Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Wharfedale
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 16:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Nekaj iščem na netu in sem slučajno uletel na spodnjo fotko Diamondov 10.1 ki se mi zelo dopade in bi bil greh, če je ne bi nalimal v Wharfedale temo.

Če bi si gradil sistemček recimo za manj kot jurja, bi tele seksi mališane probal med prvimi. Če špilajo vsaj tako kot serija 9, bom rekel pa kaj si človek sploh še lahko želi več za 200 eur/par. Very Happy

Seksi design je homagge njihovi stari E seriji. Wink

http://cgi.ebay.co.uk/PAIR-WHARFEDALE-E-FIFTY-E-50-SPEAKERS_W0QQitemZ300395053303QQcategoryZ14993QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D10%26ps%3D63%26clkid%3D7723714954618646147

Tile na sliki so malce bogi, ampak podobnost z Diamondi je očitna.
Za E serijo je veljalo. Ali jih imaš rad ali pa jih sovražiš.
Imeli so tudi odličen izkoristek.

Poslušal sem jih v trgovini v Celovcu na ne premočnem Luxman setu in naredili so zelo dober vtis..

Imel sem Diamond 1, 2 in 3 in tudi ti so rabili pravi ojačevalec.

Zanimivo, da so odlično igrali na star 2X20W Rotel receiver, ki je očitno imel dober driving ability, nekateri dosti močnejši ojačevalci pa so dobesedno pokleknili.

Žal driving ability podatka proizvajalci nikoli niso navajali.
Od vseh revij ga je samo Hi Fi Choice in še to samo v nekem obdobju za niti ne večino testiranih ampov..

Imam pa doma, med drugim, RXV550 Yamaha receiver, ki ima očitno zelo dober driving ability, saj moje Tannoy minije, ki so res težavni za poganjat tudi za zelo močne ampe, poganja kot za šalo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe