Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 4 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
pjoter

Odgovorov: 15
Ogledov: 16579

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:58   Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
še eno vprašanje popolnega laika - kakšna je razlika med C372 in C315? če prav razumem je 315 novejši model, 372 pa starejši, a v višjem rangu. mu lahko 315 konkurira ker je novejši ali vseeno ni prim ...
  Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
pjoter

Odgovorov: 15
Ogledov: 16579

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:54   Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
Do vrednosti 300€ na potnika v vozilu se ne plača carine.
Kaj če sta dva v avtu, potem je meja 600€?

Kupil bi na firmo. Ima kdo izkušnje s tem, so tu kakšni problemi? Najbrž moram imeti carino pl ...
  Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
pjoter

Odgovorov: 15
Ogledov: 16579

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 13:46   Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
v rangu 500 EUR. nisem pa nek audofil, rad bi samo zadevo spravil v pogon. ti digitalni vhodi/izhodi mi niso pomembni, me samo zanima kako je s tem. prostorski zvok me tudi ne zanima, bolj mi gre za g ...
  Tema: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
pjoter

Odgovorov: 15
Ogledov: 16579

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Tor Nov 17, 2009 11:12   Naslov sporočila: kateri ojačevalnik za zvočnike Wharfedale Diamond 9.1
zdravo,

kupujem stereo ojačevalnik, zvočniki par Wharfedale Diamond 9.1, soba velikosti 25 kvadratov, cenovni rang do 500 Eurov.

rabim nekaj univerzalnega, za vse tipe glasbe. večinoma sicer p ...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe