Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Linn Tukan
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 10:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tokrat se celo z Krokarjem strinjam, z kabli za tak denar in tako poceni komponentah ne boš kaj bistvenega spremenil, bopotrebna kaka večja sprememba, zvočniki bi bili definitivno boljša smer
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofrik tole je za moje pojme razcefrana obesa membrane enote in to smatram za hujšo poškodbo zvočnika do katere ni prišlo ob "normalni" uporabi,ampak jih je lastnik navijal do onemoglosti.
1.Ni preperela membrana enote
2.To sploh ni preperela "obroba" kot ji ti praviš
3.To ni nastalo zaradi starosti zvočnika
Raztrgalo oz razcefralo je pa obeso membrane enote
Videl sem marsikatere zvočnike daleč starejše od teh pa do take poškodbe ob spoštljivem odnosu do njih nikoli ni prišlo.
Lepo prosim kako lahko nekomu svetuješ da je takšen zvočnik dober nakup Shocked Shocked Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kaljetko



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:14
Prispevkov: 106
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 12:19    Naslov sporočila: re Linn Odgovori s citatom

..Hi,
hvala vsem za vaše ideje in komentarje - še naprej bom poslušal kar slišim in imam ...morda nekoč za moj penzijski žep..

pa - Creek sistem z VIEENA ACOUSTICS - HAYDN GRAND Smile

˝Cenim kar imam in strmim za boljšim!˝

Tenks MATJAŽ
_________________
kaljetko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1012
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 18:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
longplay

. . . , je pa tvoj problem do kje seže tvoje obzorje, glede na orgazme ob Denonih in najmanjših B&W prav daleč ne . . .


hehe, si me nasmejal Very Happy
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1012
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No pa da ne bom samo 'smetil'. .mene v jok prej spravi stanje določenih audio enot, pač vseeno po kakšnem naključju je prišlo do tega. Moramo pa ločiti med obrabo in poškodbo. .ponavadi pa se da to pot dokaj natančno določiti z obiskom prodajalca oz. lastnikapreko pogovora vsaj približno spoznati.

V tem priperu bi kar malo podmovil, da si linne kupi nekdo z namenom zlorabe. .

Skoraj bolj kakor to, da je nekaj 'skurjeno' ali obrabljeno me skrbi, če se enoti že od daleč vidi, da je bila zanemarjana (praske, povsod prah, čigumiji, udarnine, zmetanost na kup itd. .) kar pač kaže na karakter človeka in njegov odnos do stvari. Od takšnega bi težko kdaj kaj kupil.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kaljetko



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:14
Prispevkov: 106
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 19:57    Naslov sporočila: krokar Odgovori s citatom

..ni panike - sem prizemljen -

˝Lepo je, da so odkrili Ameriko. Šel lepše bi bilo, če bi jo zgrešili.˝

bodi lepo:)
_________________
kaljetko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2012 21:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
tokrat se celo z Krokarjem strinjam, z kabli za tak denar in tako poceni komponentah ne boš kaj bistvenega spremenil, bopotrebna kaka večja sprememba, zvočniki bi bili definitivno boljša smer

Me skrbi, ker se že drugič zapovrstjo strinjaš z mano! Shocked Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LUKA79

saj to kar omenjaš je to kaj me je razjezilo, zvočniki so v odličnem stanju razen obrob ki ponavadi preperijo ravno na stikih, gre za zelo dobre zvočnike, ki pa jih najbrž nobeden od nakladalcev sploh ne pozna, so čisto normalne cene pa še z malo recimo popusta je kar ugoden nakup pa se najdejo neki mulčki in fantazirajo kar nekaj v tri dni o prekurjenosti in podobno, definitivno je malo verjetno da bi lastnik takih zvočnikov to imel za kako brezvezno nabijanje, sam se z temi stvarmi ukvarjam že zelo dolgo pa razen ko vidim očitno zmahan zvočnik težko zatrdim kaj koliko je bil teran, tuljava lahko zgori zaradi napake ojačevalca v delčku sekunde pa ni nujno da si kaj kriv, zgleda pa lahko grozno,ampak ksreči nič ni nepopravljivega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofrik očitno kot je povedal Ajka imaš zelo nizke kriterije glede tega kaj je dober nakup Laughing Ne vem zakaj bi imel željo kupiti tak zvočnik ki je v popolnoma katastrofalnem stanju. Shocked Shocked Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne manjka ti detajlov ampak zdrave kmečke pameti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 13:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ audiofrik

očitno imaš pri tej prodaji prste vmes, ko pa zvočnike tako vztrajno propagiraš in braniš !? Twisted Evil
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
cac



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 16:44
Prispevkov: 21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 14:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam mislim, da je cena za te zvočnike občutno prenapihnjena na Bolhi, sploh pa zaradi razloga, da je obroba raztrgana. Če se malo pogleda po internetu se in so se ti zvočniki prodajali po ceni med 200 in 250EUR max in to v delujočem stanju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a je gdo že prodal kakšno stvar za ceno katero je nastavil v oglasu?...jaz ne... Sad
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
a je gdo že prodal kakšno stvar za ceno katero je nastavil v oglasu?...jaz ne... Sad


jaz tudi ne ! Embarassed
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1776
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2012 15:22    Naslov sporočila: Re: avdiofrik Odgovori s citatom

kaljetko je napisal/a:
hi, kaj pa tele...

JBL L 16 decade - 390€
M.


zagrabi...miren boš vsaj 20 let...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe