| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 14:17 Naslov sporočila: |
|
|
| knap je napisal/a: | | DOLAR je napisal/a: | SB duet sistem mi je všeč, ker lahko prčkaš po daljincu. Samo govori se, da daljinec ne dela dobro in filmov še za enkrat ne špila.
A Xtreamer ima možnost brskanja po zbirki preko displaya na daljincu? |
xtreamer nima daljinca z displayem |
Kje ima display? Na škatli ali preko tv?
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 14:26 Naslov sporočila: |
|
|
| kraljmatjaz je napisal/a: | Glede na to, da imas Firewire prikljucek , bi jaz vzel v postev Echo Audiofire2 ali Audiofire4, (slednjo sem na Ebayu dobil za 200Eurov v Nemciji).
LP
Miran |
Hvala za predlog. Nekateri na forumu so precej nenaklonjeni USB povezavam do kartic, dacev....
Je firewire boljša varianta od USB ali podobna?
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 18:30 Naslov sporočila: |
|
|
| DOLAR je napisal/a: | | knap je napisal/a: | | DOLAR je napisal/a: | SB duet sistem mi je všeč, ker lahko prčkaš po daljincu. Samo govori se, da daljinec ne dela dobro in filmov še za enkrat ne špila.
A Xtreamer ima možnost brskanja po zbirki preko displaya na daljincu? |
xtreamer nima daljinca z displayem |
Kje ima display? Na škatli ali preko tv?
lp |
preko tv-ja se upravlja xtreamer in ostale večprestavne podljške kot so hdx, egreat, popcorn, wd, hdi...
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
zaveznik
Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51 Prispevkov: 35
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 19:18 Naslov sporočila: Re: ZVOČNE KARTICE, DIGITALNE POVEZAVE |
|
|
Zaveznik tole pa ni prav zavezniška cena. Sem malo pogledal po kolk se prodajajo takšne rabljene kartice, kot jo ponujaš. 20-30 EUR. Hmmm...[/quote]
Dolar: najcenejša varianta (rabljena) , ki jo lahko najdem na webu, je 79 plus 12 transport = 91 EUR.
Daj pošlji direkt link da vidim kje dobiš M audio Transit za 20 EUR. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
zaveznik
Pridružen/-a: Pon Mar 2010 11:51 Prispevkov: 35
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 20:52 Naslov sporočila: |
|
|
To je avkcija, ki se je iztekla in je v funtih in ne v eurih, ceno konvertiraj v Eu, dodati pa moraš še transport, ki te pride še dodatnih 20 EUR...
Sploh pa te nisem hotel posiljevati z nakupom, ampak sem ti jo ponudil na posojo/test in vzel bi jo samo, če bi ti bila všeč.
Smatram, da je avdio kontakt eden izmed redkih audio forumov, ki je res na kulturnem nivoju in jaz sem ti hotel samo pomagati, ko sem ti jo ponudil na posojo, čeprav te sploh ne poznam.
Zaključek:
"Dolar" Ni se potrebno opravičevati, gre za to, da si med seboj pomagamo in delimo izkušnje in lepe trenutke v audio svetu. Menim, da lahko s to temo zaključiva, da ne bova začela smetiti foruma in prostor pustiva za bolj zanimive teme. Lp. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
EventusS
Pridružen/-a: Ned Mar 2010 18:12 Prispevkov: 7 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Mar 21, 2010 21:39 Naslov sporočila: |
|
|
Hmm, a tale Creative ni dovolj dobra?
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|