| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
LBaudio
Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25 Prispevkov: 922 Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA
|
Objavljeno: Pon Sep 08, 2014 16:43 Naslov sporočila: |
|
|
| nek_do je napisal/a: | | @vintage saj to je to verjetno si spregledal ukrivljen in furniran "brezvezen" kos iverke med plavima lepotcema na originalni fotki. |
 _________________ For Fast Moving Concerts
Custom Aeroports
Custom car audio installs
2 X WR setter dBDrag street B - 2005 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
classicaudio
Pridružen/-a: Tor Feb 2009 16:00 Prispevkov: 72 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Nov 05, 2014 14:00 Naslov sporočila: |
|
|
| Zdravo. Ali se danes zvečer v Vklopu kaj dogaja? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Nov 05, 2014 17:03 Naslov sporočila: |
|
|
Kolikor vem, da v smislu avdio arheologije ni najden kakšen poseben artefakt tako, da bo po moje "običajen" avdio klub s povdarkom na druženju. _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
fjaka
Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04 Prispevkov: 1776 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Nov 05, 2014 17:27 Naslov sporočila: |
|
|
...predstavitev nove kolekcije kablov...jesen-zima...made by Paško... _________________ šoo mazgoon |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gero
Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03 Prispevkov: 196
|
Objavljeno: Sre Nov 05, 2014 19:39 Naslov sporočila: |
|
|
| fjaka je napisal/a: | | ...predstavitev nove kolekcije kablov...jesen-zima...made by Paško... |
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Nov 06, 2014 01:00 Naslov sporočila: |
|
|
Vsled tega, da so se med novimi artefakti znašle samo tele igračke ter, da je bilo vse ostalo videno na nocojšnjem avdio klubu daleč od vintaga bom opis nadaljeval v sorodni temi.
 _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|