Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Rabljen Marantz ali nova Yamaha?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vladej



Pridružen/-a: Tor Feb 2022 13:20
Prispevkov: 38
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2023 13:36    Naslov sporočila: Rabljen Marantz ali nova Yamaha? Odgovori s citatom

Za prostor na vikendu velikosti cca 28m2 kupujem ojačevalec.
Pogoj je, da podpira dva para zvočnikov.

Trenutno izbiram med rabljenim Marantzom PM8005 ali novo
Yamaho A-S501.

Yamaho dobim novo, na papirju je malce močnejša in ima DAC.

Izvor zvoka za zdaj je CD in DAB radio. Trenutno so zvočniki, Bose Accustimass (ostanek od hišnega kina) in B&W601. Zvočniki so bodo s časom zamenjali. Začel bi rad z ojačevalcem.

Kaj pravite?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2023 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vikendica, sprostitev, užitek ...
A se ne bi lotil ozvočenja brez paranoje, iz zabavne plati, igrivo bolj po srčni strani? Morda bolj iz plati kako se vizuelno vklopi v ambient in kakšen suport nudi (dab, stream, kako lovi daljinec iz terase...)
Igralo bo ravno tako, itak s takim mišmašom od zvočnikov je vseeno...
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2023 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako ja, srebrno Yamahico, sploh, če je vikendica z rahlim pridihom rustikalnosti...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2023 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa da ni prevečkrat tarča obiskovalcev...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vladej



Pridružen/-a: Tor Feb 2022 13:20
Prispevkov: 38
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 18, 2023 20:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na koncu sem kupil rabljenega Marantza in sicer model PM7005. Lastnik 8005 jo je dal ponudniku, ki je ponudil več kot jaz.

Na 7005 dela vse ok, razen ledice za CD. Skratka, ko izbereš CD vhod se modra LED ne vklopi. Kdo bi mi to lahko zrihtal?

Se sploh splača?

lp
V
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 18, 2023 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tale je mojster. Porihtal tudi meni enega starejsega Marantza z eno mini okvarico.

Klik.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2023 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Tale je mojster. Porihtal tudi meni enega starejsega Marantza z eno mini okvarico.

Klik.


Rudi hujše "okvarice" porihta. Vsekakor ga priporočam.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe