Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Alpine 7909j

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Tt11be



Pridružen/-a: Pet Nov 2009 22:47
Prispevkov: 54
Kraj: lJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 12:05    Naslov sporočila: Alpine 7909j Odgovori s citatom

Sem nov na vašem forumu , in ga moram pohvaliti ,da se na njem najde veliko zanimivih stvari. Na you tube sem naletel na tale posnetek , , in sem se odločil ,da ga objavim . Zanimajo me predvsem ocena zvoka Alpine 7909j od vas (audiophilov) . Sam menim ,da je Alpine eden redkih , ki se lahko približa vrhunski reprodukciji zvoka . Prilagam tudi posnetek iz you tube.

http://www.youtube.com/watch?v=t1iMJ1rZZSQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=LBrszp0s0wQ&feature=related
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 13:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem že kar nekaj let izven avtoakustike. Prej ko še ni bilo otrok pa je veljalo, da vsakič ko zamenjam avto, zamenjam tudi avto feršterkerijo. Very Happy

Iz tistih časov se spomnim, da sta bila recimo Alpine in Clarion pojem kvalitete, kar se tiče zvočnikov pa recimo JBL in Infinity. Kako je s tem danes nimam pojma, me pa rajca kot satana ko v trgovinah gledam seksi dizajne najnovejših modelov avtoradijev, procesorjev, ojačevalnikov, zvočnikov,... ter se komaj držim nazaj, da me ne potegne spet notri.

Nažalost v zvezi dotičnega Alpine-a ne znam povedati nič pametnega, mi je pa všeč predvajana glasba. Mogoče kdo pozna izvajalki?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tt11be



Pridružen/-a: Pet Nov 2009 22:47
Prispevkov: 54
Kraj: lJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 14:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nažalost ne poznam izvajalcev, se pa drugače tudi dajo dobit programi , ki na podlagi predvajane glasbe ugotovijo izvajalca , mislim ,da sem nekje o tem bral . Drugače pa je moje mnenje da je Alpine številka 1 v avtoakustiki. Potem mu sledi še Clarion DRZ9255 , in seveda ALpine f1 . Samo to so žafransko drage stvari. Drugače pa naj bi starejši Alpine bili res v špici po kakovosti predvajane glasbe, predvsem višji razred.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 19:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fantje kaj pa kakšen Becker?
Za resnejše poslušanje je to tapravo baje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tt11be



Pridružen/-a: Pet Nov 2009 22:47
Prispevkov: 54
Kraj: lJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alpine je boljši ima kretnice, časovne zakasnitve , bass focus, procesor itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 29, 2010 16:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alpine je eden velikih v avtoakustiki.Je pa dejstvo, da je Pioneer vodilni sploh na področju head-unit torej avtoradijev.Alpine je definitivno dražji pri isti kvaliteti.
Če si v shopingu za dobrim radijem si poglej Pioneer DEH-88rsII(450eur).Res fin radio, pa še ni plastičen kot ostali ampak je plošča aluminij.Sem ga primerjal z Alpine DVA9965(1100eur) v svojem avtu pa je bil zvok Pioneerja boljši(meni osebno).Kar pa se tiče funkcij sta tam-tam.Samo kot predlog.
Če boš kupil Alpine ne boš kupil slabo, ne boš pa kupil poceni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 29, 2010 16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsekakor glej, da ima časovne zakasnitve, kar je zelo uporabna funkcija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe