| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
aleksander

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47 Prispevkov: 659 Kraj: Ajdovscina
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 09:15 Naslov sporočila: |
|
|
| Citiram: | Krokar, saj bi pusti na miru, ampak ker si tolikokrat povdaril da so zvočniki najpomembnejši del sistema in dodajo največ h končem rezultatu.
Sam nisem ne avdiofil še hi-fi-ist skoraj ne, ampak vem da nobeni zvočniki ne zaigrajo brez dobrega izvora zvoka, sploh pa ne amplifikacije, sploh pa ne take mrcine. |
Se popolnoma strinjam...s tem receiverjem, ki jih poganja ti zvočniki nikakor niso izkoriščeni...Sem poganjal B&W 683 z receiverjem Onkyo tx-nr 905 in v stereo nikakor ne doseže Vincenta,ki jih poganja sedaj... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 11:03 Naslov sporočila: |
|
|
kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami
to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Gorazd

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44 Prispevkov: 323 Kraj: Sl. Bistrica
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 13:46 Naslov sporočila: |
|
|
| knap je napisal/a: | kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami
to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket
lp |
Ali si nabavi granitno/marmorno ploščo za pod špice, ali pa začasno zadevo reši tako, da pod špice postavi kovance
Lp, G _________________ "I am the master of my fate
I am the captain of my soul"
DanishAudiophileLoudspeakerIndustries |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
alenvprekršku

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09 Prispevkov: 890 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 14:03 Naslov sporočila: |
|
|
| trancedeejay je napisal/a: | Če posodobite sistem, potem v galeriji dodate nove slike in tekst, ki spada k temu. Ampak ne brišite starega vnosa, tako da se vidi, kako se sistem spreminja skozi čas. Torej, samo dodajate.
BTW. marsikje so napake, pa je vse od programerja odvisno.
Have a nice Day
Matt |
Jaz sem tako neumnost že naredil.
Krokar,
Jaz vidim tvojo galerijo. Sem tudi pripisal svoj komentar.
Lp Alen _________________ B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 15:59 Naslov sporočila: |
|
|
kje pa se dobi takšna plošča
gre to za namenske audio zadeve ali obi, bauhaus varianta..
lp
| Gorazd je napisal/a: | | knap je napisal/a: | kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami
to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket
lp |
Ali si nabavi granitno/marmorno ploščo za pod špice, ali pa začasno zadevo reši tako, da pod špice postavi kovance
Lp, G |
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Gorazd

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44 Prispevkov: 323 Kraj: Sl. Bistrica
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 18:40 Naslov sporočila: |
|
|
@knap
Ne kompliciraj preveč
Če imaš kje v bližini kakšnega kamnoseka, ga prosi, če ti za male pare proda dve odpadni plošči ustrezne širine in dolžine za tvoje zvočnike in je zadeva rešena
Boš pa tudi pod te granitno marmorne podtstavke moral nalepiti tiste filc podloge (okroge zadeve za nalepit na noge od stolov), ker ti bo potem plošča risala po parketu.
Kot sem pa videl od Krokarja galerijo, pa sem dobil filing, da ima navadne ploščice postavljene pod špice. Lahko pa da se tudi zelo motim
Lp, G _________________ "I am the master of my fate
I am the captain of my soul"
DanishAudiophileLoudspeakerIndustries |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
krokar
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45 Prispevkov: 1454 Kraj: Štajerska
|
Objavljeno: Pet Maj 29, 2009 18:56 Naslov sporočila: |
|
|
Gre za čisto Bauhaus varianto(torej keramične ploščice).In skoraj siguren sem, da njihova vrsta ne vpliva na zvok!
So mi pa luknjice ostale že od Klipschov, ki so bili po komadu skoraj za 20kg lažji, tako da je bila šola.
Sicer se strinjam, da so zvočniki glede na ojačevalnik verjetno predobri.Je pa tudi res, da so surround komponente audiofilom precej bogokletne stvari in so do njih pogosto kar preveč kritični.
No, pa tu nočem načenjati diskusije v tej smeri!Tudi za zvočnike koncemkoncev velja, da od viška ne boli glava. Je pa zvok v hišnem kinu odličen, a to je stvar za eno drugo rubriko.
Malo sem pisal o tehle zvočnikih predvsem zaradi tega, ker smo pri nas pri naboru znamk skoraj pretirano ozki(pustimo izjeme!).Usher je pač po mojem ena od malo poznanih firm na katero velja opozoriti, ker za denar nudi odlično protivrednost. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
krokar
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45 Prispevkov: 1454 Kraj: Štajerska
|
Objavljeno: Sob Jul 04, 2009 22:27 Naslov sporočila: |
|
|
Se mi ne zdi vredno o tem posebej pisat, je pa v kontekstu tega, ko pravim, da se izplača malce pogledat po oglasih in lahko naletiš na pravi cukrček za malo denarja.No, to srečo sem imel gotovo tudi s temi Usherj, še večjo pa očitno cca 4 leta nazaj!Malce sem se že pohvalil, da imam ene zelo dobre DIY zvočnike s Focal enotami, ki sem jih kupil res na pol zastonj(se mi zdi, da za nekdanjih 80 000Sit).Razen par praskic na klavirskem laku so tudi dandanašnji v izvrstnem stanju.(se dajo videti v moji galeriji)
No, danes sem povsem slučajno odkril, da gre za kopijo Focal JMlab Anteje, s povsem enakimi zvočniškimi enotami.Torej me ušesa res niso varala!Le v info:Antea je bila 5 let nazaj drugi najboljši Focalov zvočnik s ceno blizu 3000€(trenutno je na nemškem e-bayu za 1650€, tam sem stvar tudi slučajno našel).
Res je po svoje škoda, da mi ti boxi sedaj služijo kot surroundi v hišnem kinu.Me je pa presenetilo in se moram vgrizniti v jezik:tudi kakovost surround zvočnikov kar precej prispeva k skupni zvočni sliki!Še nedolgo tega sem trdil, da ne. :idea:No, očitno se je stvar z DTS bistveno spremenila! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
igor0203
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33 Prispevkov: 638 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Okt 14, 2009 23:30 Naslov sporočila: |
|
|
| Da malo obudim staro temo... Ima kdo kakšne izkušnje z Usher S-520? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|