Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Podarim
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 29, 2009 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

evo, podarim dve Sony komponenti, in sicer tuner CDP-SE500 in CD CDP-XE210. Komponenti sta delujoči, nimata pa daljincov, in spodnje tačke so improvizirane, ker so bile originalne grdo odstranjene. Podarim nekomu, ki bo to uporabljal, in ne prodal.

Meni sta obe komponenti delali z univerzalnim daljincem, ki ni predmet darila.

na PM.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojan10



Pridružen/-a: Pet Jun 2008 7:35
Prispevkov: 25
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 11:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi mi zelo prav prišlo !
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 12:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uffff dr. sah, zelo lepo od tebe! Cool Upam, da bo darilo prejemniku nudilo obilo užitkov. Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojan10



Pridružen/-a: Pet Jun 2008 7:35
Prispevkov: 25
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 21:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Od --- dr.sah-a ---- sem brezplačno prejel tuner Sony.

Zato sledi

ZAHVALA

Moj mali sistem v delovni sobi je sedaj glede tehnike popoln sledi samo še dodelava zvočnikov !!
Tuner je super.

Še enkrat hvala !!!!!!!


_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 21:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo


pinc76 je napisal/a:

Če bo kdo zainteresiran bo lahko na srečanju prevzel testneškatle katere so potrebne malo obdelave pa bodo kot nove. Laughing

Še par slikic









LP Pinc76



Oddano še ne prevzeto Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 26, 2009 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim Audioquest Ruby interkonekt kabel. Neterminiran. Sicer kar solidna stvar, ampak se mi ne da lotal gor konektorjev:) Stereo par dolžine okoli 40cm.

Osebni prevzem, lahko pošljem po pošti.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 13, 2009 12:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim otroško posteljo - ogrodje. Kupljena je bila v Lesnini, za jogije velikosti 90x200 cm. Barva bukve, slike žal nimam, postelja pa je že razstavljena.

Dodano 06.12.:
Postelja je podarjena, in sicer našemu soforumašu!


Nazadnje urejal/a Senca Ned Dec 06, 2009 10:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 13, 2009 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Podarim Audioquest Ruby interkonekt kabel. Neterminiran. Sicer kar solidna stvar, ampak se mi ne da lotal gor konektorjev:) Stereo par dolžine okoli 40cm.

Osebni prevzem, lahko pošljem po pošti.


Kabel oddan.

Sem imel že vse skupaj v paketu, pa pridem domov.. pa ugotovim da je morski prašiček požrl večino škatle:/ Jutri gre na pošto:)
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 01, 2009 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=2520

Aktivnemu članu tega foruma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 10:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim cd player NAD 521 BEE v okvari (zazna ga zažene pa ne).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

streki je napisal/a:
Podarim cd player NAD 521 BEE v okvari (zazna ga zažene pa ne).


preden ga oddaš poskusi to: odpri ohišje, odpri vratca, poišči lečo laserja, izpihaj, če je kaj smeti, vzemi vatirno palčko in nežno pritiskaj na lečo, naj bi se malo podala, če je podoben laser kot v mojem NADu. Potem še očisti lečo in poskusi - meni je delovalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 12:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

preden ga oddaš poskusi to: odpri ohišje, odpri vratca, poišči lečo laserja, izpihaj, če je kaj smeti, vzemi vatirno palčko in nežno pritiskaj na lečo, naj bi se malo podala, če je podoben laser kot v mojem NADu. Potem še očisti lečo in poskusi - meni je delovalo.[/quote]

Hvala za namig.Če ga ne oddam bom probal.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

streki je napisal/a:
preden ga oddaš poskusi to: odpri ohišje, odpri vratca, poišči lečo laserja, izpihaj, če je kaj smeti, vzemi vatirno palčko in nežno pritiskaj na lečo, naj bi se malo podala, če je podoben laser kot v mojem NADu. Potem še očisti lečo in poskusi - meni je delovalo.


Hvala za namig.Če ga ne oddam bom probal.
lp[/quote]


Če to ne bo delovalo, pa povprašaj na TSP Elektronika, 01 5497114, če bi imeli nov laser in koliko stane z menjavo vred.

Prej odpri ohišje in si zapiši oznake na laserju.

Za moj NAD502 CDP je pri njih prišla menjava letos spomladi nekaj pod 50EU komplet z laserjem vred..
Seveda dobiš par mesecev garancije na dele in popravilo in ker so baje tudi mehanizmi za 502 dokaj standardni, bo novi lastnik(prodal sem ga, ker sem prešaltal na Squeezebox) lahko še dolgo užival ob njegovem "next to analogue" ali po domače, "organskem" zvoku...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 14:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Drži! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 06, 2009 14:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pasuljaris je napisal/a:
Drži! Wink


Če bi ti vedel kako sem vesel, da je moj čislani NAD502 pristal pri tebi, kjer ne bo deležen nasilnega tretmaja.. Laughing

Na mrcino sem se kar navezal, ker pa imam postavljen samo en sistem, je pri meni samo nabiral prah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  Naslednja
Stran 6 od 24

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe