Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HD TV (plazma, lcd, led lcd, oled...)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 89, 90, 91  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 04, 2011 22:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HIFRIK je napisal/a:
Pa da se malo "vklopim" in ne prebiram vse za nazaj... Cool
Kupujem TV in potrebujem vaša strokovna mnenja.
Torej: proračun je do 2000 eur, velikost nad 47˝, namen za filmske užitke IN kot računalniški zaslon, xbox... Nekje sem prebral da je za filme boljša plazma, za računalnik, xbox... pa led. Ali to drži? V izboru je LG, Samsung in Panasonic.
Prosim za vaša priporočila, mnenja, kritike ... aja 3D me ne zanima.
Hvala!


Če si brez predsodkov Panasonic P50V20. Fenomenalen tv za razumen denar.

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
koci



Pridružen/-a: Sob Jul 2010 22:01
Prispevkov: 3
Kraj: localhost

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 12:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej, da ne odpiram nove teme, si bom sposodil kar tole.

Kupujem nov LCD TV (LED), diagonala 37" (94cm) do 900eur.

Zanimajo me vaši predlogi.
Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorko1 je napisal/a:
HIFRIK je napisal/a:
Pa da se malo "vklopim" in ne prebiram vse za nazaj... Cool
Kupujem TV in potrebujem vaša strokovna mnenja.
Torej: proračun je do 2000 eur, velikost nad 47˝, namen za filmske užitke IN kot računalniški zaslon, xbox... Nekje sem prebral da je za filme boljša plazma, za računalnik, xbox... pa led. Ali to drži? V izboru je LG, Samsung in Panasonic.
Prosim za vaša priporočila, mnenja, kritike ... aja 3D me ne zanima.
Hvala!


Če si brez predsodkov Panasonic P50V20. Fenomenalen tv za razumen denar.

LP,
Goran


Seveda sem brez predsodkov. Še kakšen predlog mogoče?
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
neocodex



Pridružen/-a: Pon Dec 2010 18:20
Prispevkov: 19
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 09, 2011 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@HIFRIK: Moj predlog bi bil le še to, da če ga imaš namen uporabljati tudi kot računalniški zaslon, potem obvezno LCD. S tem se izogneš skrbi pred "burn-inom" ki se pri plazmah še vedno lahko dogaja. Čeprav sem sam velik privrženec plazem, jo ne bi priporočal za računalniški zaslon. LCD TV boš pa lahko brez skrbi pustil prižgan s statično sliko skozi cel dan, medtem ko bi se pri plazmi že zapekla.

Obširnejša razlaga prednosti in slabosti: http://www.lcdtvbuyingguide.com/lcdtv-plasmavslcd.shtml

@koci: mogoče ti tale stran pomaga: http://www.lcdtvbuyingguide.com/lcdtelevision/lcdtv.shtml
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 09, 2011 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim povsem enako!
Tudi sam sem privržen plazmam, a kot monitor je LCD ekran boljši!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 10, 2011 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

neocodex: ja hvala, glih to sem sumil.
Nič, bo pa kak Led lcd, verjetno LG. Tale se mi zdi v redu:
http://www.mimovrste.com/artikel/1350171422/led-lcd-tv-sprejemnik-lg-47le8500
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 19, 2011 18:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem naletel na tole:
http://pcking.si/trgovina?category_id=170&flypage=flypage.tpl&page=shop.product_details&product_id=2117

Kako je možno da cene varirajo od 1300.- eur pri Comshopu do 795.- eur
pri electronic4you Shocked Shocked Shocked Pa saj to ni res. Kdo je tukaj nor?

Kakšno mnenje o modelu?
Aja... kako pa je z Toshibami, konkretno tole: http://www.demise-pc.si/product_info.php/products_id/3009
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 16, 2011 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prvi test panasonic plazme - modelno leto 2011

http://hdtelevizija.com/2011/02/15/recenzija-plazma-2d-panasonic-tx-p42c3e-107-cm/

odlična SD slika...

že na voljo v MM za 450 eur
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 09:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem.

Tudi sam se "slinim tu naokoli"... Wink
Kaže, da bo zaradi "objektivnih okoliščin" še kar nekaj časa tako... Sad

Poznaš tole...
http://geizhals.at/eu/a504754.html

ZZ & FF!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 19:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Ima kdo samsung serijo 7000 ali pa 8000? Gledam in razmišljam da bi svojo Toshibo prodal, in kupil 40 samsunga. Budget tja do 1200 eur. Obvezno 40, večjega nočem.


Imam serijo 8000, sicer 55", nabavljeno oktobra - izredno zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 20, 2011 20:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam imam nekje 2.8 metra od oči do panela, tako da mi je 40 povsem dovolj. Sedaj imam 42 toshibo, pa je preveč, čeprav je 40 skoraj isti šmorn.

Kolk bi pa lahko dobil za cca 3 leta staro Toshiba 42X3000? nova je bila cca 1900 eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 24, 2011 13:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dilema:
Samsunc UE40C8000 edge LED ali full led LG X9500??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 24, 2011 22:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakšno imate razdaljo od oči do panela? Sam imam 2.8m, in se mi zdi že 42 tv malo prevelik.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 24, 2011 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako dolgo pa imaš tak TV?

Jaz načeloma gledam TV iz približno 4m razdalje, je pa 42". Se je dalo tudi 50" gledam, ampak 42" mi je idealno.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 89, 90, 91  Naslednja
Stran 26 od 91

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe