: Čet Jan 06, 2011 11:43 Naslov sporočila: |
|
|
Podarim (utp-diy) zvočniški kabel, terminiran s pozlačenimi bananami, dolžine 2x3m.
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vojcb
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41 Prispevkov: 455 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Jan 06, 2011 12:00 Naslov sporočila: |
|
|
Podarim Sharp mikro valovno+na vroči zrak pečico, staro 30+ let, vse dela samo elektrike ni , pozor, ko jo bo treba odnesti, ima 40 kg.
LP. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
0844Ales
Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09 Prispevkov: 98 Kraj: Kamnik
|
Objavljeno: Pet Jan 07, 2011 19:55 Naslov sporočila: |
|
|
| 0844Ales je napisal/a: | Podarim (utp-diy) zvočniški kabel, terminiran s pozlačenimi bananami, dolžine 2x3m.
 |
Kabel oddan. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Mar 03, 2011 09:36 Naslov sporočila: |
|
|
Uf, oddano, cel naval.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Čet Mar 03, 2011 13:18 Naslov sporočila: |
|
|
Zamudil
Kaj pa je sploh bilo v oglasu? _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Čet Mar 03, 2011 14:09 Naslov sporočila: |
|
|
| Pestilence. je napisal/a: | Zamudil
Kaj pa je sploh bilo v oglasu? |
Ena zelo lepa Hi-Fi omarica (masivne lesene stranice, steklene poličke). _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pon Okt 31, 2011 12:05 Naslov sporočila: |
|
|
podarim foto apatat.
[/img] |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
krokar
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45 Prispevkov: 1454 Kraj: Štajerska
|
Objavljeno: Pon Okt 31, 2011 19:12 Naslov sporočila: |
|
|
Ponovno bom praznil zalogo revij Stereoplay, Audio, Video(vse nemško) in Hi-Fi Medija(hrvaško).Sem iz Šaleške doline, žal dostava v LJ ni več možna, razen če se ne poklopi več stvari.
Kdor pa ima tovorno prikolico in ga zanima računalništvo, pa lahko dobi kakih 200kg zelo kakovostnih hrvaških revij Vidi, Bug in PC Chip, o slovenskih Monitor, Moj Micro, PC Format ipd. pa sploh da ne govorim.Večina nemških in angleških je verjetno že na reciklaži, če je vse normalno.Če se ne bo oglasil kak zainteresiran, bodo sledile tudi zgoraj omenjene.Me glava zaboli, ko pomislim, koliko sem v zadnjih recimo 10 letih zapravil za ta papir.Verjetno za spodoben avtek.
Imam pa tudi en kup raznih video kablov, tudi ekstra dolžin. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
Objavljeno: Ned Feb 05, 2012 15:18 Naslov sporočila: |
|
|
Podarim, če komu pride v poštev:
Densen pokrov od integrirca
Jamo THX HT stol - spodnjo tkanino ima strgano (mozno porihtat)
 _________________ MUSIC IS THE KEY |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Feb 15, 2012 15:57 Naslov sporočila: |
|
|
Ogromno število filmov, serij, koncertov na dvdjih. So kopije, ker nimam več niti originalov, niti ne uporabljam več tega medija.
So v 6-7ih torbicah po 200 kosov, torbica je stala nekih 12€ kos + vsi dvdji, strošek je bil kar velik. Vse skupaj zamenjam za kaj drugega, če ne bo šlo, pa podarim. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Sre Feb 15, 2012 16:53 Naslov sporočila: |
|
|
se je že morda kdo oglasil...
če ne... zamenjam oz ti kontra podarim dostop do "premium usenet provider"-ja:
lossless (tako rekoč vse flaci)
flaci
mp3+lossless+flac...
filmi:
........
napreden iskalnik
številke na levi strani pomenijo št datotek
več pa lahko na ZS
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sre Feb 15, 2012 17:23 Naslov sporočila: |
|
|
| Knap ti si legenda haha |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vintagesonic
Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24 Prispevkov: 1437 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Feb 15, 2012 17:32 Naslov sporočila: |
|
|
| knap je napisal/a: | se je že morda kdo oglasil... če ne... zamenjam oz ti kontra podarim dostop do "premium usenet provider"-ja:lp |
opa, opa , he he , sedaj se je pa izdal
tale del je zagotovo za tvojo punco/ženo
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|