Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox tema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 139, 140, 141

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
benma

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 20:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raztegni "Playback". Klikni na puščico levo od "Playback".
V prejšnjem postu sem se zmotil pri nastavitveni poti v 2. točki. Sem zdaj popravil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing Laughing Laughing

Hvala za pomoč, mal je treba klikat pa se da Rolling Eyes
Foobar nisem uporabljal cca 10 let, pa še takrat na 3.5mm out iz kartice direkt na amp. Tko da brez zamere prosim Mr. Green
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Raztegni "Playback". Klikni na puščico levo od "Playback".
V prejšnjem postu sem se zmotil pri nastavitveni poti v 2. točki. Sem zdaj popravil.

Hvala, sem vmes že sprocesiral zadevo. Moj digitalni, predvsem računalniški software je malo zaostal, se skušam updatat kolikor se da, sproti. Laughing

EDIT: Je morda še kakšna skrita nastavitev posebej omembe vredna?
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Stran 141 od 141

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu