Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nanotec - Skupinski nakup
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Roogi58



Pridružen/-a: Čet Jul 2010 11:02
Prispevkov: 92
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Znanec, ki je poznavalec, me je prepriĆØal, da naj ostanem kar na tem kar imam, tako da se umikam.
_________________
Viablue-Slovenija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 451
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zadovoljiv in zmogljiv kabel je vsekakor dobrodoÅ”el v vsakem sistemu in za vedno. Mnogi prisegajo na žive primerjave in poskuse, to te niĆØ ne stane. V audio sistemu naj bi bilo vse zmogljivosti in kapacitete uravnotežene. Zato ni vseeno, ĆØe na izhode natikaÅ” 16mm2 dragocen kabel, napojen z zlatim koloidnim oljem, na dovodu pa imaÅ” raĆØunalniÅ”kega 3x0,75mm2 revĆØeka, vtaknjenega v eLeclercov podaljÅ”ek za 6ā‚¬. Treba si je naÅ”tudirati konsistentno zaporedje kapacitetni in kvalitetno enakovrednih materialov in izbrati smiselne investicije. Izplen je vrhunski zvok za tak denar. Na koncu poznavalci, brez da kaj prižgeÅ”, že v ugasnjeni konfiguraciji zaĆØutijo, koliko znanja je vloženo v kompatibilnost vsega in ali je znanje temelj posluÅ”anja, ali je razlog sestava preveĆØ denarja in ubrisanost na hobi. Podobno kot v fotografiji, kjer sem bil zraven dolga leta. Kaj vse so ljudje nosili obeÅ”eno ĆØez ramo brez repa in glave, slik pa od nikoder. Pa brez zamere, zaupaj vase in posluÅ”aj s svojimi uhi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko sem preizkuÅ”al razne interkonekte in napajalne kable, sem ugotovil, da je v mojem sistemu razlika precejÅ”nja, ĆØe uporabim kvalitetnejÅ”i xlr interkonekt med DAC in amp. ali pa samo kvalitetnejÅ”i napajalni kabel za amp. ƈe hkrati zamenjam xlr in napajalni kabel za amp, ni razlika niĆØ veĆØja kot v prvem primeru. Nisem pa imel možnosti, da bi hkrati zamenjal xlr kabel in tudi oba napajalna kabla za DAC in amp.

Skratka, dela ne zmanjka...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aleksander44



Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Prispevkov: 286
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 12:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joztom, se opraviĆØujem. Saj se noĆØem oglaÅ”ati, veĆØinoma samo berem. Odziv na skrajne bizarnosti v tem hobiju so me zanimale.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 10, 2021 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo zanimanja, Ŕkoda.
Vsekakor do 15/3 kogar zanima.

Tema je namenjena GROUP_BUY Nanotech kablov.

O vsem ostalem pa teĆØe razprava v sorodnih temah.

Lp,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2021 17:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nismo dosegli minimalnega Å”tevila interesentov oz.minimalne koliĆØine kablov.
Zamujena priložnost za zelo ugoden nakup kvalitetnih kablov. Škoda.

Lp,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2021 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce koga zanima ali pa tudi ne bom vseeno napisal moj zakljucek zgodbe nakupa Nanotec kabla.
Ker z skupinskim nakupom nazalost ni bilo nic sem probal z individualnim in kljub temu da ni bilo velike kolicine v narocilu se je izkazalo bolj ugodno kot pa nakup pri evropskemu dilerju.
Kontaktiral sem direkt tovarno in bili so pripravljeni mi poslat 6 metrov kabla za zvocnik.
Cena kabla +postnina+svicarska carina me je prislo kostat 70 eur na meter.
Isti kabel ima ceno pri italijanskem dilerju 200 eur na meter + postnina +carina.

Tako zdaj imam zvocnike povezane v biwire varijanti z Nanoteci.

Peace and music


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2021 18:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Super. PrejÅ”nja leta pri nakupu niso delali problemov. Letos pa so zatežili z nekimi "minimalnimi" koliĆØinami, ki niso bile tako "minimalne" , za nakup po tovarniÅ”ki ceni.
Tega SP79 PTC-1 sem tudi jaz kupil pri prejŔnji akciji.

Uživaj.

Lp,
Miran

PS: kako se obnese Nanotec bi-wire varianta? sta oba kabla SP79 PTC-1?
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2021 19:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na zvocnikih je bil SP-777 pa sem hotel podvojit za bi wire.
Na zalost je bil odgovor da SP 777 ni vec v proizvodnji in tudi v skladiscu
nimajo niti metra vec pa so mi priporocili SP79 PTC-1 .
Trenutno je SP 777 na visokih in ta drugi na basih.
Lepo dela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe