Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Daljinski upravljalniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 181
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 22:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem ĆØe sem ĆØisto dobro razumel vpraÅ”anje. Preklaplanje poteka povsem normalno in tekoĆØe. Zadnje ĆØase sicer bolj malo posluÅ”am CDje, ker sem vse zripav v FLAC in poslusam preko Squeeza. Sicer se Harmony obnese zelo dobro, doseg in odzivnost je veĆØinoma boljÅ”a kot pri originalnih daljincih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, vĆØasih je mogoĆØe opaziti slabÅ”o odzivnost. ƈe 10-krat pritisneÅ” tipko za naslednji komad, se prestavijo z rahlo zamudo oziroma se pesmi po konĆØanem pritiskanju Å”e vedno "listajo" naprej. Funkcije se oĆØitno vrÅ”ijo z nekaj zamude. Stvar naĆØeloma ni moteĆØa, je pa opazna v primerjavi z originalnimi daljinci.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 181
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 23:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz tega na Squeezeboxu ne opazim. Ravno nasprotno. Originalni daljinec od DVB-T je katastrofa. Za vsak ukaz si moral pritisniti 2x, pa Å”e to si moral pometiti toĆØno v tuner. S harmonyjem je pa ĆØisto druga pesem. Lahko ga usmeriÅ” v strop, pa Å”e vedno tekoĆØe prestavlja...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2011 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, oba sta zadela - vsak po svoje. Wink
Mene predvsem zanima obnaŔanje daljinca pri CD/DVD predvajalniku, ker SB (Ŕe) nimam.

ZZ & FF!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 12:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
Ja, vĆØasih je mogoĆØe opaziti slabÅ”o odzivnost. ƈe 10-krat pritisneÅ” tipko za naslednji komad, se prestavijo z rahlo zamudo oziroma se pesmi po konĆØanem pritiskanju Å”e vedno "listajo" naprej. Funkcije se oĆØitno vrÅ”ijo z nekaj zamude. Stvar naĆØeloma ni moteĆØa, je pa opazna v primerjavi z originalnimi daljinci.


Tudi odzivnost se da programirati. In tudi dolžino sporoĆØanja signala v napravo (v milisekundah). RTFM Smile.
V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 12:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
Tudi odzivnost se da programirati. In tudi dolžino sporoĆØanja signala v napravo (v milisekundah). RTFM Smile.
V.

Prosim, lahko kaj veĆØ poveÅ” (v kontekstu mojega vpraÅ”anja)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 12:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
gerchy je napisal/a:
Ja, vĆØasih je mogoĆØe opaziti slabÅ”o odzivnost. ƈe 10-krat pritisneÅ” tipko za naslednji komad, se prestavijo z rahlo zamudo oziroma se pesmi po konĆØanem pritiskanju Å”e vedno "listajo" naprej. Funkcije se oĆØitno vrÅ”ijo z nekaj zamude. Stvar naĆØeloma ni moteĆØa, je pa opazna v primerjavi z originalnimi daljinci.


Tudi odzivnost se da programirati. In tudi dolžino sporoĆØanja signala v napravo (v milisekundah). RTFM Smile.
V.

RMFL. Smile
Read my f***ing lips. Ne da se. Smile
Tudi pri nastavitvi na 0 je zamik Ŕe vedno prisoten.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 06, 2011 18:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam uporabljam Harmony One in sem zelo zadovoljen. Vse kar ste napisali lahko samo potrdim. Dejstvo je, da zamik je, tudi na "0" kot je napisal Gerchy. Vse se nastavlja na raĆØunalniku, od "acitivities" do tipk... Sam težav pri zapomnitvi in roĆØnem spreminjanju izhodov nimam, daljinec vedno izbere toĆØno to, kar sem nastavil.

@ma_coule
Nobenih težav ni pri preklapljanju pri DVD/CD napravah. Sam krmilim LG BD390 in NAD C515 BEE. Malenkosten zamik je, ampak mene ne moti. Na touchscreenu imaÅ” Å”e 6 ukazov - ĆØe dostopaÅ” do aparata preko activities (poleg vseh ostalih navadnih tipk).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2015 16:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Mene pa zanima,ĆØe kdo ve KODO od daljinca, za SYRUS 3 ojaĆØevalec??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 00:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da malo obudimo temo o daljincih.

Po dolgem ĆØasu sem se lotil, da sem preveril stanje baterij v vseh daljincih. Pri enem sem se zgrozil, saj je baterija spustila in je bila polna kristalov (kalijev karbonat), ki so agresivno vplivali na materiale znotraj daljinca - razžiranje. K sreĆØi v zaĆØetni fazi. Se mi pa je enkrat zgodilo, da sem baterije odstranil iz daljinca in original baterije zalepil ob daljinec in zavil folijo ter ga dal v Å”katlo skupaj s komponento ter pospravil. Ko sem komponento naslednjic vzel iz skatle in seveda daljinca, sem videl, da so baterije spustile in razžrle srebrni sloj na plastiĆØnem daljincu, tako da je ostala velika temna lisa.





Pred kakÅ”nima dvema mesecema se se odloĆØil, da daljince tudi zapakiram v vreĆØko (otroci z umazanimi rokami + druge zadeve). Zapakiral sem jih v obiĆØajno prozorno vreĆØko in zaprl s strojĆØkom , ki s cekas zico stopi in združi dve plasti vreĆØki skupaj.

KakÅ”ne daljince imate doma? So to veĆØinoma vrhunski kovinski ali plastiĆØni? Jih imate zaÅ”ĆØitene?
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2016 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz uporabljam One for all daljince. Philipsov TV daljinec je tako ploÅ”ĆØat, da moraÅ” imeti obĆØutek slepega ĆØloveka, da v temi stisneÅ” pravo tipko. Pa Å”e robustni so, tako da se ne sekiram, ko nam pade na tla. Izbor je velik, cena pa obiĆØajno pod 20 eur.
_________________
ā€œThe greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.ā€ ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2017 09:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sedaj pa jaz rabim pomoĆØ:
morda kdo ve kako do kode za daljinski upravljalnik za System Fidelity SA300 ojaĆØevalec?

Nabavil sem univerzalni daljinec (Philips za 15ā‚¬) ki je tudi v avtomatskem iskanju naÅ”el vse funkcije. Edini problem je, da je vse skupaj malo komiĆØno - komande so razprÅ”ene po vseh drugih tipkah, razen pravih.
Tako izgleda kot bi pritisnil kljuko na vratih - pa se odpre okno. Ali klikneÅ” stikalo za luĆØ in steĆØe voda iz pipe Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2017 10:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na info@systemfidelity.com ne vedo odgovora?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2017 14:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ambasador,
ce je ta Philips ucljiv daljinec, si poskusi sposodit enega drugega uceca. Prekopiras vse komande na sposojenega in potem nazaj, na ustrezne tipke, na tem Philips daljincu in je problem resen.

Ce pa ni ucljiv pa priporocam tega - Sony RM-VLZ620T, ki je za moje pojme boljsi in bolj fleksibilen od kateregakoli fensi shmensi Logitech Harmony daljinca.
http://www.ebay.ie/itm/GENUINE-NEW-SONY-AV-REMOTE-CONTROL-RM-VLZ620T/222504965576?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Pravi mali kompjutur, ceprav na prvi pogled ni videti. Dobis ga pa v slabih dveh tednih v OEM razlicici. Rabi pa se zanj navodila, ki se jih dobi tukaj. Klik.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2017 14:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

logitech so zakon. OdpreÅ” program, vpiÅ”eÅ” napravo oz model, in ti rukne vse gumbe gor. Prednost pa so activities, brez tega univerzalec ni vreden niĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 8 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe