Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox tema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 140, 141, 142  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2011 01:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem ga pred nekaj meseci zelo ugodno kupil pri Majdiču.
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1121
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2011 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za Amazona in Majdiča!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy25



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 12:12
Prispevkov: 5
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem nov na forumu in bi imel vprašanje glede Squeezebox receiverja.
Na hišni hi-fi bi rad priklopil neki internetni radio, pa me zanima, če bi šlo z omenjenim Squeezebox receiverjem in aplikacijo Squeezebox controler, naloženem na android telefonu?
Se pravi da bi namesto tistega daljinca, ki je pri kompletu duet, uporabljal kar telefon.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 14:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda bo šlo

jaz imam sb duet, receiver + kontroler

namesto kontrolerja sem uporabljal ipeng for ipad (ko sem imel ipada) ter tudi squeezbox controler (ko sem imel google nexus s)

povprečna ocena za sb controler app je 3.3, precej negativnih komentarjev

veliko bodlj dodelan (ocena 4,6) je Squeeze Commander

https://market.android.com/details?id=de.cedata.android.squeezecommander&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRlLmNlZGF0YS5hbmRyb2lkLnNxdWVlemVjb21tYW5kZXIiXQ..

sicer je plačljiv, če pa ti je to preveč, pa ga najdeš tudi na raznih pašnikih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
horvi



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 15:36
Prispevkov: 42
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko ti potrdim iz prve roke da deluje in to odlično!

Je pa na začetku nekaj telovadbe s nastavitvami SB Receiver-ju. Postopek vnosa nastavitev (ki se jih normalno vnese preko SB Controller-ja) je opisan v tej temi.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy25



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 12:12
Prispevkov: 5
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za info.
Je pa še ena stvar... Ali SB receiver deluje samostojno z android telefonom, ali mora biti zraven še kontroler?
Sam receiver stane okoli 150 €, in če ga lahko upravljaš samo s telefonom je to neverjetno ugodna cena. Če pa mora biti zraven še kontroler je pa to že druga stvar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
horvi



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 15:36
Prispevkov: 42
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kontrolerja ne rabiš ... tudi sam sem kupil samo SB Receiver Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy25



Pridružen/-a: Tor Dec 2011 12:12
Prispevkov: 5
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2011 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Potem pa bom šel kar v akcijo in ga kupil.
Ali vse te parametre nastavljaš z rač. ali telefonom?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 00:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Receiver priklopiš s kablom na mrežo, na PC namestiš activeperl in zaženeš UDAP, nato skonfiguriraš parametre tvoje mreže, kje je SB server itn.

Vzemi si čas za navodila. Ko imaš enkrat naštudirano, lahko celo konfiguracijo narediš v nekaj minutkah. Jaz sem si napisal en txt file, kjer točno piše vrsti red komand in nastavitve za moj wireless.

Nastavitev ni možno vpisati s telefonom, potreben je računalnik in (na začetku) kabel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 00:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po skoraj treh mesecih spet priklopil nazaj feršterkerijo. Ufff kako sem pogrešal igračkanje s skvizom. Kakšna špilika je to. Lepo zleknjen na kavču in nogami na mizi kot kavboj ter ipadom v rokah komandirajoč skviza, vmes pa z njim še težim na forumu. Smile

Kaj si človek še lahko zaželi lepšega... kvečjemu kakšno fejst mulatko v jakuzziju, polj se pa že kar neha. Laughing

Kombinacija skviz & ipad & ipeng = zmaga. Še vedno! Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 00:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Po skoraj treh mesecih spet priklopil nazaj feršterkerijo. Ufff kako sem pogrešal igračkanje s skvizom. Kakšna špilika je to. Lepo zleknjen na kavču in nogami na mizi kot kavboj ter ipadom v rokah komandirajoč skviza, vmes pa z njim še težim na forumu. Smile

Kaj si človek še lahko zaželi lepšega... kvečjemu kakšno fejst mulatko v jakuzziju, polj se pa že kar neha. Laughing

Kombinacija skviz & ipad & ipeng = zmaga. Še vedno! Cool


Pazi, da te ne zanese z ipadom v đakuzi ... Smile
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
freserovski



Pridružen/-a: Tor Okt 2010 13:19
Prispevkov: 8
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 09:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima sledeče, a je možno uporabiti squeeze direkt na kakšen mrežni disk (tako kot imam recimo sedaj playlisto preko iTunes), torej brez streaminga...?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 09:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pasuljaris je napisal/a:
audiofill je napisal/a:
Po skoraj treh mesecih spet priklopil nazaj feršterkerijo. Ufff kako sem pogrešal igračkanje s skvizom. Kakšna špilika je to. Lepo zleknjen na kavču in nogami na mizi kot kavboj ter ipadom v rokah komandirajoč skviza, vmes pa z njim še težim na forumu. Smile

Kaj si človek še lahko zaželi lepšega... kvečjemu kakšno fejst mulatko v jakuzziju, polj se pa že kar neha. Laughing

Kombinacija skviz & ipad & ipeng = zmaga. Še vedno! Cool


Pazi, da te ne zanese z ipadom v đakuzi ... Smile


Da vidiš audiofilla v jakuzziju... špilajoč se z ipadom komandiram skviza, zraven pa na stranskem tiru zdolgočasena mulatka. Hebi ga, prvo zabava potem delo.

Japajade Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 10:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

freserovski je napisal/a:
Mene pa zanima sledeče, a je možno uporabiti squeeze direkt na kakšen mrežni disk (tako kot imam recimo sedaj playlisto preko iTunes), torej brez streaminga...?


Brez streaminga edino SB Touch. Ta ima režo za direkten priklop usb diska.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 14, 2011 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:

Da vidiš audiofilla v jakuzziju... špilajoč se z ipadom komandiram skviza, zraven pa na stranskem tiru zdolgočasena mulatka. Hebi ga, prvo zabava potem delo.

Japajade Laughing


Laughing jaz pa si ta prizor v jakuzziju predstavljam nekako takole: ti se igraš z skvizom, mulatka pa skviza... tebe!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 140, 141, 142  Naslednja
Stran 102 od 142

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe