Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zamenjava receiverja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 20, 2020 13:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Kaj če bi vidva vajine frustracije reševala preko ZS, če že morata v okviru tega foruma. Tu smo običajno navajeni na malo višji nivo komuniciranja.


dober nasvet, sam sicer nima kaj resevat ker so mi zadeve jasne, kar pa ne morem rect za drugo stran, ki je poleg vsega se nesramna, in vsakemu abervezniku ki najde pot na ta forum se pa res ne mislim podrejat in bit tiho na neutemeljene zalitve!
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Bass_man



Pridružen/-a: Pet Avg 2019 12:15
Prispevkov: 19
Kraj: Vrasnko

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 03, 2020 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni pa kar ni poznano bom seveda vprašal, saj zato tudi so takšni forumi Smile

Prosim pa samo da se Lojz umakneš komentiranju mojih tem na katerem koli forumu, pa ne boš nikoli več užaljen Wink

Ti ne maraš brezveznikov ki sprašujejo po pametnih informacijah, jaz pa ne maram samovšečnikov...hvala Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041289454
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 04, 2020 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zaenkrat so forumi vkljucno s tem odprtega tipa in ce se mi zdi komentirat bom to tudi naredil, pa LP! Wink
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe