| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
mestn pu

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21 Prispevkov: 2635 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Tor Feb 09, 2010 16:14 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | Nekaj iščem na netu in sem slučajno uletel na spodnjo fotko Diamondov 10.1 ki se mi zelo dopade in bi bil greh, če je ne bi nalimal v Wharfedale temo.
Če bi si gradil sistemček recimo za manj kot jurja, bi tele seksi mališane probal med prvimi. Če špilajo vsaj tako kot serija 9, bom rekel pa kaj si človek sploh še lahko želi več za 200 eur/par.
 | Seksi design je homagge njihovi stari E seriji.
http://cgi.ebay.co.uk/PAIR-WHARFEDALE-E-FIFTY-E-50-SPEAKERS_W0QQitemZ300395053303QQcategoryZ14993QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D10%26ps%3D63%26clkid%3D7723714954618646147
Tile na sliki so malce bogi, ampak podobnost z Diamondi je očitna.
Za E serijo je veljalo. Ali jih imaš rad ali pa jih sovražiš.
Imeli so tudi odličen izkoristek.
Poslušal sem jih v trgovini v Celovcu na ne premočnem Luxman setu in naredili so zelo dober vtis..
Imel sem Diamond 1, 2 in 3 in tudi ti so rabili pravi ojačevalec.
Zanimivo, da so odlično igrali na star 2X20W Rotel receiver, ki je očitno imel dober driving ability, nekateri dosti močnejši ojačevalci pa so dobesedno pokleknili.
Žal driving ability podatka proizvajalci nikoli niso navajali.
Od vseh revij ga je samo Hi Fi Choice in še to samo v nekem obdobju za niti ne večino testiranih ampov..
Imam pa doma, med drugim, RXV550 Yamaha receiver, ki ima očitno zelo dober driving ability, saj moje Tannoy minije, ki so res težavni za poganjat tudi za zelo močne ampe, poganja kot za šalo.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|