| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
Objavljeno: Tor Mar 27, 2012 16:47 Naslov sporočila: |
|
|
Lahko nabaviš rabljen MF A308. Ni neke bistvene razlike z M6 (če sploh), dobil ga boš pa za kakega jurja iz UK al pa pri nas za kake 1200. Po moje bo pasal ko ata na mamo  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
markoni
Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09 Prispevkov: 541 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 27, 2012 17:26 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Only trust your hart (ears) ! Elephant man ...... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 00:12 Naslov sporočila: |
|
|
Ker si dobil že sto predlogov ti še jaz dodajam svojega.
Vendar če sam ne veš kaj izbrati ti še tudi naslednjih sto predlogov ne bo pomagalo.Teža je 25 kg,cena 2100 eu.Ima topel in kristalno čist zvok.Testiraj ga.
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 09:26 Naslov sporočila: |
|
|
Za omenjeni denar (2.500 Eur), oziroma kaj manj, dobis
LAVARDIN mod IS - nov ali mod. IS-REFERENCE - rabljen,
50W cistega minimalizma (input selector+volume), ki pozenejo karkoli se nanje prikljuci.
Za bistveno vec denarja dobis mod.IT, ki so ga po svetu ocenili med najboljsimi integrirci "ever-made".
LP
Miran _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
benma

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12 Prispevkov: 1631 Kraj: Kamnica
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 11:48 Naslov sporočila: |
|
|
| Vse vaše predloge pozorno berem in se vam zanje zahavljujem. Vidim, da je ojačevalnik le ena od spremenljivk. Kljub temu menim, da bi v startu največ pridobil z ustreznim ojačevalnikom, ostali dejavniki pa bi dali mojemu sistemu še piko na I. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 13:13 Naslov sporočila: |
|
|
| Med oglasi je Gryphon Tabu. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55 Prispevkov: 1636 Kraj: Laško
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:31 Naslov sporočila: |
|
|
Gryphon Tabu - sem ga poslusal na 4 razlicnih zvocniskih sistemih. Vsepovsod je to igralo, da te pribije v kavc in se ne mores premikat. Nobenega pimplanja, kar daje s sebe je glasba z mesom in jajci.
lp, d. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
DOLAR
Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03 Prispevkov: 746 Kraj: bUNGA bUNGA
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:35 Naslov sporočila: |
|
|
| Prodaja se A.T. različica! Govoriš o tem ali ...? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55 Prispevkov: 1636 Kraj: Laško
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 15:52 Naslov sporočila: |
|
|
Hej Dolar, welcome back. Poslusal sem velikega brata. Ampak, karakterno naj bi bila identicna. Skoda, ker na Corrado.si ni vec dosegljiva legendarna stara sekcija kjer je bil temeljit review enega in drugega.
Razlika med AT in non-AT je zgolj 20W. Gryphon Tabu AT je 80W, Gryphon Tabu je 100W.
lp, d. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:50 Naslov sporočila: |
|
|
@benma
Ali ni Intek vedno preferiral kombinacijo Primare in Dynaudio? Ali je ta zgodba minila? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:51 Naslov sporočila: |
|
|
| P.S. Delfinus, jaz sem slišal obratno... Kot da naj bi bila precej velika razlika... Ampak to ni preverjeno - gre za govorice. Ve kdo točno, za kaj gre pri tem Gryphonu? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Čet Mar 29, 2012 07:00 Naslov sporočila: |
|
|
| Vinylfan je napisal/a: | @benma
Ali ni Intek vedno preferiral kombinacijo Primare in Dynaudio? Ali je ta zgodba minila? |
Trgovci preferirajo to, kar prodajajo.  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Čet Mar 29, 2012 08:31 Naslov sporočila: |
|
|
| Gryphon Tabu ima dva trafota, AT pa ne, če se ne motim. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55 Prispevkov: 1636 Kraj: Laško
|
Objavljeno: Čet Mar 29, 2012 09:05 Naslov sporočila: |
|
|
Ja imas prav.
Gryphon Tabu AT
Gryphon Tabu (Century)
Pri Gryphon Tabu in Gryphon Tabu (Century) sta dva levo in desno pod tem zascitnim pokrovom. Oba imata po specifikaciji C-Core trafote. Ceprav kot vidim po sliki je pri AT zadeva malce drugace vpeta.
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Čet Mar 29, 2012 09:11 Naslov sporočila: |
|
|
| Dynaudio in Primare I30 je zelo dobra kombinacija. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|