Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Subwoofer monolit thx 10
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 14:08    Naslov sporočila: Subwoofer monolit thx 10 Odgovori s citatom

Lp
Da ne smetim sosednje teme. Sem v iskanju novega suba. V uč mi je padla firma monoprice in sicer modeli monolith. Ali se je kdo tukaj že srečal oz mel doma tak sub predvsem me pa zanima ali se sploh da priklopit na direktno na naše omrežje. Navodila so napisana nejasno oz jih jest ne zastopim. Po mailu pa tud ne vem kaj naj si mislim. Prvi mail da ni problema da se lahko priklopi drugi pa da naj si preberem navodila. Predem opustim misel na nakup bi se rad prepričal.
Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na njihovi strani pod "Questions & Answers" piše da ne.
"Is the 10 inch THX subwoofer 120 VAC only, or can it run on European/Asian 220 VAC with replacement power cord?"
"Just 120 VAC."

Tisto T6.3A 250VAC je oznaka varovalke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivi mi je da imajo tud v nemčiji firmo in pošiljajo po eu.
Tole je na eu strani
https://www.monoprice.eu/products/monolith-by-monoprice-10-34-thx-select-certified-500-watt-powered-subwoofer-eu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja tale varianta bi potem verjetno morala delati na 230V, če ga prodajajo za tukaj s takim kablom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 14:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmmm verjetno ja al pa tud. Ne bi zdej naroču pol pa bum
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 16:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo. V nemčiji jih velik prodajo pa ni nekih reklamacij zarad tega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 17:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dotični ima oznako CE, torej, kje vidite problem?

Oznaka CE je obvezna oznaka na številnih proizvodih znotraj enotnega trga v Evropskem gospodarskem prostoru. Oznaka potrjuje, da izdelek izpolnjuje bistvene zahteve glede varnosti potrošnikov, zdravja ali varovanja okolja, kot jih določajo EU smernice oz. regulative.
_________________
Canta e Cammina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 18:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za pojasnilo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2021 18:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Sub za eu je dejansko drugačen in ga lahko brez skrbi priklopite😀
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2021 18:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo zadeva je priključena ni pa še skalibrirana v sistem. Prvi vtis je da je sub narejen ko tank, ne predstavljam si kako bi sam premikal večje brate. Oblikovno se lepo ujema z fronti zvokovno pa igra v primerjavi z mojimi prejšnimi subi(jamo , bk gemini ii) zelo globoko in mogočno pa čeprav je samo 10”. Moram se še poigrati z nastavitvami za še boljši izkoristek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2021 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdele bo Audiomarka uletu pa ti bo vse kable pregriznu Laughing
Lep je. Pa, da nekaj da od sebe, ti tud verjamem.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2021 20:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


Audiomarka nej kr uleti ma sub osebnega bodigarda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2021 23:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Probi ga dvignit ene 15-20 cm od tal.
Sub mislm Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2021 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Probi ga dvignit ene 15-20 cm od tal.
Sub mislm Laughing


Zakaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2021 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aha,...muc se je ze naštelal na sub Laughing
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe