Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Podarim
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 11:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Pospravljam in mi je škoda vreči stran.

Film Buena Vista in Matrica.
Utp kabel nekih 10 metrov.
Sega game Gear z dvema igricama, mislim da ne dela, kakemu zbiratelju.


Prevzem pri meni.
Oddano.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 11:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim (utp-diy) zvočniški kabel, terminiran s pozlačenimi bananami, dolžine 2x3m.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim Sharp mikro valovno+na vroči zrak pečico, staro 30+ let, vse dela samo elektrike ni Sad , pozor, ko jo bo treba odnesti, ima 40 kg. Rolling Eyes

LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 07, 2011 19:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

0844Ales je napisal/a:
Podarim (utp-diy) zvočniški kabel, terminiran s pozlačenimi bananami, dolžine 2x3m.

Kabel oddan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2011 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim aktivnemu uporabniku foruma.

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=5602
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2011 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uf, oddano, cel naval. Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2011 13:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zamudil Very Happy

Kaj pa je sploh bilo v oglasu?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2011 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Zamudil Very Happy

Kaj pa je sploh bilo v oglasu?


Ena zelo lepa Hi-Fi omarica (masivne lesene stranice, steklene poličke).
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 31, 2011 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

podarim foto apatat.

[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 31, 2011 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ponovno bom praznil zalogo revij Stereoplay, Audio, Video(vse nemško) in Hi-Fi Medija(hrvaško).Sem iz Šaleške doline, žal dostava v LJ ni več možna, razen če se ne poklopi več stvari.
Kdor pa ima tovorno prikolico in ga zanima računalništvo, pa lahko dobi kakih 200kg zelo kakovostnih hrvaških revij Vidi, Bug in PC Chip, o slovenskih Monitor, Moj Micro, PC Format ipd. pa sploh da ne govorim.Večina nemških in angleških je verjetno že na reciklaži, če je vse normalno.Če se ne bo oglasil kak zainteresiran, bodo sledile tudi zgoraj omenjene.Me glava zaboli, ko pomislim, koliko sem v zadnjih recimo 10 letih zapravil za ta papir.Verjetno za spodoben avtek.
Imam pa tudi en kup raznih video kablov, tudi ekstra dolžin.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1381
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2012 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim, če komu pride v poštev:

Densen pokrov od integrirca


Jamo THX HT stol - spodnjo tkanino ima strgano (mozno porihtat)




_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 15:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ogromno število filmov, serij, koncertov na dvdjih. So kopije, ker nimam več niti originalov, niti ne uporabljam več tega medija.

So v 6-7ih torbicah po 200 kosov, torbica je stala nekih 12€ kos + vsi dvdji, strošek je bil kar velik. Vse skupaj zamenjam za kaj drugega, če ne bo šlo, pa podarim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se je že morda kdo oglasil... Smile

če ne... zamenjam oz ti kontra podarim dostop do "premium usenet provider"-ja:

lossless (tako rekoč vse flaci)


flaci


mp3+lossless+flac...


filmi:


........

napreden iskalnik


številke na levi strani pomenijo št datotek Laughing

več pa lahko na ZS

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Knap ti si legenda haha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2012 17:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
se je že morda kdo oglasil... Smile če ne... zamenjam oz ti kontra podarim dostop do "premium usenet provider"-ja:lp




opa, opa , he he , sedaj se je pa izdal Wink

tale del je zagotovo za tvojo punco/ženo




Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Naslednja
Stran 11 od 24

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe