| Avtor |
Sporočilo |
Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
pjoter
Odgovorov: 15
Ogledov: 16579
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:58 Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
| še eno vprašanje popolnega laika - kakšna je razlika med C372 in C315? če prav razumem je 315 novejši model, 372 pa starejši, a v višjem rangu. mu lahko 315 konkurira ker je novejši ali vseeno ni prim ... |
Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
pjoter
Odgovorov: 15
Ogledov: 16579
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:54 Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
Do vrednosti 300€ na potnika v vozilu se ne plača carine.
Kaj če sta dva v avtu, potem je meja 600€?
Kupil bi na firmo. Ima kdo izkušnje s tem, so tu kakšni problemi? Najbrž moram imeti carino pl ... |
Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
pjoter
Odgovorov: 15
Ogledov: 16579
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 13:46 Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
| v rangu 500 EUR. nisem pa nek audofil, rad bi samo zadevo spravil v pogon. ti digitalni vhodi/izhodi mi niso pomembni, me samo zanima kako je s tem. prostorski zvok me tudi ne zanima, bolj mi gre za g ... |
Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
pjoter
Odgovorov: 15
Ogledov: 16579
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 11:12 Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1 |
zdravo,
kupujem stereo ojačevalnik, zvočniki par Wharfedale Diamond 9.1, soba velikosti 25 kvadratov, cenovni rang do 500 Eurov.
rabim nekaj univerzalnega, za vse tipe glasbe. večinoma sicer p ... |
| |