Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Omnidirekcionalni zvočniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 13, 2021 13:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...pa saj je že g. Cankar pisal pod psevdonimom, torej nič novega..
Vsekakor poživitev mrtvega foruma.. Stari preroki so bili vsaj tisi "pravi", pišejo tudi nekaj iz izkušenj, za razliko od današnjih instantnih telefonarjev.... haha..

P.S. - sem že zaključil.., ampak..
Audio Kontakt je zelo širokogruden.. Deluje nekako, recimo, v sproščenem, balkanskem stilu..
Tu se npr. lahko objavljajo tudi fake oglasi, brez problema.. Celo modeli iz Finske nabijajo oglase gratis, seveda, ne da bi to prej poizkušali oglaševati v lastni državi ali A. Marktu, ki ga jemljemo, kot vse evropski oglasnik.. Mislim, da je jasno zakaj..
Podobno velja za pisanje na forumu..
Mislim, da bi poleg prijave, že v profilu, morala biti obvezno objavljena tudi osebna tel. številka, pa bi bile stvari takoj nekoliko bolj jasne, debate bolj uravnotežene in oglasi verodostojni..
Ali je to tudi v admin-ovem interesu pa ne vem....Lahko bi kar on zavzel stališče do te situacije..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 13, 2021 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:

Mislim, da bi poleg prijave, že v profilu, morala biti obvezno objavljena tudi osebna tel. številka
lp

Oh, boh ne daj.

Da te nekdo kliče vsakič ko nekaj narobe napišeš : D
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 13, 2021 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
pinus je napisal/a:

Mislim, da bi poleg prijave, že v profilu, morala biti obvezno objavljena tudi osebna tel. številka
lp

Oh, boh ne daj.

Da te nekdo kliče vsakič ko nekaj narobe napišeš : D


Si predstavljaš? Zvok iz telefonskega zvočnika pa tako zelo ultra direkcionalen Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe