Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

CD ali DVD za stereo?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 10:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nada ne poznam, imam pa 333ES in ni primerjave z Technicsom. Problem pri ES je edino laser, sam ga iščem že nekaj časa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 236
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 02, 2010 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam vprašanje glede priklopa DVD playerja - konkretno PHILIPS DV5980.

V navodilih piše, da lahko izmed 4 oz. 5. možnih načinov priklopa predvajalnika z tvjem uporabim samo eno.

Predvajalnik imam povezan z tvjem preko Scarta - slika in zvok. Vendar imam istočasno player povezan z ojačevalcem zaradi zvoka - audio kabel (L/R). Imam starejši tv, ki ima samo scart brez ostalih vhodov.

Zanima me, kako imate to rešeno drugi in ali je lahko kaj narobe zaradi dvoje povezave?

Purple
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 02, 2010 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nič ne more biti narobe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 07:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PURPLE je napisal/a:
Imam vprašanje glede priklopa DVD playerja - konkretno PHILIPS DV5980.

V navodilih piše, da lahko izmed 4 oz. 5. možnih načinov priklopa predvajalnika z tvjem uporabim samo eno.Predvajalnik imam povezan z tvjem preko Scarta - slika in zvok. Vendar imam istočasno player povezan z ojačevalcem zaradi zvoka - audio kabel (L/R). Imam starejši tv, ki ima samo scart brez ostalih vhodov.

Zanima me, kako imate to rešeno drugi in ali je lahko kaj narobe zaradi dvoje povezave?

Purple


Tu je najbrž mišljeno istočasno. Tu bi znal nastopiti problem glede padca kvalitete signala, ki se posreduje na TV ali kar pač je priklopljeno na DVD predvajalnik. To je odvisno od zasnove predvajalnika, topologije vezij. Nekateri predvajalniki na primer pa imajo v navodilih za uporabo posebej omenjeno, da lahko njihova naprava pošilja signal preko vseh priključkov (SCART, RCA, video S, DVi, HDMI, component RGB,... - you name it) istočasno, brez padca kvalitete signala.

Sicer pa preizkusi, morda pa bo kljub temu da v navodilih opozarjajo drugače, delovalo! Wink
Zagotovo pa ne bo nič "crknilo" zaradi dvojne ali večkratne povezave.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 236
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 12:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vama za odgovor. Priklopljeno imam isto časno - to me skrbi, da ne bi šel player s časom rakom žvižgat. Kvaliteta slike je ok - za scart priklop. Dvojni priklop istočasno pa uporabljam ker je zvok samo na tv za en "drek" dočim povezava na feršterker nudi kvaliteten zvok na zvočnikih.


Purple
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe