Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ojačevalnik za Dynaudio Focus 160
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2012 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko nabaviš rabljen MF A308. Ni neke bistvene razlike z M6 (če sploh), dobil ga boš pa za kakega jurja iz UK al pa pri nas za kake 1200. Po moje bo pasal ko ata na mamo Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2012 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker si dobil že sto predlogov ti še jaz dodajam svojega.
Vendar če sam ne veš kaj izbrati ti še tudi naslednjih sto predlogov ne bo pomagalo.Teža je 25 kg,cena 2100 eu.Ima topel in kristalno čist zvok.Testiraj ga.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1028
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 09:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za omenjeni denar (2.500 Eur), oziroma kaj manj, dobis
LAVARDIN mod IS - nov ali mod. IS-REFERENCE - rabljen,
50W cistega minimalizma (input selector+volume), ki pozenejo karkoli se nanje prikljuci.
Za bistveno vec denarja dobis mod.IT, ki so ga po svetu ocenili med najboljsimi integrirci "ever-made".

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1631
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse vaše predloge pozorno berem in se vam zanje zahavljujem. Vidim, da je ojačevalnik le ena od spremenljivk. Kljub temu menim, da bi v startu največ pridobil z ustreznim ojačevalnikom, ostali dejavniki pa bi dali mojemu sistemu še piko na I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 13:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Med oglasi je Gryphon Tabu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1636
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gryphon Tabu - sem ga poslusal na 4 razlicnih zvocniskih sistemih. Vsepovsod je to igralo, da te pribije v kavc in se ne mores premikat. Nobenega pimplanja, kar daje s sebe je glasba z mesom in jajci.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prodaja se A.T. različica! Govoriš o tem ali ...?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1636
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hej Dolar, welcome back. Poslusal sem velikega brata. Ampak, karakterno naj bi bila identicna. Skoda, ker na Corrado.si ni vec dosegljiva legendarna stara sekcija kjer je bil temeljit review enega in drugega.

Razlika med AT in non-AT je zgolj 20W. Gryphon Tabu AT je 80W, Gryphon Tabu je 100W.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@benma
Ali ni Intek vedno preferiral kombinacijo Primare in Dynaudio? Ali je ta zgodba minila?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

P.S. Delfinus, jaz sem slišal obratno... Kot da naj bi bila precej velika razlika... Ampak to ni preverjeno - gre za govorice. Ve kdo točno, za kaj gre pri tem Gryphonu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 07:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
@benma
Ali ni Intek vedno preferiral kombinacijo Primare in Dynaudio? Ali je ta zgodba minila?


Trgovci preferirajo to, kar prodajajo. Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 08:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gryphon Tabu ima dva trafota, AT pa ne, če se ne motim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1636
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 09:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja imas prav.

Gryphon Tabu AT


Gryphon Tabu (Century)


Pri Gryphon Tabu in Gryphon Tabu (Century) sta dva levo in desno pod tem zascitnim pokrovom. Oba imata po specifikaciji C-Core trafote. Ceprav kot vidim po sliki je pri AT zadeva malce drugace vpeta.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 09:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dynaudio in Primare I30 je zelo dobra kombinacija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe