| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
gorko1
Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44 Prispevkov: 656 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Tor Jan 04, 2011 22:00 Naslov sporočila: |
|
|
| HIFRIK je napisal/a: | Pa da se malo "vklopim" in ne prebiram vse za nazaj...
Kupujem TV in potrebujem vaša strokovna mnenja.
Torej: proračun je do 2000 eur, velikost nad 47˝, namen za filmske užitke IN kot računalniški zaslon, xbox... Nekje sem prebral da je za filme boljša plazma, za računalnik, xbox... pa led. Ali to drži? V izboru je LG, Samsung in Panasonic.
Prosim za vaša priporočila, mnenja, kritike ... aja 3D me ne zanima.
Hvala! |
Če si brez predsodkov Panasonic P50V20. Fenomenalen tv za razumen denar.
LP,
Goran |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
koci
Pridružen/-a: Sob Jul 2010 22:01 Prispevkov: 3 Kraj: localhost
|
Objavljeno: Sre Jan 05, 2011 12:29 Naslov sporočila: |
|
|
Torej, da ne odpiram nove teme, si bom sposodil kar tole.
Kupujem nov LCD TV (LED), diagonala 37" (94cm) do 900eur.
Zanimajo me vaši predlogi.
Hvala! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
HIFRIK

Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40 Prispevkov: 418 Kraj: M.Sobota
|
Objavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:46 Naslov sporočila: |
|
|
| gorko1 je napisal/a: | | HIFRIK je napisal/a: | Pa da se malo "vklopim" in ne prebiram vse za nazaj...
Kupujem TV in potrebujem vaša strokovna mnenja.
Torej: proračun je do 2000 eur, velikost nad 47˝, namen za filmske užitke IN kot računalniški zaslon, xbox... Nekje sem prebral da je za filme boljša plazma, za računalnik, xbox... pa led. Ali to drži? V izboru je LG, Samsung in Panasonic.
Prosim za vaša priporočila, mnenja, kritike ... aja 3D me ne zanima.
Hvala! |
Če si brez predsodkov Panasonic P50V20. Fenomenalen tv za razumen denar.
LP,
Goran |
Seveda sem brez predsodkov. Še kakšen predlog mogoče? _________________ Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
neocodex
Pridružen/-a: Pon Dec 2010 18:20 Prispevkov: 19 Kraj: Brežice
|
Objavljeno: Ned Jan 09, 2011 20:10 Naslov sporočila: |
|
|
@HIFRIK: Moj predlog bi bil le še to, da če ga imaš namen uporabljati tudi kot računalniški zaslon, potem obvezno LCD. S tem se izogneš skrbi pred "burn-inom" ki se pri plazmah še vedno lahko dogaja. Čeprav sem sam velik privrženec plazem, jo ne bi priporočal za računalniški zaslon. LCD TV boš pa lahko brez skrbi pustil prižgan s statično sliko skozi cel dan, medtem ko bi se pri plazmi že zapekla.
Obširnejša razlaga prednosti in slabosti: http://www.lcdtvbuyingguide.com/lcdtv-plasmavslcd.shtml
@koci: mogoče ti tale stran pomaga: http://www.lcdtvbuyingguide.com/lcdtelevision/lcdtv.shtml |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
krokar
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45 Prispevkov: 1454 Kraj: Štajerska
|
Objavljeno: Ned Jan 09, 2011 20:41 Naslov sporočila: |
|
|
Mislim povsem enako!
Tudi sam sem privržen plazmam, a kot monitor je LCD ekran boljši! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
HIFRIK

Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40 Prispevkov: 418 Kraj: M.Sobota
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
HIFRIK

Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40 Prispevkov: 418 Kraj: M.Sobota
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kumer
Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45 Prispevkov: 948 Kraj: MARIBOR
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Ned Feb 20, 2011 09:09 Naslov sporočila: |
|
|
| Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ma_coule
Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27 Prispevkov: 370 Kraj: south of the border
|
Objavljeno: Ned Feb 20, 2011 09:59 Naslov sporočila: |
|
|
| dr.sah je napisal/a: | | Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem. |
Tudi sam se "slinim tu naokoli"...
Kaže, da bo zaradi "objektivnih okoliščin" še kar nekaj časa tako...
Poznaš tole...
http://geizhals.at/eu/a504754.html
ZZ & FF! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
igorm
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33 Prispevkov: 169 Kraj: Obala
|
Objavljeno: Ned Feb 20, 2011 19:24 Naslov sporočila: |
|
|
| dr.sah je napisal/a: | | Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem. |
Imam serijo 8000, sicer 55", nabavljeno oktobra - izredno zadovoljen. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Ned Feb 20, 2011 20:47 Naslov sporočila: |
|
|
Sam imam nekje 2.8 metra od oči do panela, tako da mi je 40 povsem dovolj. Sedaj imam 42 toshibo, pa je preveč, čeprav je 40 skoraj isti šmorn.
Kolk bi pa lahko dobil za cca 3 leta staro Toshiba 42X3000? nova je bila cca 1900 eur. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Feb 24, 2011 13:53 Naslov sporočila: |
|
|
dilema:
Samsunc UE40C8000 edge LED ali full led LG X9500?? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Feb 24, 2011 22:35 Naslov sporočila: |
|
|
| Kakšno imate razdaljo od oči do panela? Sam imam 2.8m, in se mi zdi že 42 tv malo prevelik. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Čet Feb 24, 2011 23:13 Naslov sporočila: |
|
|
Kako dolgo pa imaš tak TV?
Jaz načeloma gledam TV iz približno 4m razdalje, je pa 42". Se je dalo tudi 50" gledam, ampak 42" mi je idealno. _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|