| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 18:33 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
sid
Pridružen/-a: Čet Dec 2009 11:28 Prispevkov: 46 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 19:05 Naslov sporočila: |
|
|
Razmišljam katera bo prva
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 19:47 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mcnaget
Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28 Prispevkov: 144 Kraj: Gorenjska
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 21:40 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 21:56 Naslov sporočila: |
|
|
| Tma je napisal/a: | Novodobni Zeppelini...
|
A niso vrhunski? "Tamau" ma glas res hudo nor.
Sem bil v Berlinu na koncertu.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Tor Jan 19, 2021 22:00 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
sid
Pridružen/-a: Čet Dec 2009 11:28 Prispevkov: 46 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Jan 20, 2021 22:39 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Čet Jan 21, 2021 16:04 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Tma
Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06 Prispevkov: 635 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Čet Jan 21, 2021 21:02 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Lovrencan
Pridružen/-a: Pet Maj 2011 17:08 Prispevkov: 396 Kraj: LNP
|
Objavljeno: Čet Jan 21, 2021 21:32 Naslov sporočila: |
|
|
| sid je napisal/a: | | Dexter Gordon - Clubhouse |
Hvala za predlog, super album. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
zweistein
Pridružen/-a: Čet Jun 2020 17:54 Prispevkov: 41 Kraj: NM
|
Objavljeno: Čet Jan 21, 2021 21:42 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Tma
Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06 Prispevkov: 635 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Čet Jan 21, 2021 22:05 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Tma
Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06 Prispevkov: 635 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Pet Jan 22, 2021 19:34 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Lovrencan
Pridružen/-a: Pet Maj 2011 17:08 Prispevkov: 396 Kraj: LNP
|
Objavljeno: Pet Jan 22, 2021 20:47 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|