Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vojko - nateg
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2016 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

anzec je napisal/a:
Sva uredila, tema se lahko zbriše ...

lp, anze


lej prjatu, po vsem sranju ki sta ga oba zakuhala...in po vseh komentarjih v podporo tebi ali ne, ti zahtevaš izbris teme...WTF....
qva sta zrihtala?!?....vsako sitnico si izadl, zdaj pa "meni niš, tebi niš"...
a je to fer do forumske ekipe ki je spremljala dogodek?...
OK...kolikor vem, samo zaklep, ne izbris....kar si skuhal, pojej...
ZZ
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 01, 2016 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda je fjaka podal premočan komentar, v bistvu se pa z njim strinjam. Glede na enostransko forumsko aktivnost akterjev v tej aferi Laughing bi tudi jaz želel kakšno besedo več o zaključku zadeve. To bi bilo korektno burazeru, ali ne? Osebno ne poznam nikogar od vpletenih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2016 22:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, če bi se kaj pametnega zgodilo bi napisal. S težavo sem že dobil Aurexa, ki mi ga je jernejc v dobri veri vrnil preko vojkota, ki pa je nato prodal nekomu drugemu. No, na koncu sem ga dobil, je vmes dobil celo obnovo kondenzatojev in potenciometra. Vojkota sem priklical s skrite številke in ko moraš nekomu pojasnevati, da je prodal tvojo stvar in ne razume, je težko karkoli konstruktivnega narediti.

Na koncu sem dobil servirano, da je jernejc zame naredil nevem koliko ur zastonjskega dela. Sem pa seveda vse plačal + dac in stojala, ki jih nisem dobil. Ah, zame je stvar zaključena z veliko grenkega priokusa. Tako sem se odločil, ker sem ocenil, da so živci več vredni od nekaj kar verjetno ne bom nikoli dobil.

Kakorkoli, to je za to temo od mene vse, žal mi je pa edino, da se druga plat ni javila ...

Hvala za podporo.

lp, anze
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2016 14:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O.K., hvala za komentar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe