Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vici
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 136, 137, 138  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2010 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

-Teacher: can u tell me the name of 3 great kings who have brought happiness & peace into people's lives?


- Student: smo-king, drin-king & f..-king
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 30, 2010 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gentleman...

Mlado deklico je Gorenjec končno pregovoril, da se je usedla v njegov avto in sta se malo peljala .
Potem je parkiral in jo je prijel za roke, jo pogledal globoko.
Zadrhtela je. Srce ji je začelo hitreje utripati in Gorenjec ji je zašepetal:
"Ni mi lahko, toda nekaj te moram vprašati."
Deklica vsa v pričakovanju reče:
"Naj ti ne bo nerodno, kar vprašaj me."
Gorenjec vpraša:
"Ali boš dala kaj za bencin?" .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 02, 2010 14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AKCIJA OČISTIMO SLOVENIJO:

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sovražim ljudi, ki jemljejo drogo. Posebej carinike.

"Česa bi se lažje odrekel, žensk ali vina?"
"Odvisno od letnika..."

Kakšen je slogan Društva nekrofilov?
Ne jebemo žive sile.

Vse gobe so užitne. Večina celo večkrat.

Kateri so položaji stikala na vibratorju?
'Fuck on' in 'Fuck off'.

Kaj je vrhunec samoljubja?
Če med orgazmom kličeš svoje ime.

Kako veš, da si fasal virus ptičje gripe?
Ko začutiš neznosno željo, da bi se nekomu posral na vetrobransko šipo.

So vprašali Dudeka, kako velik je njegov 'ponos'.
"Pa, ni preveč velik, je pa zato mehak kot dušica..."

Blondinka rešuje križanko -
Osnovna šola (dve črki) : NE

Ljubezen je kot šah - vedno te zajebe neki konj, medtem ko osvajaš kralja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ljubezen je kot šah - vedno te zajebe neki konj, medtem ko osvajaš kralja.

Senca - si ¨pešaltal¨ ? Smile
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 08:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pasuljaris je napisal/a:
Ljubezen je kot šah - vedno te zajebe neki konj, medtem ko osvajaš kralja.

Senca - si ¨pešaltal¨ ? Smile



To pa pride, ko uporabljaš copy-paste. Embarassed


Popravljena verzija:

Ljubezen je kot šah - vedno te zajebe ena kobila, medtem ko osvajaš kraljico!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2010 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Polde bankrotira in kmalu se pojavi rubežnik pred njegovo hišo.
Ogleda si skromno opremo in vpraša Poldeta kaj sploh ima pametnega za rubit.
Polde mu ponudi televizor, le da nekam slabo vleče.
Ne, hvala!
Polde mu ponudi pralni stroj, le da nekaj pušča.
Ne, Hvala!
Polde premišljuje in se spomni na psa..zanikrno tresoče ščene. Rubež ga z odporom odkloni.
Polde ne ve več, kaj bi, pa mu kot zadnje ponudi še ženo: "Pojdite gor leži v spalnici."
Rubež se res odpravi v spalnico, pride hitro nazaj in reče: "A bi lohk še enkrat vidu psa?"

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2010 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Protestira 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naiđe jedan gospodin u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:
Jeli, a sta to radite?
Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla.
Gospodin izvadi vizitkartu iz džepa i kaže:
- Evo, možeš odmah sutra početi da radiš u mojoj firmi.
A ovaj će njemu:
Pa j**o te, gde nadješ bas mene od ovih 5.000 ljudi...
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2010 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2010 16:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Haso na službenom putu, a njegova Fata ima 50 godina.On joj šalje čestitku na kojoj je napisao: Sa 20 godina, si bila kao pupoljak od ruže, sa 30 si bila kao čokolada, sa 40 si bila, kao šampanjac, a sad sa 50 si, samo stara baba.

Naravno je to Fatu oneraspoložilo i ona napisa Hasi odgovor: pupoljak nisi ubrao ti, čokoladu si dijelio, sa najboljim prijateljem, šampanjac su pili svi, a zato, dragi Haso tebi u utjehu, sa starom babom, spavaš samo ti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2010 17:33    Naslov sporočila: osmrtnica Odgovori s citatom


_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3193
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2010 17:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aktualna


Pred nebeškimi vrati stoji tip in vpije:

Pa kaj je to?
Kaj jaz počnem tukaj?
Star sem 45 let, redno telovadim, ne kadim, ne pijem, zgodaj hodim spat in sedaj se znajdem tukaj.
Verjetno je to kakšna pomota!
Prosim vas, dajte preveriti.


Ne vem...
Še nikoli se nismo zmotili, - pravi sv. Peter - bom pa vsekakor preveril. Povejte ime in priimek.

K. Kuštrin...

Kaj ste pa po poklicu?

Zdravnik...

Sv. Peter nekaj časa brska po knjigi in reče:

Aha, našel sem vas! Po naših podatkih ste umrli od starosti.

To je nemogoče! Pošlušajte, star sem 45 let!

Ne vem, - reče sv. Peter - mi smo sešteli vse ure, ki ste jih predložili

za obračun opravljenih ur in ko smo sešteli, je izpadlo nekaj več kot 106 let...
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2010 10:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Javlja se Mujo u eter Radio Sarajeva i kaže:

"Hodam ja čaršijom, kad
odjednom ugledam na podu novčanik."
Spiker: "Jesil' ga podig'o?"
Mujo: "Da."
Spiker: "Jesil' ga otvorio?"
Mujo: "Da."
Spiker: "Pa šta si vidio?" ,
Mujo kaže: "1000 KM , 1000 EURA i osobna.
Spiker: "Pa šta piše na osobnoj?"
Mujo: "Muharem"
Spiker: "I šta sad?"
Mujo: "Ako može jedna pjesma za Muharema....."

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2010 18:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Par dobrih na temo Chuck Norris:

Chuck Norris je mrtev že 10 let. Ampak se mu smrt ne upa približati, da bi mu to povedala.

- Koliko sklec je naredil Chuck Norris? Vse!

- Chuck Norris je edini, ki se lahko podpiše na zvočni zid.

- Chuck Norris je preštel do neskončno. Dvakrat.

- Chuck Norris je tako nevaren, da ovce njega štejejo, ko grejo spat.

- Ko je bil Chuck Norris mulc, nikoli ni močil postelje. Postelja se je sama poscala od strahu.

- Chuck Norris je že bil na Marsu. Zato tam ni sledov življenja.

- Chuck Norris se ne boji teme. Tema se boji njega.

- Ko Chuck Norris ne zmore več, Petra Majdič vztraja!

Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2010 19:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Chuck Norris je sam zgradil hišo v kateri se je rodil!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 136, 137, 138  Naslednja
Stran 45 od 138

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe