Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Usher X-929
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 659
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 09:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Krokar, saj bi pusti na miru, ampak ker si tolikokrat povdaril da so zvočniki najpomembnejši del sistema in dodajo največ h končem rezultatu.
Sam nisem ne avdiofil še hi-fi-ist skoraj ne, ampak vem da nobeni zvočniki ne zaigrajo brez dobrega izvora zvoka, sploh pa ne amplifikacije, sploh pa ne take mrcine.



Se popolnoma strinjam...s tem receiverjem, ki jih poganja ti zvočniki nikakor niso izkoriščeni...Sem poganjal B&W 683 z receiverjem Onkyo tx-nr 905 in v stereo nikakor ne doseže Vincenta,ki jih poganja sedaj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 11:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami

to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 323
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami

to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket

lp


Ali si nabavi granitno/marmorno ploščo za pod špice, ali pa začasno zadevo reši tako, da pod špice postavi kovance Wink


Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Če posodobite sistem, potem v galeriji dodate nove slike in tekst, ki spada k temu. Ampak ne brišite starega vnosa, tako da se vidi, kako se sistem spreminja skozi čas. Torej, samo dodajate.
BTW. marsikje so napake, pa je vse od programerja odvisno.
Have a nice Day

Matt


Jaz sem tako neumnost že naredil. Embarassed

Krokar,
Jaz vidim tvojo galerijo. Sem tudi pripisal svoj komentar.
Lp Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kje pa se dobi takšna plošča
gre to za namenske audio zadeve ali obi, bauhaus varianta..

lp


Gorazd je napisal/a:
knap je napisal/a:
kaj imaš to neke bele ploščice pod nogicami

to bi jaz tudi imel ker imam že čisto prepikan parket

lp


Ali si nabavi granitno/marmorno ploščo za pod špice, ali pa začasno zadevo reši tako, da pod špice postavi kovance Wink


Lp, G
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 323
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 18:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@knap

Ne kompliciraj preveč Wink

Če imaš kje v bližini kakšnega kamnoseka, ga prosi, če ti za male pare proda dve odpadni plošči ustrezne širine in dolžine za tvoje zvočnike in je zadeva rešena Very Happy
Boš pa tudi pod te granitno marmorne podtstavke moral nalepiti tiste filc podloge (okroge zadeve za nalepit na noge od stolov), ker ti bo potem plošča risala po parketu.

Kot sem pa videl od Krokarja galerijo, pa sem dobil filing, da ima navadne ploščice postavljene pod špice. Lahko pa da se tudi zelo motim Smile

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 29, 2009 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gre za čisto Bauhaus varianto(torej keramične ploščice).In skoraj siguren sem, da njihova vrsta ne vpliva na zvok! Smile
So mi pa luknjice ostale že od Klipschov, ki so bili po komadu skoraj za 20kg lažji, tako da je bila šola. Embarassed
Sicer se strinjam, da so zvočniki glede na ojačevalnik verjetno predobri.Je pa tudi res, da so surround komponente audiofilom precej bogokletne stvari in so do njih pogosto kar preveč kritični.
No, pa tu nočem načenjati diskusije v tej smeri!Tudi za zvočnike koncemkoncev velja, da od viška ne boli glava. Idea Je pa zvok v hišnem kinu odličen, a to je stvar za eno drugo rubriko.
Malo sem pisal o tehle zvočnikih predvsem zaradi tega, ker smo pri nas pri naboru znamk skoraj pretirano ozki(pustimo izjeme!).Usher je pač po mojem ena od malo poznanih firm na katero velja opozoriti, ker za denar nudi odlično protivrednost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2009 22:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se mi ne zdi vredno o tem posebej pisat, je pa v kontekstu tega, ko pravim, da se izplača malce pogledat po oglasih in lahko naletiš na pravi cukrček za malo denarja.No, to srečo sem imel gotovo tudi s temi Usherj, še večjo pa očitno cca 4 leta nazaj!Malce sem se že pohvalil, da imam ene zelo dobre DIY zvočnike s Focal enotami, ki sem jih kupil res na pol zastonj(se mi zdi, da za nekdanjih 80 000Sit).Razen par praskic na klavirskem laku so tudi dandanašnji v izvrstnem stanju.(se dajo videti v moji galeriji)
No, danes sem povsem slučajno odkril, da gre za kopijo Focal JMlab Anteje, s povsem enakimi zvočniškimi enotami.Torej me ušesa res niso varala!Le v info:Antea je bila 5 let nazaj drugi najboljši Focalov zvočnik s ceno blizu 3000€(trenutno je na nemškem e-bayu za 1650€, tam sem stvar tudi slučajno našel).
Very Happy
Res je po svoje škoda, da mi ti boxi sedaj služijo kot surroundi v hišnem kinu.Me je pa presenetilo in se moram vgrizniti v jezik:tudi kakovost surround zvočnikov kar precej prispeva k skupni zvočni sliki!Še nedolgo tega sem trdil, da ne. :idea:No, očitno se je stvar z DTS bistveno spremenila!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 14, 2009 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da malo obudim staro temo... Ima kdo kakšne izkušnje z Usher S-520?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe