| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
vojko
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50 Prispevkov: 946 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Dec 17, 2009 11:14 Naslov sporočila: |
|
|
Smo šli vsi čez to.
Ja, ampak potem nisi samo osmoljeen, ampak se krepko osmodiš-kar bolj peeeeeeeeeče!
Dobiš, zdej imam vse tri njihove.
Vidmo.
I |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vojko
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50 Prispevkov: 946 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Dec 17, 2009 11:16 Naslov sporočila: |
|
|
| Vse tri, jasno. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vojko
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50 Prispevkov: 946 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Dec 17, 2009 11:24 Naslov sporočila: |
|
|
Topic mboss nam je pa čist pobegnu? Kaj je zdej to?
Pametno, stran od hudiča dokler je še čas in še lahko-potezo podpiram in mu popolnoma stojim ob strani.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|