| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Mar 25, 2009 08:50 Naslov sporočila: |
|
|
| ah, očitno tudi jaz ne berem vsega. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Mar 25, 2009 08:51 Naslov sporočila: |
|
|
| Logitech so meni servisirali v Eventusu... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
sound

Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21 Prispevkov: 238 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Mar 25, 2009 09:04 Naslov sporočila: |
|
|
| Numb je napisal/a: | | Logitech so meni servisirali v Eventusu... |
so ga popravili ali si dobil novega?
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Numb

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01 Prispevkov: 1127 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Mar 25, 2009 09:12 Naslov sporočila: |
|
|
| Ni šlo za SB, ampak za G7 brezžično miš, zamenjali so jo za nov top model po dveh letih, brez problemov. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|